Şimdi Ara

DSi'de çalışması olası/çalışması kesin kartlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar DSi almayı epey ciddi şekilde düşünmeye başladım. Fakat malum bende DS oyunlarına o kadar para yatıramam bu yüzden kart kullanmam gerekecek. DSi hakkında ilk haberler çıktığında hiç bir kartı çalıştırmayacağı söylenmişti. Sonradan bu kırıldı sanırım. Ama adamlar ısrarla Avrupa için tekrar kodlayacaklarını söyleyince benim kafam yine karrıştı. Bu yüzden size danışmak istedim.

DSi'de çalışması olası/çalışması kesin kartlar var mı?

P.S. Eğer konu üzerinde daha önce bilgi alışverişi yapılmıssa lütfen affedin.

• Arkadaşlar kimsenin bu konu hakkında bilgisi yok mu??
  • Evet daha önce de bahsetmiştim o konuda.JAPONYA ve AVUSTuRALYA üretimlerinde flashkart çalıştırdığı biliniyor ancak Avrupa ve ABD için ddiğin gibi farklı kodlanacak.Ama KESİN bir bilgi yok flashkart çalıştırıp çalıştırmadığı konusunda.Almak için acele etme 2 haftaya kalmaz kesin sonuç belli olur

EDİT:SON DAKİKA

İngiltere de bugün DSi alan arkadaşım DSTTi flahskartın nin gayet güzel bir şekilde çalıştıdığını söyledi.Yinede de garanti için 10 Nisan da bize de gelmesini ve denenmesini bekleyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krocker09 -- 6 Nisan 2009; 12:59:52 >
  • Arkadaşım çok ama çok teşekkür ederim =)) Ben yine de bekleyeceğim 10 Nisana kadar fakat kafamda hala çok sorular var. DSi iyi hoş ama sadece sistemi çok kuvvetli onun ne gibi yararları olacak?? Ayrıca GBA slotu kaldırıldı kaldıralı kafam daha da karıştı :/ Sizin fikriniz var mı bu konuda
  • Sisteminin 4 kat güçlenmesi ve ayrıca kamera eklenmesi oyunların oynanabirliğini aşırı derecede artırıyor ve kat kat zevkli hale getiriyor.Bu artık Sony nin başkanının bile kabul ettiği birşey.El konsollarında bir devrimdir DSi.
    GBA slotu kaldırıldı ancak geçen haftalarda DSiWare özelliği ile (ki bu özellik ile DSi sadece oyun konsolu olmaktan çıkıyor) GBA oyunlarının indirilebileceği söylentisi yayılmıştı ama doğruluk kazanmadı.İlerleyen günlerde Nintendo'nun bu konu hakkında açıklama yapacağına eminim.Çünkü DSi nin tek beklenen gereği bu konu gibi.
    Diğer her konuda kullanıcıları aşırı şekilde memnun ettiği ve PSP leri rafa kaldırttığını söyleyebilirim
  • DS her zaman bir numara ama bilmipyorum DS Lite mi alsam DSi mi karar veremedim heralde Guitar Hero filan oynayamamak DSi'de beni soğutuyor birde daha çok yeni olduğu için ne aksesuarları var ne de başka şeyleri :/
  • EZ Flash Vi DSi'da çalışıyor. Youtube'dan videolar bulunabilir. Bende konuyla ilgili bir video koyacağım bu haftasonu...

Ez Flash Vi için ==>

http://forum.donanimhaber.com/m_29988684/mpage_1/key_//tm.htm#29988684
  • Yardımlarıınız için teşekkürler ilerki günlerde daha da kesinleşeceğine eminim. Bir soru daha konudan sapıcaz ama

DSi PlayAsia'dan getirtmeyi düşünüyorum bi sorun olur mu??
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.