Şimdi Ara

Dolandırıcı Site Dikkat.!!!! İNdirdik.com

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.799
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.indirdik.com/ ısımlı sıteden alısverısım oldu 15 gundur kargoya vermedıler ürünümü. allahtan ucuz meblalı bir ürün. Ve hiçbir muhattap bulamıyorum müşteri hizmetleri numarası kapalı.. SAKIn alışveriş yapmayın.!!!

• 1-2 alışverişim oldu, gönderdiler ama sattıkları şeyler çer çöp. Türk işi aliexpress işte..
  • quote:

Orijinalden alıntı: aktuz

1-2 alışverişim oldu, gönderdiler ama sattıkları şeyler çer çöp. Türk işi aliexpress işte..
    bu tür sitelere itibar etmeyin artık
    indirimplus,indirdik,çıktırdık hepsi aynı xxx
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShankaFB

Alıntıları Göster
    indirdik bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShankaFB

Alıntıları Göster

• quote:

Orijinalden alıntı: Nörofizyolog

Alıntıları Göster
    bu sitelerden uzak durmak lazım.
  • Nörofizyolog kullanıcısına yanıt

• quote:

Orijinalden alıntı: belo3

zaten belliydi, her üründe kargo ücretsiz yapmaları para akışını bir müddet sağlamak içindi.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackSea14

zaten belliydi, her üründe kargo ücretsiz yapmaları para akışını bir müddet sağlamak içindi.

Alıntıları Göster
    önce indirdik hesabı

• quote:

Orijinalden alıntı: Adem_Hoca

önce indirdik hesabı

Alıntıları Göster
    bu tarz tırt sitelerden paypal seçeneği yoksa alışveriş yapmıyorum baktım göndermiyorlar paypal amcaya şikayet ederek mutlu sonuca 40 gün içinde ulaşılıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: elfen_lied

bu tarz tırt sitelerden paypal seçeneği yoksa alışveriş yapmıyorum baktım göndermiyorlar paypal amcaya şikayet ederek mutlu sonuca 40 gün içinde ulaşılıyor

Paypal size paranızı iade ediyor peki diğer kullanıcıdan nasıl tahsil ediyor?

Bu arada bugün mailleriin engellemiştim bu sitenin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetfx

quote:

Paypal size paranızı iade ediyor peki diğer kullanıcıdan nasıl tahsil ediyor?

Bu arada bugün mailleriin engellemiştim bu sitenin.

Alıntıları Göster
    allahtan 15 tl lik bir alışverişim oldu. daha büyük şeylerde alınabilir.. bu zamanda çok sıkıntı hakikaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: dowso

allahtan 15 tl lik bir alışverişim oldu. daha büyük şeylerde alınabilir.. bu zamanda çok sıkıntı hakikaten.

Alıntıları Göster
    Bende alışveriş yaptım kargo süresi biraz uzun olsa da gönderiyorlar.
  • ahmetfx kullanıcısına yanıt
    galiba onlarında havuz sistemi var bu konuda çok bilgili değilim açıkcası ama daha önce 2 kere vak'a açtırıp paramı almışlığım var , aslında bankalarında böyle bir uygulaması var özellikle enpara bu konuda çok duyarlı ama ben paypal dan memnunum
  • quote:

galiba onlarında havuz sistemi var bu konuda çok bilgili değilim açıkcası ama daha önce 2 kere vak'a açtırıp paramı almışlığım var , aslında bankalarında böyle bir uygulaması var özellikle enpara bu konuda çok duyarlı ama ben paypal dan memnunum

Satıcı PayPal'deki hesapta para bırakmazsa nasıl oluyor acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nörofizyolog

Ahahaha. Bu ne ya :)
  • quote:

quote:

PayPal'ın bu tarz riskli satıcılar için bir sigorta sistemi var. Kendi kazançlarının bir bölümünü müşteri memnuniyeti için ayırıyorlar. Parayı ödüyorlar. Satıcının peşine bilahare kendileri düşer ya da topluca hukuk bürolarına devreder alacağını. Ama satıcının zaten banka hesabı vs. ellerinde olduğundan ulaşmaları çok kolay oluyor

Bu arada kişisel siteniz güzelmiş. Güncel tutun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Weisanstein

quote:

quote:

PayPal'ın bu tarz riskli satıcılar için bir sigorta sistemi var. Kendi kazançlarının bir bölümünü müşteri memnuniyeti için ayırıyorlar. Parayı ödüyorlar. Satıcının peşine bilahare kendileri düşer ya da topluca hukuk bürolarına devreder alacağını. Ama satıcının zaten banka hesabı vs. ellerinde olduğundan ulaşmaları çok kolay oluyor

Bu arada kişisel siteniz güzelmiş. Güncel tutun.

Alıntıları Göster
    Adamlar İndirdik diyor işte, niyeti bu kadar belli bir firmadan daha ne bekliyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: quarisma2005

Adamlar İndirdik diyor işte, niyeti bu kadar belli bir firmadan daha ne bekliyorsunuz

Alıntıları Göster
    dolandırıcı olduklarını sanmıyorum.. iadelerimde sorun yaşamadım.. iptallerde sorun yaşamadım..
    kargo gecikmesi yaşadım tedarikçi sorunu iptal ediyoruz diye direkt olarak telefondan aradılar..
    ara sıra alışveriş yapmayınca 50 alt limitli 5 TL hediye çeki yollarlar.. kargo ücretsiz kampanyası yaparlar..

saat - ışıklandırma - flash bellek - bambu klavye mouse seti vs vs gibi alışverişler oldu..

• quote:

Orijinalden alıntı: snl_

dolandırıcı olduklarını sanmıyorum.. iadelerimde sorun yaşamadım.. iptallerde sorun yaşamadım..
    kargo gecikmesi yaşadım tedarikçi sorunu iptal ediyoruz diye direkt olarak telefondan aradılar..
    ara sıra alışveriş yapmayınca 50 alt limitli 5 TL hediye çeki yollarlar.. kargo ücretsiz kampanyası yaparlar..

saat - ışıklandırma - flash bellek - bambu klavye mouse seti vs vs gibi alışverişler oldu..

Alıntıları Göster
    önceden siparişleri gönderiyorlardı fakat ne olduysa 2aydan bu yana şiparişleri göndermiyorlar ve müşteri hizmetleri telefona cevap vermiyor. Şikayetvar.com da şikayet patlaması yaşanmış resmen . Busaatten sonra paranızı çöpe atmış olursunuz.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.