Şimdi Ara

Drogba'dan mavi formalı yeni reklam (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
2.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu bjkli bir kac tip harbiden fakir fukara. Cok aciyorum hallerine ya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xswordfishx

quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

Önce çekildiyse sorun yok, bununla ilgili bir kesinlik olsa iyi olurdu. ama sana soruyorum 1 ay sonra cl top 16 maçımız var Drogba bizim en önemli gol ayağımız ve 35 yaşında gerek tecrübe gerek profesyonelik son noktada. şimdi bu hoş bişey değil ben Drogba'yı çok seviyorum, ama bu güzel değil yani yakışmamış.

videonun kalitesi 240p düşün. eski olduğu belli. hem yeni olsa illaki twitterda haber olurdu drogbanın yeni reklam filmi vs vs diye. o yüzden hemen yargılama yani kardeşim

Bi konuya açıklık getireyim.reklam filmi 20 aralık 2013 tarihindehttp://youtu.be/zfDhLEed6GA orjinal yüklenmesiyle yayınlandı.bildiginiz gibi şl kura çekimleri de aralık ayının 16'sında yapılmıstı.Aynı zamanda drogba windhoek lager isimli bira firması ile sponsorluk anlasması imzaladı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: xswordfishx

quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

Önce çekildiyse sorun yok, bununla ilgili bir kesinlik olsa iyi olurdu. ama sana soruyorum 1 ay sonra cl top 16 maçımız var Drogba bizim en önemli gol ayağımız ve 35 yaşında gerek tecrübe gerek profesyonelik son noktada. şimdi bu hoş bişey değil ben Drogba'yı çok seviyorum, ama bu güzel değil yani yakışmamış.

videonun kalitesi 240p düşün. eski olduğu belli. hem yeni olsa illaki twitterda haber olurdu drogbanın yeni reklam filmi vs vs diye. o yüzden hemen yargılama yani kardeşim

Dediğin gibi olabilir Drogba'nın o kadar düşüncesiz olacağını sanmıyorum:)

• Ünal Aysal seneye bizim formaları mavi yapmasa bari.
  • drogba chelsea'de diyebilir miyiz ?
  • belki shanghai shenhua formasdır ne biliyonuz
  • kaynak:http://worldsoccertalk.com/2014/01/08/watch-didier-drogba-star-in-new-beer-ad-as-he-dribbles-around-the-world-video/

sanırım 2014te yayına girmiş bir reklam. maçtan sonra veya kuralardan önce olsa bir şey denemez ama bu durumda zaten hık mık olan düşüncelerimiz acaba sorusuna kayıyor?

hepimiz biliyoruz o çelside yıldız oldu. o hep çelsili drogba olarak kalacak dünya kamuoyunda ama şu anki takımıyla o takım arasındaki maç öncesi bir profesyonele yakışmayan bir durum olmuş.

çelsiye londrada bi gol atsın affettirsin kendini bize

• quote:

Orijinalden alıntı: wolf_555

O ses Drogba'nın bilmiyorum ama maşallah Adnan Polat gibi sesi varmış.

Afrikali futbolcularla quiz gibi bir program duzenlediler , fenerli bir arkadasimla izledik ve dedigi sey bu oldu 'oglum cok urkutucu sesi'

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.