Şimdi Ara

Dizimag'in Ardından Yabancıdiziizle'nin Kapanması ! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
1
Favori
2.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaslar Turk dizilerini hiç izlemeyen ve hergun dizi izleyen biri olarak hangi siteleri onerirsiniz buraya yazalım. Bi kac oneri gelmis ama daha var mı guzel site?

senelerdir yabancıdizi den izlerdim elifi de tanırım (oranın cevirmeni) cok kotu oldu ya. dizimag ile ikisi superdi.

diger sitelerden bazı dizilerin bolumleri kaldırılmaya baslandı haberiniz olsun.

torrentten nefret ediyorum indirme mindirmeyle ugrasmadan izlenecek siteler olsun hep bol bol.
  • quote:

Orijinalden alıntı: reDsbLacKSK

buradan thepirate bay'a selamlar.. adamların başına neler geldi halen ayaktalar

Kurucuları hapiste ama.
  • İzliyordum.
    Şimdi kendimi boşlukta hissediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KRS-ONE

quote:

Orijinalden alıntı: reDsbLacKSK

buradan thepirate bay'a selamlar.. adamların başına neler geldi halen ayaktalar

Kurucuları hapiste ama.

başlarına neler geldi derken anlatmak istediklerimden biride oydu.
    2'si hapiste ama site halen hayatına devam ediyor...
  • torrent akar 720 p
  • Artık ingilizce dizi izlemeye başlayın derim, günde 700 bölüm dizi izliyor forumdaki gençler, ingilizce salın gitsin..
  • Öyle bir hale gelmişiz ki illegal bir şey kapatıldığında emek hırsızlığının önüne geçildiğinde oturup ağlayacağız nerdeyse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dizimag sen neydin yaa, şimdi dandik dundik online izle sitelere kaldık.
  • popcorn time bu aralar iyi. Ne kadar çok izleyen varsa o kadar iii. Deneyin derim.
  • Dizimag efsaneymiş cidden değerini bilemedik ama bu sektör güzel bi sistem gelmeden bitmez.
    dizipub
    dizibox
    dizigo
    yabancidiziizle.co
    dizist
    dizisrt
    harikadizi
    diziwu
    .... çok var abi..
  • valla ben dizimag her zaman kapanabilir riskiyle yaşadım, ne izleyeceksem adamlardan izledim. Alt yazılar yüzde 98 iyiydi, tek tük yeni dizilerin alt yazılarında hata oluyordu sadece.

Ayırıca 480'de 720'de 1080'de izleyebiliyorduki alternatifler de iyiydi, serverlar da. Şimdi harika diziye gidiyorum mesela power izliycem tıklıyorum, zigot gibi kalitede dizi izliyorum, bi opsiyon yok, illa üyelik istiyor.
  • Dizist den izlemeye başladım artık
  • 1 kapanır 30 açılır
  • Herkese dizipub u öneririm gördüğüm en iyi site donma yok, beklemek yok, kötü görüntü kalitesi yok
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.