Şimdi Ara

DS4 Çıldırmış olmalı :)) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
14.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İçinde farklılık yok diye biliyorum ...
    Sadece benim aracımda navigasyon yok zaten istedigim ozelliklerde navigasyonlu araç o donem stoklarda yoktu.
    Benim sadece orta konsolda lcd ekranım yok.. Fotograf var ama tabletten ekleyemediğim için yazmak durumunda kaldım.
  • Hocam hayırlısı olsun, müthiş görünüyor, cam tavan gibi opsiyonel seçenekler varmıdır bu araçta?
  • Sagolun hocam Citroende on cam standartlarin disinda ya zaten cam tavan hissini kismende olsa yasatiyor, bu aracta cam tavan opsiyonu maalesef yok.
  • Dün itibari ile aradığım aracı Tekirdağda buldum
    Bugün kredi başvurusu tamamlandı, mevcut aracımıda 1-2 saat içinde satıyorum
    Herşey yolunda giderse yarın aracıma kavuşurum

DS4 DSport Dizel MCP + Navigasyon Gümüş Gri

Aracı daha görmedim acaba içi nasıl olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoxeD

Dün itibari ile aradığım aracı Tekirdağda buldum

Hayırlı uğurlu olaun, uğraştığımıza değdi. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: visualize

quote:

Size gerçekten çok teşekkürler.

Bugün bir pürüz çıktı.. Aracı satarken alacak kişi noterde pazarlık yapmaya çalıştı..

Bakalım bayi kaç gün opsiyon tanır bilmiyorum ama aracımı elden çıkaramazsam iş biraz zora girecek..

Elimde Renault Megane Coupe var şuan..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: visualize

quote:

Size gerçekten çok teşekkürler.

Bugün bir pürüz çıktı.. Aracı satarken alacak kişi noterde pazarlık yapmaya çalıştı..

Bakalım bayi kaç gün opsiyon tanır bilmiyorum ama aracımı elden çıkaramazsam iş biraz zora girecek..

Elimde Renault Megane Coupe var şuan..

Evet araç satıldı heycanla kredi cevabını bekliyorum

Bu bekleme işi adamı öldürüyor..

• 2 gün önce araca yolda rastgeldik. ds4 bronz kahverengiydi. bizim araçta bulunan 4 kişiden de aynı tepkiyi verdi. 'way nası bi arabaymış bu' bugün fiyatlarına bakınca biraz şok oldum. 60 binin altında araç yok. ama donanım üst seviyede. yanlız youtube'da seyrettiğim bir testte arka kapının çok dar olduğunu gördüm, adama zor bindi araca.

http://www.youtube.com/watch?v=ZupBZHXxE4Q&feature=related
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheExtasyOfCold

2 gün önce araca yolda rastgeldik. ds4 bronz kahverengiydi. bizim araçta bulunan 4 kişiden de aynı tepkiyi verdi. 'way nası bi arabaymış bu' bugün fiyatlarına bakınca biraz şok oldum. 60 binin altında araç yok. ama donanım üst seviyede. yanlız youtube'da seyrettiğim bir testte arka kapının çok dar olduğunu gördüm, adama zor bindi araca.

http://www.youtube.com/watch?v=ZupBZHXxE4Q&feature=related

araç pazarlanirken 5 kapılı coupe olarak pazarlanıyor... bence aracın arka kapıları dar demek yerine 3 kapı olcagina 5 kapılı olması çok iyi olmuş demek gerekir diye düşünüyorum... Araç hiçte ucuz değil ama bence fiyatını hak ediyor... mükemmel tasarım, mükemmel donanım, mükemmel yakıt sarfiyatı...
    megane coupe bile 60000 iken bu aracın 65000 olması bence az bile...

• Navigasyonlu gümüş gri bebeğime bugün kavuştum...

Tek kelime ile mükemmel bir araç...

Bugün fark ettiğim daha önceden bilmediğim güzel bir ayrıntı; aracın direksiyonunu sağa veya sola kırınca veya sinyal verince o taraftaki sis farı direksiyon düzelene kadar yanıyor... aktif far sistemi olmayan bir araca süper basit ve müthiş kullanışlı bir özellik katılmış...

Navigasyon çok başarılı.. bu aracı navigasyonsuz almayın bence..

Araç gerçekten normalden yüksek kullanırken Juke hissiyatı yaratıyor... fakat akıl almaz bir yol tutuşuna sahip :)

DS4 ile ilgili gördüğüm güzel kötü yanları bu başlıkta yazacağım...
  • hayırlı olsun kazasız belasız kullanın..Bende bu aracı düşünüyorum,test sürüşünede çıktım ancak mcp şanzıman hayal kırıklığı yarattı diyebilirim.Kısaca şanzıman harıc 4/4 lük bir araç.Sizin araç benzinlimi dizel mi bu arada?
  • evet navisiz almayın bu aracı
  • Benim araç DS4 DSport Dizel MCP + Navigasyon Gümüş Gri

Bu arada mükemmel bir haber FAT32 formatı ile formatladığım 320GB'lık harici harddiskimi araç sorunsuz şekilde okudu.

DSG veya EDS şanzımanlı araç kullanmadım ama bence aracın MCP şanzımanı gayet güzel... (Daha önce ford fiesta kullandım felaketti...)

Özelikle araç auto moddan çıkmadan viteslerle oynamanıza izin veriyor.. Yani sollarken veya yokuş çıkarken kendiniz vitesi düşürebiliyorsunuz.. kısa bir süre sonra hiçbir şey yapmanıza gerek kalmadan araç auto moda kendi geçiyor, bu şekilde hem araca yüklenmemiş olursunuz hemde aslında MCP şanzımanın kötülüğünü hissetmezsiniz...

Aslında MCP ve DSG arasındaki tek fark vitesi geçiş süresinin daha kısa olması... ayrıca bakımlarda DSGlerde çift baskı balata değişirken MCP'de tek değişiyor bunuda unutmayın...

Bu aracın asıl can alıcı özelliği start&stop geçen gün acıbademden bebeğe gittim... göstergemde acıbadem bebek arası motorun 13dk kapalı kaldığı yazıyordu...

Eskiden trafik ışıklarına geldiğimde sarıda gaza basarken şimdi sankin sakin bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoxeD -- 10 Kasım 2011; 17:59:26 >

• Elektronik el freninin araç dünyasında bu zamana kadar yapılmış en iyi özellik olduğunuda yazmam lazım

Yokuşta veya düz yolda aracı park ettikten sonra tek yapmanız gereken kotak anahtarını çıkarıp aracı kitlemeniz

Işıklar otomatik kapanıyor, aynalar otomatik katlanıyor, el freni otomatik çekiliyor

Sanırım iyice alıştıktan sonra bu özellikleri olmayan bir araç kullanırsam yokuşta arkasından koşmam gerekebilir

• arkadaşlar DS4lerimizi paketi ile birlikte aldığımız fiyatlarıda yazabilir miyiz.

Bende bu arabayı çok beğendim ancak fiyatı beni düşündürüyor.

Siz ne dersiniz.?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bodom82

arkadaşlar DS4lerimizi paketi ile birlikte aldığımız fiyatlarıda yazabilir miyiz.

Bende bu arabayı çok beğendim ancak fiyatı beni düşündürüyor.

Siz ne dersiniz.?

65.000TL Trafik Sigortası dahil.

Almadan başka bir bayi aynı araca 64.500TL teklif etti ama platin gridi..
  • O zaman kocaman bir yuhh diorumm :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

quote:

Orijinalden alıntı: PaP

YENİ CITROËN DS4

DS4 1.6 VTi 120 HP DSTYLE M/T - 50.250 TL

DS4 1.6 e-HDi 112 HP DSTYLE MCP - 60.300 TL

DS4 1.6 THP 156 HP DSPORT MCP - 59.550 TL

DS4 1.6 e-HDi 112 HP DSPORT MCP - 64.850 TL

Paket Fiyatları

Metalik Boya Tüm DS4’ler 800 TL
    Mercan Kırmızı & Sedefli Beyaz Tüm DS4’ler 1.500 TL
    YENİ DS4 Prestij Paketi DSport 7.750 TL
    Design Paketi DSport 900 TL
    Premium Paket DSport 11.500 TL
    eMyWay Navigasyon DSport 2.200 TL

Yani neredeyse full alınmak istense 80.000 TL DS4 sahibi olucaz bu da güzelmiş ;))

Fiat Bravo'nun 60.000TL'ye dayandığı ortamda bırakın da Citroén gibi bir marka 80.000TL'yi görsün.

DS4 lerin en dolusu 72000TL civarında ve paket içerisinde bence gerekli pek birşey yok...

Araca sadece navigasyon yeterli...

• Normalde göze batmıyor ama bu konu benimde hoşuma gitmediği için özellikle böyle bir fotoğraf çektim, ben spor yay taktırmayı düşünüyorum.
  • Evet dogrudur ama farlari yakinca haliyle gozukmuyor, gunduzde cok zor kuvvetli bisey degil.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.