Şimdi Ara

dün gece aldığım np ler ve sattıgım itemler in parası nerde

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar dün gece savasta aldıgım np ler ve tezgah acıpp sattıgım itemlerin parası kaybolmus...oyunu geri aldılar desem itemlerim olurdu para olmasa bile....sizlerdede oldumu böyle birşey...lütfen bilgilendirin fakat kops illegal program gibi seyler yazmayın....bu arada ben bu oyuna para veren aklımı elimi sevimmm

• biri girip almış olamaz mı ?
  • 3 hafta önce falandı sanırım
    ardreamde az biraz np kasmıştım
    sonra dc oldum
    ertesi gün oyuna girdim
    dün kastıgım np ler yoktu
  • quote:

Orjinalden alıntı: V2

biri girip almış olamaz mı ?

tebrikler evet kesinlikle bunu düsünmeliydim 200 milyonu bırakıp 20 milyonu alacak ve np leri transfer edebilecek(nasıl olacaksa) bi akıllı mutlaka vardır...bu arada carımı baska kimse oynamıyor...
  • Rollback oldu bazı kişilere . Sabah da böyle konu vardı. Fakat ben upgrade yapmıştım bi sürü item yakmıştım bugün bi umutla girip bakim dedim bana rollback olmamıştı. Ama bazı kişilere olmuş. Paranın gidip itemlerin gelmemesi ilginÇ..
  • quote:

Orjinalden alıntı: ArkandayIM

Rollback oldu bazı kişilere . Sabah da böyle konu vardı. Fakat ben upgrade yapmıştım bi sürü item yakmıştım bugün bi umutla girip bakim dedim bana rollback olmamıştı. Ama bazı kişilere olmuş. Paranın gidip itemlerin gelmemesi ilginÇ..

tesekkürler sabahki konuyu görmemiştim acıklama yapmadan rollback atılıyor bazen düşünüyorum herkes sinir oluyor bu oyuna kimle konustuysam ama yinede bu kadar insan oynuyor..uyusturucu gibi birsey bu...levent kırca nında dediği gibi^ben buraya nerden düştüm lan^
  • ne salakça bişe Ko iice saçmaladı
  • beyler benimde ardreamda yanımda 0 para vardı bankada 15m var sonra bi girdim skillerimi diiyodum dc yedim sonra geceydi zaten bıraktım yattım uyudum sabah kalktım bi girdim charda 4m var yanımda heemn bakaya koştum bankada 13m var hepsini attım 17m oldu 2m nereden geldiki?

para paradır :D
  • quote:

tebrikler evet kesinlikle bunu düsünmeliydim 200 milyonu bırakıp 20 milyonu alacak ve np leri transfer edebilecek(nasıl olacaksa) bi akıllı mutlaka vardır...bu arada carımı baska kimse oynamıyor...

Arkadaşım egocentirik misiN? Nerden bileyim ben senin kasanda 200m daha paran oldugunu .

Not:Egocentrism: kişinin Kendi zihninde düşündüğü canladırdığı bir olayı herkesin biliyormuş sanmasıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 9090XWB -- 17 Şubat 2008; 22:11:21 >
  • quote:

quote:

Arkadaşım egocentirik misiN? Nerden bileyim ben senin kasanda 200m daha paran oldugunu .

Not:Egocentrism: kişinin Kendi zihninde düşündüğü canladırdığı bir olayı herkesin biliyormuş sanmasıdır

pardon diyorum... sana cevap yazmak bir eziklikti...gereksiz cevaplara cevap yazan eziklerdenim bende işte... o kadar mesajı nasıl aldıgın anlasılıyo....pardon

• dışarıya para verip gb alıcaksın sonra gb ler gidicek öylemi alla alla
  • quote:

Orjinalden alıntı: bahri1975

quote:

quote:

pardon diyorum... sana cevap yazmak bir eziklikti...gereksiz cevaplara cevap yazan eziklerdenim bende işte... o kadar mesajı nasıl aldıgın anlasılıyo....pardon

bu ne sinir?

• quote:

...levent kırca nında dediği gibi^ben buraya nerden düştüm lan^

Levent Kırca sözü tam olarak böle değildi Burası düşülecek bi ortam allah dusurmesın gibi dedi değişik yorumlamışın hoş olmuş:p
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.