Şimdi Ara

drop hackten korunma ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yıllarca oynadığım knightı bıraktım hilesiz temiz oyun diye lole başladım 2 yıldır da severek oynuyorum ama bu nedir abi allah aşkına script cassi tüm takımı ağlattı baron alırken oyundan düşürdü zar zor kazanıyoduk nexusu keserken de sunucuyu çökertti az önce sinirden küfürlü ticket attım çünkü adamın banlanmayacağını biliyorum geçen yıl yarım saat uğraşıp bariz elo boost ticketi atmıştım ve adam banlanmamıştı.Riotun sitesinde drop hackten korunma yöntemleri diye bir başlık görüp tıkladım dalga geçer gibi skype güncelleyin demiş einsteinlar lafın kısası droptan korunma yöntemi diye bir şey var mıdır ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asosyalsinek -- 12 Mayıs 2015; 21:46:46 >

• Artık her 3 ranked ın 1 tanesinde drop hack yiyorum. Riotun çözüm bulması gerek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Prezervatifi dene korunma için

(Birazdan baban kullansaydicilar gelecek)

• Normal at boşver. O-c denilen varlıklara ( anladın sen ) bi çözüm gelene dek yapacak bişey yok.

• Korunmanın yolları var ama biraz tuzlu. Ya program satın alıcaksın ya da internet sağlayıcınla görüşüp ekstra önlem alıcaksın. İkisi de paralı. Kısacası değmez .
  • ben vpn kullanıyorum.
  • 1 fatiha 3 felak 3 nas

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.