Şimdi Ara

Doğa Sigorta (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
3
Favori
32.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bende kasko yaptiricam bu sene yenilicem gecen sene doga kaskoydu bu nisanda tekrar yenilenicek yorumlarinizi bekliyorum.baska firma onerirmisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu yazıyı benim yaşadığım mağduriyeti kimse yaşamasın diye yazıyorum.
    Haziran 2018'de otobanda seyir halindeyken aracım motor arızası ikazı verdi, hemen emniyet şeridinde durdum ve motor kaputunu açtığımda motor alev alarak yandı. Yangını güçlükle söndürdük fakat motor tamamen yanarak araç perte ayrıldı. Doğa sigorta exper raporunun üzerine bilir kişi raporu istedi ve bilir kişi raporu lehimize çıkınca ikinci bilir kişi istedi ve dosyanın sonucu için 4 ay bekledik ve ödeme yapmayı reddettiler. Gerekçeleri aracın bakımsız olmasıydı. Serviste düzenli olarak yapılan bakım kayıtlarını vermemize rağmen... Mahkeme yoluyla alacağımızı tahsis ettik. Mahkeme kararında pert olan aracın akıbetiyle alakalı bir karar olmamasına rağmen Doğa Sigortayı arayarak ve mail yoluyla 8 aydır garajımızı işgal eden aracın otopark parasını ödeyerek aracı almalarını biz söyledik. İş takibi diye birşey kesinlikle yok. Bu kadar sorumsuz, hakkaniyetsiz, iş ahlakından uzak bir şirket görmedim daha önce. İlgili kişiler bırakın otopark parasını, ihale yoluyla sattıkları pert aracı alan kişilere vekalet vermemizi ve tüm ücreti bizim ödeyeceğimizi söylediler. Şimdi yeniden mahkeme yolu gözüktü. Uzun lafın kısası 200 liradan kaçmayın. Bilindik sigorta şirketlerine sigortanızı ve kaskonuzu yaptırın derim.

• bombacimülayim kullanıcısına yanıt
    Hocam bu yazıyı benim yaşadığım mağduriyeti kimse yaşamasın diye yazıyorum.
    Haziran 2018'de otobanda seyir halindeyken aracım motor arızası ikazı verdi, hemen emniyet şeridinde durdum ve motor kaputunu açtığımda motor alev alarak yandı. Yangını güçlükle söndürdük fakat motor tamamen yanarak araç perte ayrıldı. Doğa sigorta exper raporunun üzerine bilir kişi raporu istedi ve bilir kişi raporu lehimize çıkınca ikinci bilir kişi istedi ve dosyanın sonucu için 4 ay bekledik ve ödeme yapmayı reddettiler. Gerekçeleri aracın bakımsız olmasıydı. Serviste düzenli olarak yapılan bakım kayıtlarını vermemize rağmen... Mahkeme yoluyla alacağımızı tahsis ettik. Mahkeme kararında pert olan aracın akıbetiyle alakalı bir karar olmamasına rağmen Doğa Sigortayı arayarak ve mail yoluyla 8 aydır garajımızı işgal eden aracın otopark parasını ödeyerek aracı almalarını biz söyledik. İş takibi diye birşey kesinlikle yok. Bu kadar sorumsuz, hakkaniyetsiz, iş ahlakından uzak bir şirket görmedim daha önce. İlgili kişiler bırakın otopark parasını, ihale yoluyla sattıkları pert aracı alan kişilere vekalet vermemizi ve tüm ücreti bizim ödeyeceğimizi söylediler. Şimdi yeniden mahkeme yolu gözüktü. Uzun lafın kısası 200 liradan kaçmayın. Bilindik sigorta şirketlerine kaskonuzu yaptırın derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: cnosnmz

Hocam bu yazıyı benim yaşadığım mağduriyeti kimse yaşamasın diye yazıyorum.
    Haziran 2018'de otobanda seyir halindeyken aracım motor arızası ikazı verdi, hemen emniyet şeridinde durdum ve motor kaputunu açtığımda motor alev alarak yandı. Yangını güçlükle söndürdük fakat motor tamamen yanarak araç perte ayrıldı. Doğa sigorta exper raporunun üzerine bilir kişi raporu istedi ve bilir kişi raporu lehimize çıkınca ikinci bilir kişi istedi ve dosyanın sonucu için 4 ay bekledik ve ödeme yapmayı reddettiler. Gerekçeleri aracın bakımsız olmasıydı. Serviste düzenli olarak yapılan bakım kayıtlarını vermemize rağmen... Mahkeme yoluyla alacağımızı tahsis ettik. Mahkeme kararında pert olan aracın akıbetiyle alakalı bir karar olmamasına rağmen Doğa Sigortayı arayarak ve mail yoluyla 8 aydır garajımızı işgal eden aracın otopark parasını ödeyerek aracı almalarını biz söyledik. İş takibi diye birşey kesinlikle yok. Bu kadar sorumsuz, hakkaniyetsiz, iş ahlakından uzak bir şirket görmedim daha önce. İlgili kişiler bırakın otopark parasını, ihale yoluyla sattıkları pert aracı alan kişilere vekalet vermemizi ve tüm ücreti bizim ödeyeceğimizi söylediler. Şimdi yeniden mahkeme yolu gözüktü. Uzun lafın kısası 200 liradan kaçmayın. Bilindik sigorta şirketlerine kaskonuzu yaptırın derim.
    Eyvallah hocam, teşekkür ederim paylastıgınız için. O donemlerde Ankara Sigortaya yaptırmısım, inşallah bi sikinti olmaz.bakalım. Aslında 400une 500une bakmak çok mantıklı değil ben de farkındayım ama bazen de o miktarlar bıle bizi zorlayabılıyor hocam. Tek kasko degıl kı sogortası var aynı doneme denk gelen. Sımdı trıger bakımı geldı, degısım.ıcın servıs 2800 ıstıyo, o da geldıgınızde duruma gore artabılır dedıler. İlk arabam olduğu için trıgerı de serviste değiştirmek istiyorum açıkçası

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.