Şimdi Ara

Dolaylı yoldan torrent kullanımı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Torrent kullanmak biraz da olsa riskli hale geldi artık

Ama bazı şeyleri dosyaları film ya da dizi herneyse upload download sitelerinde bulmak zor

hatta bulsan bile silinmiş olabilir vs vs...

Torrent'i dolaylı yoldan kullanmak derken şu şekilde AllDebrid isimli sitedeki torrent hizmetini kullanarak...

İndirmek istediginiz dosyanın torrent uzantısını kaydediyoruz daha sonra By a Torrent File yazan kısma tıklayıp işlemi başlatıyoruz..

Alldebrid seçtiginiz dosyayı indiriyor UPtobox adlı siteye upload ediyor ve size linkleri veriyor...

Sizce bu yöntem işe yarar mı arkadaşlar görüşleriniz ...

• ben şuan sana mesajı Frankfurt Almanya dan yazıyorum ama orda değilim.Benim gibi Sende VPN kullan hiçkimse izini süremesin. biz buna Anonymous Proxy Surf diyoruz.Yani Bilinmeyen Proxy Sörfü.
  • Yarar sunucu farkli olduğundan ama gerek yok ultrasurf var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben şimdi torren torno indireceğim zaman ne yapmam gerek..
    Ya da xham**r gibi sitelerden torno izleyeceğim zaman,nasıl bir yol izlemem gerek.
  • Redlife35 kullanıcısına yanıt
    Aynen bende böyle düşünmüştüm tabii ugraşsalar yine bulurlar ama bu şekilde önlem almadan bi sürü kişi varken bize denk gelme ihtimali çok düşük...
  • Vpn veya herhangi bir şey gizleyemez kimliğini.Devlet var karşında kullandığı teknoloji çok üstün.Ben 9 senedir torrent kullanıyorum.Bir şey olmaz kardeşim kullan sen henûz onaylanmadı.Araştırmalarıma göre yasa sadece özel hayatın gizliliği ile ilgili.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.