Şimdi Ara

Drogba'dan mavi formalı yeni reklam (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
2.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Galatasaryda bulunması sadece duygusal..sasirmamak lazim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yakıştıramadım, hemde maç öncesi hiç hoş değil olmadı Drogba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: isviçreli bilim adamı

Galatasaryda bulunması sadece duygusal..sasirmamak lazim..

lan sanki çelside bedava oynuyodu.
  • adam mavi forma ile özdeşleşmiş ya bişey olmaz o kadar

bu arada bir sporcunun içki reklamında oynadığı başka bir örnek var mı acaba merak ettim? nedense garipsedim

hani öyle muhafazakar biri değilim içki içerim ama garip geldi biraz
  • utançlarından bjk bölümündeki r10 konularını sildirenler doldurmuş konuyu
    chelsea atkılarınız hazır mı bakayım sincaplar
  • sincap olayı nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Torquoise

İzledikçe sinirleniyorum arkadaş. Chelsea taraftarı izlese alay eder bizimle, resmen aşağılamış gibi takımımızı.

hey allahım sen sabır ver . yahu kardeşim bu reklamın çekildiği yılın 2014 olduğu kesinmi? belki daha öncesinde çekildi? belki drogba bize ilk geldiğinde çekildi? anlamadan etmeden karalamaya bayılıyorsunuz ya el insaf be.

bunlar senin içinde geçerli kardeşim umarım o yorumunda ironi yapmışsındır @ultralisan
  • Zamanlama manidar tam da maç oncesi...

• Blue till i die diye bir sozu vardi Drogba nin ....

• quote:

Orijinalden alıntı: xswordfishx

quote:

Orijinalden alıntı: Torquoise

İzledikçe sinirleniyorum arkadaş. Chelsea taraftarı izlese alay eder bizimle, resmen aşağılamış gibi takımımızı.

hey allahım sen sabır ver . yahu kardeşim bu reklamın çekildiği yılın 2014 olduğu kesinmi? belki daha öncesinde çekildi? belki drogba bize ilk geldiğinde çekildi? anlamadan etmeden karalamaya bayılıyorsunuz ya el insaf be.

bunlar senin içinde geçerli kardeşim umarım o yorumunda ironi yapmışsındır @ultralisan

Sordum ne zaman çekildi diye, ilk düşündüğüm o oldu ama cevap gelmedi.
  • Adamlarda açlık kuraklı diz boyu hala bira diye reklam yapıyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalnz adamin sesi bile sexy lan

• Önce çekildiyse sorun yok, bununla ilgili bir kesinlik olsa iyi olurdu. ama sana soruyorum 1 ay sonra cl top 16 maçımız var Drogba bizim en önemli gol ayağımız ve 35 yaşında gerek tecrübe gerek profesyonelik son noktada. şimdi bu hoş bişey değil ben Drogba'yı çok seviyorum, ama bu güzel değil yani yakışmamış.
  • adam chelseali olcak tabi. arda maçlardan önce galatasarayım falan diye tivit atıyor madridliler üzülüyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: isviçreli bilim adamı

Galatasaryda bulunması sadece duygusal..sasirmamak lazim..

Evet geldiğinden beri yatıyor, ya cezalı ya sakat. Ben anlamadım böyle bir adamı neden takıma alıyorlar. Tamam Drogba ama çık bir maç kazandır bir gol at değil mi yani. Çok haklısın kardeşim, tam üstüne basmışsın.
  • bence bizi biraz ezmiş bu reklam iki takımın yakın zamanda maçı var ve reklamı chelsea formasına benzer bi formayla çekmiş.
    sonuçta bizde biliyoruz chelsea bizden daha çok tanınıyo diye ama bu üstünlüğün ıspatı olmuş bizim futbolcunun onların formasıyla reklam çekmesi.
    şahsımı sarmadı
  • Drogba Chelsea'ye yatar.
  • Bu adamın Galatasaray forması giyiyor olmasına hala inanamıyorum.Ruh hastası ettiniz ulan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Death Note

adam chelseali olcak tabi. arda maçlardan önce galatasarayım falan diye tivit atıyor madridliler üzülüyor mu ?

1 ay sonra GS ile ATM maç oynayacaksa üzülür, üzülmekle de kalmaz bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

Önce çekildiyse sorun yok, bununla ilgili bir kesinlik olsa iyi olurdu. ama sana soruyorum 1 ay sonra cl top 16 maçımız var Drogba bizim en önemli gol ayağımız ve 35 yaşında gerek tecrübe gerek profesyonelik son noktada. şimdi bu hoş bişey değil ben Drogba'yı çok seviyorum, ama bu güzel değil yani yakışmamış.

videonun kalitesi 240p düşün. eski olduğu belli. hem yeni olsa illaki twitterda haber olurdu drogbanın yeni reklam filmi vs vs diye. o yüzden hemen yargılama yani kardeşim
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.