Şimdi Ara

Bilgi Sarmal Geometri Soru Bankası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
4
Favori
15.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gençler kitap dün elime geçti bugün üçgenlerini bitirdim kitabın.Öncelikle harbiden güzel soruları var son testlerinde kitabin.İlk test kolay oluyor.2.test klasik sorulardan oluşuyor.3.test ve sonrasında asıl hikaye başlıyor :D.Harbiden zor ve güzel soruları vardı bana göre.Son testlerinde 4-5 tane boşum çıkıyor.Birey B Gelişimi bitirmiştim daha önce ordaki en zor soruların bir kaç daha üstü sorularda var.Keşke çözümlü olsaymış şimdi hoca kovalayacam.Başka çözen varmı bu kitabı?Yorumları alalım.

• Yapay Zekanın Yanıtı

Bilgi Sarmal Geometri Soru Bankası

Bilgi sarmal geometri, karmaşık geometrik şekilleri anlamamıza yardımcı olan bir matematik alanıdır. Doğal yapılardan mimariye kadar çok çeşitli uygulamalara sahiptir. Bilgi sarmal geometri soru bankası, bu konuyu öğrenmene ve uygulamana yardımcı olacak sorular sunar.

Bilgi Sarmal Geometri Zor mu?

Bilgi sarmal geometrinin zorluk seviyesi, öğrencinin matematiksel geçmişine ve doğal yeteneklerine bağlıdır. Temel matematik konularında güçlü bir temeli olan öğrenciler, konu hakkında daha kolay bir kavrayışa sahip olabilirler. Ancak konu, özellikle daha karmaşık kavramları içeren sorular söz konusu olduğunda, zorlayıcı olabilir.

Bilgi Sarmal Geometri Nasıl Öğrenilir?

Bilgi sarmal geometriyi öğrenmenin en iyi yolu, temel kavramlardan başlayarak ilerlemektir. Öğrenme sürecini destekleyen kaynaklar şunlardır:

• Ders kitapları ve notlar
    • Çevrimiçi dersler ve videolar
    • Soru bankaları
    • Öğretmen veya mürebbiye yardımı

Düzenli çalışma, alıştırma ve sabırla, bilgi sarmal geometrinin zorluklarını aşabilir ve konuda ustalaşabilirsin.

Bilgi Sarmal Geometri Yorumu

Bilgi sarmal geometri, geometrik şekilleri anlamamızı zenginleştiren ilgi çekici ve faydalı bir matematik alanıdır. Uygulama alanlarının çeşitliliği, öğrencilere çok sayıda kariyer fırsatı sunar.

Bilgi sarmal geometri soru bankası, bu konuyu öğrenmeni ve pratik yapmanı sağlayarak kariyer hedeflerine veya kişisel gelişimine ulaşmana yardımcı olur.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • dostum eğer zahmet olmassa kitapta hangi konudan kaçar test olduğunu yazar mısın ? bende esen var ama dizgisini beğenmedim , içimi çok bayıyor çözemiyorum . aklımda bu kitap vardı ama tam olarak bilmiyorum bu kısa süre içinde yetişir mi yetişmez mi diye , bilgilendirirsen mutlu olurum
  • quote:

Orijinalden alıntı: sayisaldaokuyantmci

dostum eğer zahmet olmassa kitapta hangi konudan kaçar test olduğunu yazar mısın ? bende esen var ama dizgisini beğenmedim , içimi çok bayıyor çözemiyorum . aklımda bu kitap vardı ama tam olarak bilmiyorum bu kısa süre içinde yetişir mi yetişmez mi diye , bilgilendirirsen mutlu olurum

Hocam bir konudan en fazla 5 test var.Sadece üçgende benzerlikte 6 tane var.Bir konudan ise en az 3 tane çıkıyor.Açı dik ikizkenar gibi konulardan 3 er test var.Üçgende alan 5 test.Yamuk paralel kenar bunlardan 5 test var.Geri kalanı 3 ila 4 arasında.Bir de araya sarmal test diye bir şey atmış.Daha önceki konulardan rastgele sorular var.Ünitenin en sonuna ise ösym tipi diye 3 test koymuşlar.Çıkmış soruların benzerleriymiş.Baya güzel kitap keşke çözümlü olsaydı zorluyor baya :D

• FilthyFrank kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim hocam sağolasın ağzım sulandı şu an , almaya gidiyorum
  • Anti Communism kullanıcısına yanıt
    Sınavda ne yaptın sulanmana değdi mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sınavım sıralama olarak bana göre on numaraydı da geoyu sorma bana :D

• piyasanın en güzel geo kitabıdır net

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birey b ve karekok lys ile kiyaslayabilir misin hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: Anti Communism

Sınavım sıralama olarak bana göre on numaraydı da geoyu sorma bana :D

Sarmalı çözüp mü girdin sınava? Kaç yaptın? Alasım var benim de
  • Hocam birey-b ve karekök accayiip sıkıcı kitaplar bence. Bilgi sarmalı öyle güzel hazırlamışlar ki her kkonu sonunda ösym tipi sorular ve geri konuları tekrar için sarmal test falan var. Muhteşem bence.

Birey çözmedim ama karekök çözerken 1 sorudan 5 tane art arda çözerken içim bayılıyordu. Bilgi sarmal da yeni tip sorular falan da var.

Baya reklam gibi oldu ama kesin alın derim pişman olmazsınız.

• ÖSYM tarzında katlamalı sorular falan var deniyordu gerçekten öyle mi kitap? son testlerden ve ösym tarzı testlerden örnek fotoğraf koyabilirmisiniz
  • Geometrim sıfırdan baslicamda fem simetri ile goturulucek SB arıyorum önerir misiniz?

Anlattığımniz kadarıyla 345 soru bankasına benziyor

• ditrado kullanıcısına yanıt
    geometriniz sıfırsa zorlayabilir birey-b gibi çözümlü kitaplarla baslayın buna sonra geçersiniz

• Arkadaşta sarmal vardı osym tipi sorular karekokten çalıntı gibi diğer testlerinde bi numarası yok:D

• Elinde esen yada bilgi sarmal geometrisi olanlar bana pm atsın numarasını yapamadıklarımızı birbirimize sorarız

• hedef ne
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.