Şimdi Ara

Double Halbert

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler ben 90k ya 35lvl bi spear aldım mag. attck 274-334. Sizce iyi bi fiyat mı yoksa kazık mı yedim??Bana çok uygun geldi ama siz nası düşünüyosunuz

• İYİ İYİ
  • silahta öncelikle critical'a dikkat edin,
    ardından physical attack power ve magical attack power yazan yerlerdeki % değerlerine bakın. eğer bunlar yüksekse acımayın verin parayı..
    ama esas kriter bence critical..
    lvl 35 halbert 90k'ya iyi almışsın. ama bi bak bakalım, critical kaç? düşükse eğer şaşmam..
  • Crit 10(+%50) bana pek düşük gelmedi amaAyrıca bu saatte forumda birilerini görmek heycan verici bi duygu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The TroopeR -- 5 Ağustos 2006; 3:07:37 >
  • .. Sword ve spearda crit önemi fazla deil genelde intciler kullanıo nukenın crit atması gibi şansı olmadıgı içiiin crit 5 üstü olsa olmasa fark olmaz dieee düşünüyorum ben
  • quote:

Orjinalden alıntı: kiMkeDimi7

.. Sword ve spearda crit önemi fazla deil genelde intciler kullanıo nukenın crit atması gibi şansı olmadıgı içiiin crit 5 üstü olsa olmasa fark olmaz dieee düşünüyorum ben

BEN Bİ İNT OLARAK CEVAP VEREYİM: EĞER MESELA SPEAR KULLANIYORSAM O SPEARIN MAG +% DEĞERİNE BAKARIM İLK ÖNCE DAHA SONRA + SINA BAŞKA BİR DEĞERE BAKSAMDA ÖNEMSEMEM İSTERSE CRİT 1 OLSUN MAGİC DEĞER YÜKSEKSE ALIRIMTABİ UYGUNSA

• ben olaya full str glavie mantığıyla yaklaştığım için critical'dan da bahsettim. dediğiniz doğru aslında. magicial attack power olayı daha mantıklı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: :DiFFeReNT:

İYİ İYİ

bu adam paranın babası maliyede bu adam ne derse o olur
  • bu fiyata alabilecegin en ii silah sen deil bu silahı sana satan kazık yemiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ngn_ngn -- 5 Ağustos 2006; 20:56:28 >
  • nickyosunu sen beni nerden tanıyorsun?
  • bu arada avatar hoşuma gitti:)
  • Beyler cvplar için saolun içim rahatladı biraz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.