Şimdi Ara

Dizüstü bilgisayar seçimi (Acill)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar benn Bi dizüstü bilgisayar almak istiyorum Bi kaç tane belirledim bunların arasından tercih yapacağım.Sizin fikrinizi almak istedim hertürlü fikrinizi söyleyin.

Çok teşekkür ederim arkadaşlar. Bütçe dahilinde bunları seçtim sizde öneride bulunabilirsiniz.

• Hocam kullanım amacı nedir?
  • Hocam ben Bi mühendisim genel amaçlı kullanıcam ağırlıklı olarak program (catia gibi) ama yani günlük yaşantımda azda olsa oyun var yani en azından oyunlarımı kasmadanda oynamak isterim düşük çözünürlükte
  • quote:

Orijinalden alıntı: resul414141

Hocam ben Bi mühendisim genel amaçlı kullanıcam ağırlıklı olarak program (catia gibi) ama yani günlük yaşantımda azda olsa oyun var yani en azından oyunlarımı kasmadanda oynamak isterim düşük çözünürlükte
    bana da aynı amaçlı notebook öneri lazım

@BeqirJordan ne dersin hocam
  • çaylaq kullanıcısına yanıt
    Hocam sanırım bütçe 5000 TL civarı, ACER'ın 3550h işlemcili rx560x ekran kartlı modeli ya da diğer markaların 9300h ve 1050Ti ekran kartlı modellerine bakabilirsiniz.

SSD'ye windows'u kurarsınız. Bu cihaza bir de ileride 8gb ram eklerseniz fişek olur.
    bu da gayet iyi duruyor fiyatı da uygun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheFourBarMechanism -- 27 Mart 2020; 14:32:18 >

• Hocam gerçekten güzel bilgisayarlar önerin için teşekkür ederim.
  • resul414141 R kullanıcısına yanıt
    Valla bizde ortam böyle, rica ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.