Şimdi Ara

DÜNYA DÖNER 100 gr Et Döner 8 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
2
Favori
14.543
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • noluyo lan tostçu, çiğ köfteci, lokmacı derken şimdi dönerci mi moda oldu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mersin garın yanına da istasyon döner açılmış, logosu benzer ama yeşil konseptli. 100gr 8 lira o da. Bana kuru geldi et. Yağlı değil ama sosa o kadar alışmışız ki sade döneri sevmeyecek duruma gelmişiz

• Balıkesir de varmış ama bi türlü şube adres bulamadım bilen yada bulabilen var mı denemek istiyorum ?

ekleme:
    Balıkesir merkez de değilmiş .Akçaali Mh. Atatürk Caddesi Yeşil Sokak, Gönen, Balıkesir 10900 geçiyor adres
    merkez de eti güzel fiyatı uygun bir yer var mı ?
    20 lira et dürüm çok pahalı yav

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxxcem -- 30 Temmuz 2019; 11:39:21 >
  • Lavaş dürüm veriyor. Tabakta almanız halinde de lavaş isterseniz veriyor. Eti Ekrem Coşkundan yumuşak ve daha soslu gibi. İri parça yağlara rastlamadım. Bu arada kıyma değil yaprak döner. Salata yok. Soğanlı/soğansız muhabbeti aynı. Kola da satıyor bu arada.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • biri birşeyde tutulunca anında kopyaları çoğalıyor
  • İnşallah bu da bim a101 şok gibi yayılır.

• antalya da 1 senedir her taraf ekrem cokşun, dünya döner ve çiftlik döner kaynıyor.
    Tüm Türkiyeye yön veriyor antalya.

Osmanlı kahvecisi
    Yemen kahvesi
    Zilli öküz hamburger
    çay ve ötesi
    Mac Bear
    v.s v.s
  • istanbulda nerelerde şube var, nerden bakabiliyoruz.
  • matsipik M kullanıcısına yanıt
    Ekrem coşkun hariç hiç biri yok burada hiç birini de duymadım bu nasıl yön verme anlamadım.Her ile bir şube açsa hadi yön verdi diyelim o da yok. Önünden geçiyorsun her yerde var sanıyorsun.
  • Ankarada yemiştim bende buranın adını arıyordum. 1 er kere hem ekrem coşkun hem dünya dönerden yedim. Bence dünya dönerin eti 1 tık daha lezzetli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OsmanlıKafası

Ekrem coşkun hariç hiç biri yok burada hiç birini de duymadım bu nasıl yön verme anlamadım.Her ile bir şube açsa hadi yön verdi diyelim o da yok. Önünden geçiyorsun her yerde var sanıyorsun.
    Kırsal bir yerde yaşıyorsaniz bilemem

Bende izmirde yaşıyorum osmanlı kahvecisi hariç hiç biri yok İzmirde.

İzmir de mi kırsal oldu.

• İstanbul'dan öte taşra
  • Ben ilk yediğimde çok beğendim ama son yediğimde çok tatsızdı. İzmit merkezdeki şube. Ekmeği ekrem coşkundan çok daha iyi isterseniz lavaşla da servis var ve kola da satılıyor. Rekabet iyidir.

• küçükköy şubesinde yedim. ekmek lavaş veya tombik seçimi yapıyorsun. yaprak döner ama yumuşak nedense. Yağ oranıda biraz fazla ekmek parıl parıl yağ olmuştu. 120 grlık versionunu yedim eti gerçekten boldu. soğan seçeneği var sadece salata seçebegi yok. ekip yeni olduğundan samimi olmaya çalışıyorlar. bidaaha yermiyiz yeriz heralde puamıö 7/10

• Dünya Döner - Ekrem Çoşkun Döner - Çiftlik Döner mecbur kalmadıkça yemeyin yedirmeyin. Aşırı risk içerir.
  • Azazel Geri Dönüyor kullanıcısına yanıt
    Hangi rakip dönerci çalışanısın?

• quote:

Orijinalden alıntı: Azazel Geri Dönüyor

Dünya Döner - Ekrem Çoşkun Döner - Çiftlik Döner mecbur kalmadıkça yemeyin yedirmeyin. Aşırı risk içerir.
    tavsiyeniz nedir hocam nereden yiyelim...
  • İstanbul'da mahalle sokak aralarındaki standart adı sanı bilinmeyen dönerciler büfeler bile pide / yarım döneri 15 - 20 tl civarında satıyor.

8 tl ile bu işin kotarılması için mutlaka bilmediğimiz bir noktası olması gerek. Etin ülkedeki kg fiyatları belli.

Dün en dandik tavuk dönercide yarım sandviçe 6,50 tl hesap ödedim ayranla beraber
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.