Şimdi Ara

DURDUK YERE HİLESİZKEN BAN YİYENLER? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 32 bit zaten ama xp den olabilirmi? win 7 kurucam olmazsa.
  • denemekten zarar gelmez
  • şuan basıyorum formatı gene verirse artık ne yapıcam bilmiyorum inş ban 2 günlüktür iyi akşamlar yorumlar için teşekkürler...
  • Bende ban yedim:S Kasıyordum ne güzel daha 32 lwl olmustum ban yedim programda yok hiç:D Neyse rappelz e devam ediyim ben en iyisi
  • elle 76 lvl asas kasan abim 30 gun ban yedi
    k0xsptanda nefret ediyor
    k0xspla biri kendini kassa bile oyun zevki gidiyormus
    emcde ban yedi

yani bu adam ban yiyorsa
    artik ben bundan sonra banlansamda niye demem
    ya bu koyunu gudeceksin yada bu diyardan gideceksin
  • quote:

Orijinalden alıntı: iade

BElki artık sadece legal oynayanları banlıyorlardır Bu report sistemiyle alakalı olabilir sana kıl olan biri report ettiyse gmin de pek fazla araştırdığını sanmıyorum direk ban atıyordur. Premiumun varsa Türkçe olarak ticket atabilirsin

Oyunu 2 yıl önce Bıraktım yeni üyelik alıp yeniden başladım girdiğim anda BAN'landım..
  • Bende dün film izlerken yedim pazardaydım bi baktım 24 saat
  • benim bir sorum olacak 24 saat banlaninca direk 24 saat ban mi yaziyor cunku aynen bende ban yedim 36 saat gecti hala charim acilmadi 999 gun olmasin :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: GenozHealzU

benim bir sorum olacak 24 saat banlaninca direk 24 saat ban mi yaziyor cunku aynen bende ban yedim 36 saat gecti hala charim acilmadi 999 gun olmasin :S

Resmi siteye login ol orda active yazıyorsa 48 saatlik ban yemişsindir. 24 yazdığına bakma 2 günlük ban atıyorlar
  • Arka fonda msn, facebook, twitter gibi paylaşım siteleri açık olduğu zaman TPT yeme riski çoğalıyor.
  • Çok saçma olmuş ya benim ne face ne twiter ne msn var anlayamadım k2 nin yaptığı sistemi
  • bu konu hakkinda firmaya ticket attim sagolsun cvp verdiler oto deil di http://forum.donanimhaber.com/m_39696144/tm.htm bu linkte ayrintili bi sekilde tercumesiyle anlattim,.....
  • ben kospla giriyorum ban yiyorum tamam normal bişey bu ama ben adım atıyorum ban ama önümde 2 party var full kosp onlarda bişey yok sanırım 1 kere ban yediğimiz zaman char sürekli kontrol altında falan kalıyor galba 10 gündür giremiyorum nerdeyse
  • yazıkla size

ben hile ile kasarken tpt yemiyordum

gerci bir ara k2 takti hf ye 20 gun kadar tpt yemekten kasamadik
  • Xp idi sistem daha sonra Win 7 kurdum şuan bi sorun yok 4 saattir oyundayım inşallah olmaz
  • legal olanları banlamaya başladılar galiba
  • İlla koxp alın diyor sürümleri takip edin ban yemeyin.. bu hesap'a geldi artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: foreverkinqs

İlla koxp alın diyor sürümleri takip edin ban yemeyin.. bu hesap'a geldi artık

• quote:

Orijinalden alıntı: Nickname...

quote:

Orijinalden alıntı: foreverkinqs

İlla koxp alın diyor sürümleri takip edin ban yemeyin.. bu hesap'a geldi artık

güzel soru

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.