Şimdi Ara

DVD copy yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar benim bir sorunum var nero ile kopya DVD yi kopyalıyorum (on the fly) power DVD, real player vb programlar açıyor ama tv ye bağlı dvd player açamıyor aynı işlemi abim laptop la NTI cd&dvd maker ile aynı boş dvd-r(hyundai) ile yapıyor dvd player oynatıyor dvd writer'ım philips dvd+r DL neroyu pc i alırken verdiler orjinal cd ben mi beceremiyorum yoksa sistemde mi bir hata var yardımcı olursanız sevinirim

not:foruma bir göz attım dvd ile ilgili topicler var ama benimkine benzer bir sorun rastlayamadım belkide vardır

• arkadslar kimse yok mu yaw bana yardım edecek
  • Nero nun yeni full sürümüyle düşük hızda yazdırmaya çalış başaracaksın!
  • eywallah bir deneyim
  • bir film dosyasını dvd ye yazsırıyorssan hatalı yazdırıyorsun.ama bir cd yi kopyalıyosan sorun alettedir.eger film bir dosya ve nero ile yazdırıyorsan nerovision yuklemen ve onunla filmi vcd/dvd formatına cevirmen gerekli.ve filmi cevirirken kullanılacak sistem olarak ntsc yi secmelisin
  • quote:

Orjinalden alıntı: vermineus

bir film dosyasını dvd ye yazsırıyorssan hatalı yazdırıyorsun.ama bir cd yi kopyalıyosan sorun alettedir.eger film bir dosya ve nero ile yazdırıyorsan nerovision yuklemen ve onunla filmi vcd/dvd formatına cevirmen gerekli.ve filmi cevirirken kullanılacak sistem olarak ntsc yi secmelisin

ben dvd filmi cd den cd ye kopyalıyorum (on the fly) bende nero vision express 2 var onunla yazdırıyom bir kez daha deneyecem olmazsa yazarım
  • arkadasım cd den cd ye kopyalıyorum diyosun .ama nero visionla cd den cd ye kopyalama değil bir dosyadan film yapılma işlemleri yapılır.belki sendeki dosya cd de oldugu için oyle diyosun.ama eger nero vision kullanırsan ordaki ayarı pal veya baska bi ayarda ise ntsc ntsc yapman lazım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.