Şimdi Ara

DİZİ İZLEMEK SAKINCALI MI ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
1.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler takip ettiğim birkaç dizi var.Behzat ç mr robot viking narcos gibi sürükleyici diziler acaba bunları izlemeye devam etsem çalışmalarımda bir sıkıntı olur mu ? Bu arada 2.senem olacak dersaneye gitmeyi düşünmüyorum sabahtan akşama kadar 6-7 saat çalışıp 1-2 saat dizi izleme gibi bir planım var sizce sıkıntı yapar mı ?

• 1 aydan sonra sıkıntı olur son bu ay olsun
  • bozmazsa sorun yok bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: maykilscofieldxD

bozmazsa sorun yok bence
    Bir akşamını diziye ayır.Yani her dizinin yeni bölümünü çıktığı akşam izleme.Bekle gün geldiğinde alayını tek tek izle
  • quote:

Orijinalden alıntı: AltayLord

Bir akşamını diziye ayır.Yani her dizinin yeni bölümünü çıktığı akşam izleme.Bekle gün geldiğinde alayını tek tek izle

Alıntıları Göster
    Behzat Ç'yi izlesen yeter ;)
  • JackAvrupa J kullanıcısına yanıt
    Olmasın hocam ya geçen sene her şeyi kaldırdım çok bunaltıyor insanı.Zaten hepsini takibe devam etmem sadece narcos ve behzat ç diye düşündüm
  • yok kardeşim zaten 2 dizi takip edicem her gün 1 bölüm izlesem sıkıntı olmaz diyorum ama kafam oraya kayarsa o da sıkıntı...
  • thrain T kullanıcısına yanıt
    Akşam uyumadan önce izle
  • quote:

Orijinalden alıntı: AltayLord

Akşam uyumadan önce izle
    kafanı dağıtır iyi olur hocam çok vakit harcamazsan
  • 1-2 hafta denicem hocam olmazsa nasip...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozenc70

kafanı dağıtır iyi olur hocam çok vakit harcamazsan

Alıntıları Göster
    Hocam YGS dönemi her gün 1 bölüm Breaking Bad izliyordum O da şöyle oluyor ; Okuldan gelip 1 bölüm izleyip derse başlıyordum. Okuldan sonraki dinlenme zamanında çok iyi gidiyor. Dersleri de aksatmadığını düşünüyorum iyi seyirler
  • Okulda iyi çalışıp akşam evde 3 saat pc oynadım sıkıntı yapmadı. Gündüzü iyi değerlendir akşam yat sıkıntı olmaz.
  • Günde 5 saat çalışıyorum ve arada rahat 3-4 bölüm dizi izliyorum
  • Mayıs ayının başlamasıyla birlikte okula değil kütüphaneye gittim, 9da çalışmaya başlardım kütüphane kapanana dek.Akşam 8de eve döndüğümde yapacak pek çalışma kalmazdı ve ben de 1-2 bölüm izlerdim mutlaka, iyi gelirdi.Abartmadıkça zararını değil faydasını görürsünüz bence hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChildOfMen

Mayıs ayının başlamasıyla birlikte okula değil kütüphaneye gittim, 9da çalışmaya başlardım kütüphane kapanana dek.Akşam 8de eve döndüğümde yapacak pek çalışma kalmazdı ve ben de 1-2 bölüm izlerdim mutlaka, iyi gelirdi.Abartmadıkça zararını değil faydasını görürsünüz bence hocam
    Hocam, denize beş ortak girilir mi?
  • Onlari birakirsan dersidr birakirsin.eglenmeni kesme gun24 saat
  • valla ben dizi izlemiyordum ama akşamdan sonra hiç ders çalışamadığından ya oyun oynuyor ya bir şeyler okuyor ya da uyuyordum. siz de ders çalışmaya halinizin kalmadığı anlarda dersi bırakıp oyun oynayın dizi izleyin falan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wheel

valla ben dizi izlemiyordum ama akşamdan sonra hiç ders çalışamadığından ya oyun oynuyor ya bir şeyler okuyor ya da uyuyordum. siz de ders çalışmaya halinizin kalmadığı anlarda dersi bırakıp oyun oynayın dizi izleyin falan.
    hiçbir engel olmaz ya iyice kendinizi kısıtlamayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: thrain

Beyler takip ettiğim birkaç dizi var.Behzat ç mr robot viking narcos gibi sürükleyici diziler acaba bunları izlemeye devam etsem çalışmalarımda bir sıkıntı olur mu ? Bu arada 2.senem olacak dersaneye gitmeyi düşünmüyorum sabahtan akşama kadar 6-7 saat çalışıp 1-2 saat dizi izleme gibi bir planım var sizce sıkıntı yapar mı ?

vikings ve narcos ikiside çok güzel ama bölüm bitince hadi diğer bölümü de izliyim olmuyor yani sıkıntı yok bence.
  • Hem zararlı hem günah hem de haram
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.