Şimdi Ara

Dövme VS Küpe ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
2.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Gitαrist

/>

• quote:

Orijinalden alıntı: PünesGatlaması

quote:

Orijinalden alıntı: cihanfsm

dövme bence küpe kız işi bana göre

peki hocam küpe takan erkekler için ne düşünüyorsunuz

küpeyi genelde kızlar takar onun için bana göre yanlış bu benim şahsi fikrim renkler ve zevkler tartışılmaz onlara kalmış birşey
  • Altın üzerinde güzel taş parçalı küpelere bakabilirsin.Bayanlarla özdeşleşmiş birşey kullanmak istiyorsun sonuçta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: N.M.Türk05

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

sizce hangisi daha uygundur erkek için

Ne dövmesi düşünüyorsun?

hocam kola sağ pazuların oraya ejderha veya o tarz
     Dövme VS Küpe ?
    şu tarz veya sırta boydan boyada olabilir veya boydan boya kola o tarz var kararsızım bi bakayım uygun olursa kafama yatarsa uygun yerde olursa yaptırabilirim şuanlık düşünce aşamasında

Bunları yaptıracaksan küpe her türlü küpe...

bunları yaptırmıcam hocam yaptırmamda örnek olarak gösterdim sadece bölge ve boyut olarak pazu bölgesi sadece okadarda büyük degil sembolik sadece fotoraflar sakin

quote:

Orijinalden alıntı: Hell Patrol

Şu pazuları ve omuz başlarını geliştireyim biraz daha, bir pazumdan başlayıp sırtımdan devam edip diğer pazuma kadar uzanan bir dövme yaptırmayı düşünüyorum.

2 kol + full sırt dövme güzel olur

o zaman iş değişir.Ama sakın bu tip resimler yaptırma çok saçma duruyor bence

Bana göre pek güzel değil ama zevk meselesi tabi.Sen beğeniyorsan yeter

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• @PünesGatlaması tribal dövme yaptırma bence yaptıracaksan tek bir koluna yaptır o da anlamlı olsun. Sonuçta hep taşıyacaksın onu pişman olursan acı çekersin bayağı (lazerdir lazer atıldıktan sonra o cildi temiz tutmaktır üzerine baskı gelmemesidir). Bence 20 yaşının altındaysan yaptırma derim çünkü düşüncelerin kesinlikle değişecek.
  • Dövme iyidir boşver küpeyi
  • küpe > kolye > dövme > bileklik > süs için yazın bere > uzun saç

hepsi var isterseniz dövün ama her ortam da övüyorlar kız olsun erkek olsun kolye mi tutan var sırf küpe için tanışan bile var

bi konu açılmıştı sanırım kız tipi görmeden ayakkabıdan etkileniyordu ve sevgili oluyorlardı yani erkek ile kız duygusal yönden çok farklılar bu kanıya vardım bulursam konu linkini atıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hell Patrol

Bu tür dövmelere tribal deniyor bir bak istersen.

Dövme VS Küpe ?

evet tribalmış hocam.

burn in hell hocam sizin içinde süprizim varda karıştı gifler birbirine girdi hepsi
  • ha o koyduğun resimlerdeki dövmeler halihazırda başkalarının vücüduna işlenmiş yani özgünlüğü kalmadı ayrıca 20 cm kurukafa kıza 1200 tl diyen dövmeci bunlara ne kadar der ?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.