Şimdi Ara

DURDUK YERE HİLESİZKEN BAN YİYENLER?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az önce hilesiz 3. ban yiyişim warriorda pazardayken birden bire dc oldum 24 thirty yazısı gelmeden oldu siteye baktım active yazıyo nasıl anlamadım.
    2 gün önce format atmıştım (2. ban yiyşimde) ama formatta çare değilmiş şimdi kaç günlük ban yediğimide bilmiyorum bu nasıl önlenir bilen varsa yazsın lütfen...

• Daha şimdi Yeni uyelik aldım Ve oyuna Girdim Daha adım Atmadan illegal program kullanmaktan 24 Saat Ban yediniz Dedi

Kullandığım hiç bi illegal program yok nasıl oluyor anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uniquê

Daha şimdi Yeni uyelik aldım Ve oyuna Girdim Daha adım Atmadan illegal program kullanmaktan 24 Saat Ban yediniz Dedi

Arkada herhangi bir progran açık mıydı? Özellikle pazarda olan arkadaş?
  • quote:

Daha şimdi Yeni uyelik aldım Ve oyuna Girdim Daha adım Atmadan illegal program kullanmaktan 24 Saat Ban yediniz Dedi

Biraz araştırma yaptım güncelleştirmelerden olabilirmi acaba ama diğer charda bi sorun yok.Ben bıktım 6 gündür giremiyorum chara başka char açıyorum onda bişey yok ama şu wariror hep ban yiyiyor nedenini bilen varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: iade

Alıntıları Göster
    Msn Dahil hiç bir şey açık değildi Bende
  • quote:

Başka charla multi ile girmiştim onda bi sorun yok.Warriora normal hilesiz girmiştim ama wariror banlandı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi joe_black22 -- 10 Mayıs 2010; 20:37:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: joe_black22

quote:

Başka charla multi ile girmiştim onda bi sorun yok.Warriora normal hilesiz girmiştim ama wariror banlandı?

Alıntıları Göster
    3 Tane Char Açtım şimdi Sırayla Tek tek Hepsi Ban yedi 24 Saatlik

• quote:

3 Tane Char Açtım şimdi Sırayla Tek tek Hepsi Ban yedi 24 Saatlik

Alıntıları Göster
    Güncellemeden olabilirmi acaba yada virüs programından?
  • quote:

Güncellemeden olabilirmi acaba yada virüs programından?

Alıntıları Göster
    Virus Programınıda Kapattım Denedim yine yedim ...
  • quote:

Virus Programınıda Kapattım Denedim yine yedim ...

Alıntıları Göster
    nod 32 var bende daha 2 gün önce formatladım gene ban çözümü nedir ya.
    Bi kişi yorumda format atıp güncellemeri kapattım 2 3 aydır sorun yok demiş deneyen varmı?
  • quote:

nod 32 var bende daha 2 gün önce formatladım gene ban çözümü nedir ya.
    Bi kişi yorumda format atıp güncellemeri kapattım 2 3 aydır sorun yok demiş deneyen varmı?

Alıntıları Göster
    Önceden koxp multiclient vb programla girmiş iseniz o program clientin içine kene gibi yapışır.Clientten sanırım clientisilip tekrar yükle öyle dene bir de.
  • quote:

Önceden koxp multiclient vb programla girmiş iseniz o program clientin içine kene gibi yapışır.Clientten sanırım clientisilip tekrar yükle öyle dene bir de.

Alıntıları Göster
    Bende ban yedım 3 gun ust uste

Kesın pach yuklerken eksik yüklüyo sonrada kendı kendıne gerı banlıyor

• quote:

2 gün önce formatladım dünde clienti silip tekrar kurdum 2 chardan neden hep wariror ban yiyiyor onu anlamıyorum diğer charda hiç bi sorun yok şuana kadar
  • quote:

quote:

2 gün önce formatladım dünde clienti silip tekrar kurdum 2 chardan neden hep wariror ban yiyiyor onu anlamıyorum diğer charda hiç bi sorun yok şuana kadar

Alıntıları Göster
    Oto ban sistemiyle alakalı ama çözemedimPazardayken çoğu kişi arkada internet üzerinden dizi izlerken ban yediğini söylüyor

• quote:

Oto ban sistemiyle alakalı ama çözemedimPazardayken çoğu kişi arkada internet üzerinden dizi izlerken ban yediğini söylüyor

Alıntıları Göster
    Ama benim aklıma takılan neden ban yediğim de değil artık onu geçtim
    Neden sadece warrior banlanıyor diğer chara neden bişey olmuyor?
  • quote:

Ama benim aklıma takılan neden ban yediğim de değil artık onu geçtim
    Neden sadece warrior banlanıyor diğer chara neden bişey olmuyor?

Alıntıları Göster
    BElki artık sadece legal oynayanları banlıyorlardır Bu report sistemiyle alakalı olabilir sana kıl olan biri report ettiyse gmin de pek fazla araştırdığını sanmıyorum direk ban atıyordur. Premiumun varsa Türkçe olarak ticket atabilirsin

• quote:

BElki artık sadece legal oynayanları banlıyorlardır Bu report sistemiyle alakalı olabilir sana kıl olan biri report ettiyse gmin de pek fazla araştırdığını sanmıyorum direk ban atıyordur. Premiumun varsa Türkçe olarak ticket atabilirsin

Alıntıları Göster
    Bana kıl olan biri yok bildiğim kadarıyla tek oynuyorum zaten nasıl yapabilirlerki bunu.
    Premium yok ama yollayacakları cevap kalıp olduğu için ondan umudum yok hile kullandınız falan filan dicekler
    Hilesiz gariban warirorum banlandı sitede zamanı yazmıyor active yazıyor.Banlanırken dc yazdı oyuna girerken block 48 saatmidir sence?

• quote:

Bana kıl olan biri yok bildiğim kadarıyla tek oynuyorum zaten nasıl yapabilirlerki bunu.
    Premium yok ama yollayacakları cevap kalıp olduğu için ondan umudum yok hile kullandınız falan filan dicekler
    Hilesiz gariban warirorum banlandı sitede zamanı yazmıyor active yazıyor.Banlanırken dc yazdı oyuna girerken block 48 saatmidir sence?

Alıntıları Göster
    İşletim sistemini değiştirsem sorun düzelirmi acaba
    Xp şuan,Win 7 kursam düzelirmi bilen yokmu beyler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi joe_black22 -- 10 Mayıs 2010; 21:56:45 >
  • quote:

İşletim sistemini değiştirsem sorun düzelirmi acaba
    Xp şuan,Win 7 kursam düzelirmi bilen yokmu beyler?

Alıntıları Göster
    HF ile girince ban yemiyoruz nasıl bir çelişki bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: RSnazdrovia

HF ile girince ban yemiyoruz nasıl bir çelişki bu

Alıntıları Göster
    Bi anlayabilsem sistemi değiştirsem sorun geçermi?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.