Şimdi Ara

döner ekmek yemeyeniz yoktur peki... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
1.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hayatta yemem.Ama qtq'nun da dediği gibi fark etmediysem yerim.ama kusarım heralde.
  • inanmıyorum
    quote:

Orjinalden alıntı: drahte 1905

Yerim walla
  •  döner ekmek yemeyeniz yoktur peki...

Acıkanlara özel...

• benzine zam yeriz ölmeyiz ,doğalgaza zam yeriz ölmeyiz ,kiralara zam yeriz ölmeyiz,suya elektriğe zam yeriz ölmeyizde döner yiyipde mi ölecez
    YERİM YERİM YERİM
  •  döner ekmek yemeyeniz yoktur peki...

bi taraflarınızı şişirecem
  • quote:

Orjinalden alıntı: DreaMale

george allah aşkına nereye böyle apar topar
    clara bursaya gidiyorum, döner yiyip gelicem

haaa ok. ayranla güzel oluyomuş diye duydum bende
    salak mısın heralde. ayransız olur mu hiç

george bıyık altından: nekadarboşkonuşuyoya

çok güldüm ya dostum gerçek iskender bursadadır gerçek döner ankaradadır for example : ANKARA YAPRAK DÖNERİ yazar heryerde favori mekanlarım
    Ankarada ABA piknik , HOSTA , ve demirtepğe köprüsünün üzerindeki ÖZGE piknik ( kömür ateşinde bi başka lezzetli olur tammen etten yaspılır asla kıymalı döner yapılmaz ....Türkiyenin birçok yerini gezdim ve heryerinde döneri denedim ama yok abi adamlar beceremiyor Ankaranın kıymetini birdefa daha anlıyorum böylece

• ben hic bakmadan yiyorum artik icinden ne cikarsa kilmi cikar hamam bocegimi.Bocek cikarsa sorun yok zaten oda et sayilir.Onemli olan zaten acligimin giderilmesi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: CW_Doktoray

Sen Döner Karşısında 24 saat durda bakalım terliyor musun yoksa başka şey mi yapıyorsun....

bu arakadaşın niki bana ortada büyük bir özenti olduğu hissine kaptırdı sankim lamerlik gibi bi durum ne demek istediğimi anlayanlar anlamıştır (CW-Doktoray) .....
  • Dönerimi yer, delikanlı gibi çeker giderim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: _goLdEnSkuLL___

kebapta urfalı hacı mehmetin üstüne tanımam

sahibi (artık 2 oğlundan birisi ilgileniyor) ne zaman gitsek yanımıza gelir, içli köfteler, çiğ köfteler yedirir gerçekten mükemmel biryer ama adam yaptıklarını anlattı da bence mükemmel olması gayet doğal

Ankara'da Cici Piknik vardır..Odun ateşinde tertemiz lavaş yada normal ekmeğine yapar.. Adres ?

Güvenparkın ordan Koray İç Çamaşır ın solundan girin.. Buldum! hediyelik eşyayı geçin ilerleyin ilerleyin dümdüz gidin görürsünüz yolda sağ tarafta pepsi ambleminde cici piknik..

Ufak yer olduğuna bakmayın, iş adamları sırf odun ateşinde döner yemek için gelir oraya..

Ama 19328938 kişi kuyrukta bekleyip kocaman,ferah yer istiyorsanız hosta piknik tabiki

• quote:

Orjinalden alıntı: sexyozzy

quote:

BAMBİ

Şimdi aklıma geldi ya

istiklaldekini mi diosun .. süper !!

ben SİRKECİ ndekine gittim cok güseldi

• quote:

Orjinalden alıntı: MaHZeN

quote:

quote:

BAMBİ

Şimdi aklıma geldi ya

dostum tavsiye olsun istiklaldekine git . Adamların orada seri halinde dükkanları var. Hele bir waffle cilari var oooof sorma..
    buarada sirkecide oldugunu bilmiyordum

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: MaHZeN

quote:

quote:

BAMBİ

Şimdi aklıma geldi ya

dostum tavsiye olsun istiklaldekine git . Adamların orada seri halinde dükkanları var. Hele bir waffle cilari var oooof sorma..
    buarada sirkecide oldugunu bilmiyordum

bende yeni öğrendim

• quote:

Orjinalden alıntı: nadii

yerim tabi
    Ankara dan ayrılalı 10 yıl oldu orda sakarya caddesinde hosta gıda vardı yanlış hatırlamıyosam müthiş döner yapardı ,, bu hosta gıda hala var mı?

eet kadıkoyde bıle var
    adı su anda hosta piknik
  • İzmir Üçyoldada Tansaşın orda var bi dönerci bursa dönercisi adamlar böle isteğe bağlı dönerin üzerine bi tencere tereyağı döküyolar dönerin tadı öle çıkıyor ya offf canım çekti yaaaaaa
  • quote:

Orjinalden alıntı: snake_10

İzmir Üçyoldada Tansaşın orda var bi dönerci bursa dönercisi adamlar böle isteğe bağlı dönerin üzerine bi tencere tereyağı döküyolar dönerin tadı öle çıkıyor ya offf canım çekti yaaaaaa

izmirdede bi yer çıktı sonunda genelde begenmiyorum izmirde yapan yerleri

• quote:

Orjinalden alıntı: Huhukomsu

Cici Piknikte tavsiye edilir. (kömür ateşinde pişmiş dürüm döner)

Vayy cici pikniği biliyo musun. ilk yediğim zamanı hatırlıyorum sanki 1 haftadır açmışım gibi yemiştim. Hayatımda yediğim en güzel döner ya

Bak canım istedi şimdi. Yarın yicem

Bu arada Sakarya'daki Döner7 de güzel

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.