Şimdi Ara

dwm %100 cpu kullanımı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar boştayken fanımın hızlı çalışmasından şüpelenerek görev yöneticisine baktıgımda dwm diye bi programın cpu mu %100 kullandıgını farkettim. başlarda geçici bişey diye düşünsemde 1 haftadır devam ediyor özellikle bilgisayar açık ve dokunmadıgımda başlıyor. fan sesinden anlıyorum görev yöneticisine geçtikten birkaç saniye sonra kullanımı düşüyor ve kayboluyor sanki saklanmaya çalışıyor gibi. ekran saydamlıgıyla ilgili zararsız bişey oldugu yazıyor forumlarda ama cpu mu dokunmasam saatlerce %100 kullanacak ne yapıyor olabilir zarar verecegine eminim. konu hakkında bilgisi olan varmı ne yapabilirim. teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alipamukcu -- 13 Şubat 2014; 2:49:33 >

• Hocam büyük ihtimalle virüs. Hiçbir program işlemciyi %100 kullanmaz bilgisayar boştayken. İyi bir antivirüsle tarama yap. Combofix de kullanabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nzm13

Hocam büyük ihtimalle virüs. Hiçbir program işlemciyi %100 kullanmaz bilgisayar boştayken. İyi bir antivirüsle tarama yap. Combofix de kullanabilirsin.

+99
  • quote:

Orijinalden alıntı: alipamukcu

arkadaşlar boştayken fanımın hızlı çalışmasından şüpelenerek görev yöneticisine baktıgımda dwm diye bi programın cpu mu %100 kullandıgını farkettim. başlarda geçici bişey diye düşünsemde 1 haftadır devam ediyor özellikle bilgisayar açık ve dokunmadıgımda başlıyor. fan sesinden anlıyorum görev yöneticisine geçtikten birkaç saniye sonra kullanımı düşüyor ve kayboluyor sanki saklanmaya çalışıyor gibi. ekran saydamlıgıyla ilgili zararsız bişey oldugu yazıyor forumlarda ama cpu mu dokunmasam saatlerce %100 kullanacak ne yapıyor olabilir zarar verecegine eminim. konu hakkında bilgisi olan varmı ne yapabilirim. teşekkürler...

1)Combofix indiriniz.

2)Bilgisayarı yeniden başlatıp bilgisayar açılırken "F8" e basarak güvenli modda açınız.

3)YAPILIŞI : Combofix programını açıyoruz. Kendi yüklemeler yapıyor. Sonra size bir ekran gelecek I accept deyip geçin ve bekleyin Preparing to Run diyecek ve sonra stage 1 den 50 ye kadar kendi tamamlayacak ve en son birtane yazıların olduğu metin belgesi açılacak. Onu kapatıp sistemi yeniden başlatın. Tüm işlem bu kadardır .

4)NOT : COMBOFİX çalışırken arkaplanda hiçbirşey yapmayınız !!

Kolay gelsin

bjk__murat

• teşekkürler akşam vaktim kalırsa yapacam bu dediğiniz işlemleri.
  • nzm13 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam deniycem bakalım
  • abi hep sen yaa :) bize yazacak birşey bırakmıyosun :) Helal olsun valla
  • quote:

Orijinalden alıntı: soulstriper

abi hep sen yaa :) bize yazacak birşey bırakmıyosun :) Helal olsun valla

sorunu olan benimle iletişime geçsin yeter
  • millet foruma konu açıyor da, ben kesinlikle direkt pm atarım size sanırım

HDD yi çökerttiğimden beri forumu sürekli karıştırıp birşeyler öğrenmeye çalışıyorum, çözümünü bildiklerime de yardım etmeye çalışıyorum, ama ne zaman teknik yardıma girip baksam siz varsınız buralarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

Orijinalden alıntı: alipamukcu

arkadaşlar boştayken fanımın hızlı çalışmasından şüpelenerek görev yöneticisine baktıgımda dwm diye bi programın cpu mu %100 kullandıgını farkettim. başlarda geçici bişey diye düşünsemde 1 haftadır devam ediyor özellikle bilgisayar açık ve dokunmadıgımda başlıyor. fan sesinden anlıyorum görev yöneticisine geçtikten birkaç saniye sonra kullanımı düşüyor ve kayboluyor sanki saklanmaya çalışıyor gibi. ekran saydamlıgıyla ilgili zararsız bişey oldugu yazıyor forumlarda ama cpu mu dokunmasam saatlerce %100 kullanacak ne yapıyor olabilir zarar verecegine eminim. konu hakkında bilgisi olan varmı ne yapabilirim. teşekkürler...

1)Combofix indiriniz.

2)Bilgisayarı yeniden başlatıp bilgisayar açılırken "F8" e basarak güvenli modda açınız.

3)YAPILIŞI : Combofix programını açıyoruz. Kendi yüklemeler yapıyor. Sonra size bir ekran gelecek I accept deyip geçin ve bekleyin Preparing to Run diyecek ve sonra stage 1 den 50 ye kadar kendi tamamlayacak ve en son birtane yazıların olduğu metin belgesi açılacak. Onu kapatıp sistemi yeniden başlatın. Tüm işlem bu kadardır .

4)NOT : COMBOFİX çalışırken arkaplanda hiçbirşey yapmayınız !!

Kolay gelsin

bjk__murat

harbiden düzeldi ya la :))
    teşekkürler murat hoca

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.