Şimdi Ara

Dota2 Herolar,Buildler,Taktikler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En sevdiğiniz heroları taktiklerinizi yazın bakalım

• Anti mage en seviğim herodur taktik olarak creep keserim jungle lane karıışık keserim sonra 1yada 2 figth girer oyunu bitiririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jupiter517

Anti mage en seviğim herodur taktik olarak creep keserim jungle lane karıışık keserim sonra 1yada 2 figth girer oyunu bitiririm
    http://www.dota2rehberi.com/
  • benim favori herom rubick arcane force staff aghanim euls scepter mekanism çıkarım oyuna göre değişir ama skill çalmak çok zevkli
  • Void oynarim oyunu cabucak vercek gibi degilse baslarda yaptigim mom ile farmlarim fury cikarim sonra kill farm push ile gold kasip crystals ve mael cikarim sonra oyun biter zaten(botu yazmadim pb alirim) bir de skywrath var ama taktige gerek yok pek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mitokondri.

Void oynarim oyunu cabucak vercek gibi degilse baslarda yaptigim mom ile farmlarim fury cikarim sonra kill farm push ile gold kasip crystals ve mael cikarim sonra oyun biter zaten(botu yazmadim pb alirim) bir de skywrath var ama taktige gerek yok pek.
    Bloodseeker favorim.Yanına range herosu almadan oyuna başlamamanı tavsiye ederim.Ultiyi açmadan kimseye saldırmana gerek yok.Ölme ihtimalin yüksek olur.Sürekli creepleri öldürmeye bak.Ne kadar hızlı gold kasarsan o kadar iyi.Aldığım ilk item power treads.Sonra poor man's shield,yasha,sange&yasha,skull basher alıyorum.Kafama eserse de daedalus alır keyfime bakarım.Team fightlarda üstünüze Q basmayı da unutmayın.God Like keyfini çıkartın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPHAR3X

Bloodseeker favorim.Yanına range herosu almadan oyuna başlamamanı tavsiye ederim.Ultiyi açmadan kimseye saldırmana gerek yok.Ölme ihtimalin yüksek olur.Sürekli creepleri öldürmeye bak.Ne kadar hızlı gold kasarsan o kadar iyi.Aldığım ilk item power treads.Sonra poor man's shield,yasha,sange&yasha,skull basher alıyorum.Kafama eserse de daedalus alır keyfime bakarım.Team fightlarda üstünüze Q basmayı da unutmayın.God Like keyfini çıkartın.

hocam yalniz bloodseeker kassa dahi counterlari tarafindan mahvedilebiliyor. Hadi tp atsalar o arada kesebilirsin de bi centaur ceksen ulti yediginde blade mail ulti basip ez kill alirsin. Tabi oyuncularin cogu ward bile kullanmiyor o ayri bir durum.
  • quote:

quote:

hocam yalniz bloodseeker kassa dahi counterlari tarafindan mahvedilebiliyor. Hadi tp atsalar o arada kesebilirsin de bi centaur ceksen ulti yediginde blade mail ulti basip ez kill alirsin. Tabi oyuncularin cogu ward bile kullanmiyor o ayri bir durum.

Tam olarak ne dediğini anlamadım.Dediğin Centaur'a ulti attığımda blade mail açmasıysa evet çok can sıkabiliyor.

• Abad aldığımda çok agresif olurum okadar ki kendi takımım bile şaşırır. soul ring kasıp kalkanla(W) hem harras hem farm yaparım. Phase boot kasıp momu bitirdiğimde karşı takım kaçacak delik arar, ardından crystals bitince oyun gg.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lanete

Abad aldığımda çok agresif olurum okadar ki kendi takımım bile şaşırır. soul ring kasıp kalkanla(W) hem harras hem farm yaparım. Phase boot kasıp momu bitirdiğimde karşı takım kaçacak delik arar, ardından crystals bitince oyun gg.
    favorim sniper ve bloodseeker ama pl falanda çok severim :D snipera bot sb ve deso çıktım mı bana yetiyor. sonra millete uzaktan dayama döşeme. baktım karşı takım baya ezik deadl ve divine çıkar rakip baseın başına ward koyarım. sonra oto saldırıyı açıp gider yemek yerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: lanete

Abad aldığımda çok agresif olurum okadar ki kendi takımım bile şaşırır. soul ring kasıp kalkanla(W) hem harras hem farm yaparım. Phase boot kasıp momu bitirdiğimde karşı takım kaçacak delik arar, ardından crystals bitince oyun gg.

"tabi trenchteyseniz" ekini eklemeyi unutmuşsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: atrkky1

En sevdiğiniz heroları taktiklerinizi yazın bakalım

Karşıda es,void yada pa yoksa direk meepo çekeceksin karşim :D.1lvl slow 1lvl baglama 1lvl pof verip dalcan gitsin sonra baglamayla pof fulleyecen direk dagger sonra tranguil+vlad+meka ilerlerde aghanim eger oyun uzarsa taras ve assault cıkarsın her meeponda 3k can olur ztn.İnvoker seviyorum genelde direk hex blodstone yada aghanim gidiyom.Oyuna direk quas la baslıyorum lvl 2de haraslıyarak lanei domine ediyom oyununa göre wex yada exort gidiyom genelde meteor+qqq+eeq kullanıyom.Olmadı klasik meteor+tornado+blast atıyom.Kaçarken invis değil ice wall kullanıyorum (bloodseeker yada gondar filan varsa invis sadece seni yavaslatır :D)Oyun sonu fs+dagger+etheral+hex+aghanim =godlike

• quote:

quote:

quote:

Tam olarak ne dediğini anlamadım.Dediğin Centaur'a ulti attığımda blade mail açmasıysa evet çok can sıkabiliyor.

Adam demek istiyorki sen ulti attıgında centaur bm açıp kendi ultisini açar ise maximum ms ile 3 saniye içerisinde ölürsün.

• _ManSlayer_ _ kullanıcısına yanıt
    biraz noob işi gibi geldi yüksek mmr larda bunu yemezler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meh.Kip.

quote:

En sevdiğiniz heroları taktiklerinizi yazın bakalım

Karşıda es,void yada pa yoksa direk meepo çekeceksin karşim :D.1lvl slow 1lvl baglama 1lvl pof verip dalcan gitsin sonra baglamayla pof fulleyecen direk dagger sonra tranguil+vlad+meka ilerlerde aghanim eger oyun uzarsa taras ve assault cıkarsın her meeponda 3k can olur ztn.İnvoker seviyorum genelde direk hex blodstone yada aghanim gidiyom.Oyuna direk quas la baslıyorum lvl 2de haraslıyarak lanei domine ediyom oyununa göre wex yada exort gidiyom genelde meteor+qqq+eeq kullanıyom.Olmadı klasik meteor+tornado+blast atıyom.Kaçarken invis değil ice wall kullanıyorum (bloodseeker yada gondar filan varsa invis sadece seni yavaslatır :D)Oyun sonu fs+dagger+etheral+hex+aghanim =godlike

meepo buildi
    invoker buildi

• quote:

biraz noob işi gibi geldi yüksek mmr larda bunu yemezler

hocam zaten noobum 26 levelım ne beklenir ama duruma göre item çıkıyorum. kesin bir şey değil,o sadece benden de noobları olunca çıkıyorum
  • bide eartshaker var tabi bu heroya bayılıyorum.oyun başı clarity 5 6 tane sonra arcane blink dagger aghanim ve gelsin combolar bu arada w da kule almada baya etkili iyi damage atıyor
  • _ManSlayer_ _ kullanıcısına yanıt
    zaten çok hırs yapmaya gerek yok zevk almaya bak
  • quote:

zaten çok hırs yapmaya gerek yok zevk almaya bak
    hocam yendiğimiz maçta zevk almamak biraz zor

@atrkky1
  • Çekersin imba spirit'i bot + bracer + phase + drum + battlefury + bf/daedalus/skadi itemlerinden birisini alırsın, skadi ile ciddi anlamda op oluyor. Skilleri e max, q 3, w max şeklinde gidersin. Q2 iken w verip, sonra q3, e maxda olur. Oyun başında 3-4 tane tp ile gezersin kombatlardan önce basede hp mp fulleyip kombat girmene yardımcı olur. Earlyde biraz agresif oyun ile sıkıntı yaşamadan güzel bir win alırsın.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.