Şimdi Ara

Dj mix icin ön dinleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba uzun yazi icin üzgünüm okuyup yardimci olmaya calisirsaniz sevinirim

Yeni bir numark mixtrack aldim hersey güzel traktor geldi yaninda traktorLE sürümü onuda kurdum güzel calisiyor fakat

Kulakliktan mix icin ön dinleme yapmam gerekiyor Bunun icinde bilgisayara hem hoparlör hemde kulaklik takip ayarini yapip mix aletinden kulaklik sekmesine basinca sadece kulakliktan ses gelmesini saglamam gerekiyor bunun icin kulakligi ön hoparlörü arka girise yaptim fakat kulakligi taktigim anda hoparlörden gelen ses kesiliyordu arkada bulunan mavi sari siyah gibi girisleride bir türlü calistiramadim bende gittim Bir Y ayirici aldim yani ses girisinden cikip 2 ye ayriliyor simdi hem kulaklik hem hoparlör calisiyor fakat kulakliga bassinca kulakliktan sadece ses gelmesini ayarlayamadim ses gene beraber geliyor

bunu yapabilmek icin sarnirim ses kartinin ayarlarindan birseyler yapmam gerekiyor fakat öyle birsey bulamadim bilgisayarimda onboard ses girisim var ne yapmam gerekiyor bir türlü cözemedim

ses kartimin isminide bulamadim yazilimini tekrar kurmak icin sagdaki ses sekmesinden basinca ismini

High Definition Audio Aygiri olarak görüyorum

Yardimci olmaya calisanlara simdiden tskler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.