Şimdi Ara

DS4 Çıldırmış olmalı :)) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
14.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar selam bende ds4 sport dizel sedefli beyaz + navi için siparişimi verdim.

bakalım araç ne zamana gelecek :) bekliyoruz.

juke
    gulietta ve Ds4 seçenekleri arasında gittim geldim sonunda Ds4 te karar kıldım umarım bu kararımda yanılmamışımdır.
  • Merhaba ;

Hayirli ugurlu olsun keyifle bineceginize eminim. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bodom82

arkadaşlar selam bende ds4 sport dizel sedefli beyaz + navi için siparişimi verdim.

bakalım araç ne zamana gelecek :) bekliyoruz.

juke
    gulietta ve Ds4 seçenekleri arasında gittim geldim sonunda Ds4 te karar kıldım umarım bu kararımda yanılmamışımdır.

prestij veya premium paketmi aracınız...yoksa sadece d-sport mu ?
    fiyat bilgisi verebilirmisiniz acaba bayi ismide vererek..özelden msj atabilirsiniz..bende almayı düşünüyorum da..
  • Araçlarına yeni kavuşan arkadaşlar hayırlı olsun güle güle kullanın. ds4 piyasada ki en şık araç...
  • aracımda hiç bir paket yok sedefli beyaz dizel mcp dssport + navigasyon var.
  • quote:

aracımda hiç bir paket yok sedefli beyaz dizel mcp dssport + navigasyon var.

benim renk tercihlerim arasında sedefli beyazda vardı ama hiçbir yerde göremedim...

aynı aracın farklı rengine sahibiz ilerde olmadı takas yaparız
  • ewet sedefli beyaz yok malesef tabi yaa hep beyaz olmasın başka renklerinide alalım arkadaşlar :)
  • ewet sedefli beyaz yok malesef tabi yaa hep beyaz olmasın başka renklerinide alalım arkadaşlar :)
  • Arkadaşlar merhaba bende sipariş verdim aracın önümüzdeki hafta teslim alacağım. Ben de lansman rengi Bronz rengini istedim ve sadece İzmir'de bulabildim Ankara'dan gidip alacağım. Yanlız beklemek çok acı :) bu arada incelemek için internette kullanım kılavuzu var mı DS4 ün biliyor musunuz? link paylaşabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kumutk

Arkadaşlar merhaba bende sipariş verdim aracın önümüzdeki hafta teslim alacağım. Ben de lansman rengi Bronz rengini istedim ve sadece İzmir'de bulabildim Ankara'dan gidip alacağım. Yanlız beklemek çok acı :) bu arada incelemek için internette kullanım kılavuzu var mı DS4 ün biliyor musunuz? link paylaşabilir misiniz?

arkadaşlar benim sedefli beyaz dssport dizel + navigazyon aracım neden ocakta teslim oluyorda. kumutk arkadaş aracı haftaya alıyor :) şaka bi yana bu ocakta teslim olayı çok mu geç sizler ne dersiniz araç fransadan gelicek bilmemne dedi satış temsilcisi ama yinede süre çok uzun sanki
  • quote:

ewet sedefli beyaz yok malesef tabi yaa hep beyaz olmasın başka renklerinide alalım arkadaşlar :)

bu pazar günü bağlarbaşı citroende sedef beyaz vardı.156 bg..63,500 tl..spor araba için fiyat ve donanım için çok güzel bir sçim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: visualize

Mobility Test - Citroen DS4

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=oG6Tqxt3tjQ#!

Bu armuta Citroen neden araç yollamış gerçekten anlayamadım, sanırım adam kamyon incelemesi dışında arada birde araç incelemesi yapıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoxeD

quote:

Bu armuta Citroen neden araç yollamış gerçekten anlayamadım, sanırım adam kamyon incelemesi dışında arada birde araç incelemesi yapıyor...

tam bir armut bu adam nasıl araba test ediyor onu anlayabilmiş değilim . güzel türkiyem ne diyeyim.

böyle bir aracı ancak bu kadar rezil bir şekilde anlatabilir bi insan?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CoxeD

quote:

tam bir armut bu adam nasıl araba test ediyor onu anlayabilmiş değilim . güzel türkiyem ne diyeyim.

böyle bir aracı ancak bu kadar rezil bir şekilde anlatabilir bi insan?

elinde bitek rakı eksik malın...

• Sayın CoxeD size DS4 navigasyonuyla ilgili sorum olacak.
    Fat32 sabit disk bağlamanız ilgimi çekti, tam olarak navigasyonun 2200tl değeri edip etmeyeceğini merak ediyorum.
    DVD de oynatabiliyor muyuz?
    Ön - Arka park sensörleriyle entegre midir navigasyon sistemi?
    Siz de dizayn paket var mı bilemiyorum varsa ön park sensörü de olması lazım.
    Bir bayi ön park sensörünün rahatsız olabileceğini sürekli ötebileceğini söyledi.

Yanıt dönebilirseniz sevinirim.
  • arkadaşlar selam elimde bir tane sedefli beyaz var ilgilenenler pm ile ulaşabilirler dsport mcp e-hdi...

Not: Citroen bayisiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: PaP

YENİ CITROËN DS4

DS4 1.6 VTi 120 HP DSTYLE M/T - 50.250 TL

DS4 1.6 e-HDi 112 HP DSTYLE MCP - 60.300 TL

DS4 1.6 THP 156 HP DSPORT MCP - 59.550 TL

DS4 1.6 e-HDi 112 HP DSPORT MCP - 64.850 TL

Paket Fiyatları

Metalik Boya Tüm DS4’ler 800 TL
    Mercan Kırmızı & Sedefli Beyaz Tüm DS4’ler 1.500 TL
    YENİ DS4 Prestij Paketi DSport 7.750 TL
    Design Paketi DSport 900 TL
    Premium Paket DSport 11.500 TL
    eMyWay Navigasyon DSport 2.200 TL

Yani neredeyse full alınmak istense 80.000 TL DS4 sahibi olucaz bu da güzelmiş ;))

80 bin tl ha? Vayy be! Şaka gibi! Fransa da ne kadara geliyo acaba? Alım gücüne ve vergilere oranla?
    Edit: Citröen in fransa sitesinde 21bin küsür euro diyor. Tabi fransızların alım gücüne göre gayet ucuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Betonaoturmaüsütürsün -- 2 Ocak 2012; 12:05:53 >

• arkadaşlar yanlış bilgi vermeyelim lütfen.

aracın 80 000 gibi bir fiyatı yok.

iki dizel paketi var biri 60 diğeri 65 bin tl 60 bin tl olan bile çok çok dolu bir araç.

eğer ful deri ve özel dizayn koltuklar bi xenon farlar kör nokta uyarı vs gibi şeyler içeriyor bu prestige ve premium paketler. bunlarında zaten ikisi birlikte alınmıyor yani yok böyle bir fiyat.

fıransada 21000 euro diyen arkadaşada şöyle cevap vereyim nereden baktı bilmiyorum ancak 65000 tl olan araç 24000 pound ingilterede. buda yaklaşık 70000 tl yapıyor.
  • quote:

arkadaşlar yanlış bilgi vermeyelim lütfen.

aracın 80 000 gibi bir fiyatı yok.

iki dizel paketi var biri 60 diğeri 65 bin tl 60 bin tl olan bile çok çok dolu bir araç.

eğer ful deri ve özel dizayn koltuklar bi xenon farlar kör nokta uyarı vs gibi şeyler içeriyor bu prestige ve premium paketler. bunlarında zaten ikisi birlikte alınmıyor yani yok böyle bir fiyat.

fıransada 21000 euro diyen arkadaşada şöyle cevap vereyim nereden baktı bilmiyorum ancak 65000 tl olan araç 24000 pound ingilterede. buda yaklaşık 70000 tl yapıyor.

Citröen.fr sitesinden baktım Pek anladığımı söyleyemem. Ama 21bin küsür eurodan başlıyor galiba

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.