Şimdi Ara

Domain Ve Host Hazir eee simdi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Slm Arkadaslar ben simdi Web Host aldim ve Domain'de aldim fakat simdi ne yapacagimi bilmiyorum...Arkadas dedi yapalim diy fakat beni satti...napacam elimde'mi Patladi allah askna yardim edin

• Önce siteni tasarlayıp sonra Web barındırma hizmetini (host) almalıydın.

Şimdi yapma ngereken şey, DreamWeaver veya FrontPage ile Kendine web sitesi tasarlamak,
    ve tasarladığın bu dosyaları FTP ile hostingine bağlanıp internete göndermek.

göndereceğin klasör ismi genelde public_html 'dir bazen htdocs olabilir, Sunucu Bilgisayarın tipine göre bazen farklı bir dizin de olabilir, o zaman hostingi aldığınız yere sormalısınız veya web sitelerinde söylemiş olabilirler.

Yaptığınız Sayfa tasarımlarını kaydederken, ana sayfa dosyanızı index.htm veya index.html diye kaydetmek zorundasınız.
    diğer dosyalar, hakkimda.htm , gezdigim_yerler.htm gibi olabilir.

kolay gelsin.
  • Sagol cok cok tskler arkadasim varsa birisi bana yardim edebilecek söylesin cok iyi olur...daha yeniyim bu islerde
  • Bu yardım sana pahalıya patlar
    Çıkarsa öyle bir hayırsever, helal
  • :) yarbay doğru söylüyo
  • Ben ederim ne ile bi siteyi yapmayı dşünüyorsun html-css ve abzı hazır scriptlerde yardımcı olabilirim site eğer basit bşise bir haftada teslim fakat 3 hafta boyunca adsense reklamıma günde 4 kez tıklayacaksan? az kaldıda
  • unutmuşum çok sık girmiyorum bu bölüme uygunsa bm öm at bakalım
  • eger forum veya portal gibi seyler kurmak istiyorsan fantastico veya baska turlu hızlı kurulum paketleri var hostinglerin icinde.Tek tıkla kurabilirsin.
  • Aynı olay benim de başıma geldi. Şimdi çeşitli hazır svriptleri deneyip duruyorum. o olmadı, bunu dene, bu da olmadı şunu dene, arayıp duruyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.