Şimdi Ara

E180 mi? E250 mi? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
77
Cevap
1
Favori
11.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Sam__K

İlandaki audi çok güzel geldi donanımı çok iyi

arkadaşlar onun özel ithalat olduğunda hem fikir oldu çünkü baya dolu bir araç ve fiyatı muadillerine baya aşagıda ama dediğiniz gibi arac çok güzel hele o led farlar ve jantlar. donanımdan bahsetmıyorum bile.
  • Sahsi gorusumu sorarsaniz 60 yasinda merso'dan inen birinin tekrar merso'ya binmesini isterim. O yasta degisik araca gerek yok. E250 en tercih edilesi arac fakat w212 kasa kesinlikle su anki makyajli hali ile adam oldu ciddi degisiklikler var aracta gerek tasarim gerek ozellikler 2. Elde 175 e falan rahat bulunur bence beklemeden onu alin babaniza elegance bir merso yakisir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pardon ama bu tarz tavsiyelerin açılması da, bana çok saçma geliyor. O kadar bütçeye sahip olsam, kalkıp da forumlarda başlık açmazdım. Bahsettiğiniz arabaların hepsi kaliteli, birbirlerine karşı çok fazla avantaj ve dezavantajlarının olduğunu düşünmüyorum. Gönlünüzden geçen neyse, onu tercih edin derim. Önceki aracınız S320 olduğuna göre, maddi anlamda da bir sıkıntınızın olmadığını kabul ederek, gönlünüzden geçen modeli tercih edin derim.

Audi A6 ya da Mercedes E Serisi, bana göre daha mantıklı araçlar. BMW için istenen opsiyon fiyatları gereksiz derecede pahalı.

Sınıf konusuna gelecek olursak, F sınıfından sonra E sınıfı aynı tadı vermez ama vermese de olur, 60.000 TL'ye C sınıfı, 1.6 dizel araba almıyorsunuz.

• 95.000 Euroya 5.25d xDrive buluna biliyorken E180 neye yarar.
    Bu arada Neden sıkıntı çekiceksiniz ki 12 yaşında bir arabadan inip Mercedes E yada BMW 5e biniceksiniz.
    Bu arada baban kesinlikle performanstan sıkılır. 3200 motorla bir olmaz 1.6 motor. Her gazladığında eski arabası aklına gelir.
  • bugün mengerler, koluman ve has a uğradık. ellerinde hiç hazır araç bulunmadığını söylediler. bir tek mengerler en erken eylül ortası gelecek olan bir araçtan bahsetti. araç E250 amg + premium + medya paketi + harman kardon dışı beyaz içi siyah amg döşeme. teslim tarihinin 1 ay olması ve başka sipariş versek ekim sonu teslim edileceği için o aracın siparişini verdik bütçeyi baya aşmış olduk ama en azından güzel bir araç almış olucaz. konuyla ilgilenip cevap yazan herkese teşekkür ederim :)

bu arada şimdi aklıma geldi opsiyon listesine bakarken. listede şu 3 renkli ambiyans ışıklandırmasını göremedim. standart donanım mıdır yok opsiyonel midir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ste1n -- 13 Ağustos 2013; 20:31:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ste1n

bugün mengerler, koluman ve has a uğradık. ellerinde hiç hazır araç bulunmadığını söylediler. bir tek mengerler en erken eylül ortası gelecek olan bir araçtan bahsetti. araç E250 amg + premium + medya paketi + harman kardon dışı beyaz içi siyah amg döşeme. teslim tarihinin 1 ay olması ve başka sipariş versek ekim sonu teslim edileceği için o aracın siparişini verdik bütçeyi baya aşmış olduk ama en azından güzel bir araç almış olucaz. konuyla ilgilenip cevap yazan herkese teşekkür ederim :)

bu arada şimdi aklıma geldi opsiyon listesine bakarken. listede şu 3 renkli ambiyans ışıklandırmasını göremedim. standart donanım mıdır yok opsiyonel midir?

Amg almayın.Çok serttir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ste1n kullanıcısına yanıt
    Standart donanım... Aracınız hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GreenHeart

quote:

bugün mengerler, koluman ve has a uğradık. ellerinde hiç hazır araç bulunmadığını söylediler. bir tek mengerler en erken eylül ortası gelecek olan bir araçtan bahsetti. araç E250 amg + premium + medya paketi + harman kardon dışı beyaz içi siyah amg döşeme. teslim tarihinin 1 ay olması ve başka sipariş versek ekim sonu teslim edileceği için o aracın siparişini verdik bütçeyi baya aşmış olduk ama en azından güzel bir araç almış olucaz. konuyla ilgilenip cevap yazan herkese teşekkür ederim :)

Vallaha içinize sindirmemek gibi olmasın ama 1 ay için elegance alamadınız.Benim E250 elegance,çok memnunum.bu arada medya paketi neydi

elegance a bi türlü ısınamadım ben ya. avantgarde + amg cok daha güzel bana gore açıkcası. böyle bi aracada denk gelmemiz baya şans oldu benim için yoksa e250 + premium alıcaktık o da ekim sonu teslim olucaktı o yuzden cebren ve hileyle dolu bir araç aldırmış oldum :)

medya paketinde büyük ekran, command, 6 lı dvd, geri donus kamerası ve 360 derece kamera var.

• quote:

Orijinalden alıntı: RutkayErg

quote:

Amg almayın.Çok serttir.

kaporayı yatırdık alışırız artık amg yede :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Praetor

Standart donanım... Aracınız hayırlı olsun.

oh iyi içim rahatladı dedim o kadar sey olucak bi ambiyans ısıklandırması bile yok teşekkürler ayrıca :)
  • quote:

quote:

quote:

Vallaha içinize sindirmemek gibi olmasın ama 1 ay için elegance alamadınız.Benim E250 elegance,çok memnunum.bu arada medya paketi neydi

elegance a bi türlü ısınamadım ben ya. avantgarde + amg cok daha güzel bana gore açıkcası. böyle bi aracada denk gelmemiz baya şans oldu benim için yoksa e250 + premium alıcaktık o da ekim sonu teslim olucaktı o yuzden cebren ve hileyle dolu bir araç aldırmış oldum :)

medya paketinde büyük ekran, command, 6 lı dvd, geri donus kamerası ve 360 derece kamera var.

Hocam arac hayirli olsun. Siz kac yasindasiniz bilmiyorum fakat babaniz 60 yasinda ona elegance daha iyi giderdi farkli dururdu arac. Birde araci kaca aldiniz. Baya pahali oldu heralde 2. El 171 tl ye elegance vardi onu da alabilirdiniz

• quote:

jaguar xj .
  • Araciniz hayirli olsun. Arac alindiktan sonra laf dusmez ama nacizane fikirlerimi belirtteyim.
    Dediginiz paketler ile arac baya dolu oluyor. Bence premium paket zaten aracta olmasi gereken bir paket zaten fakat 16000 tl de cok fazla geliyor bana. Medya paketi benim icin gerekli degil fakat siz eger aktif olarak kamera sistemini kullanacaksaniz gerekli ben kullanmiyorum daha dogrusu kullanamiyorum guvenemiyorum.O da 10000 tl gibi bir sey galiba
    Amg paket olmasi ilk olarak babaniza tuhaf gelecektir fakat sert suspansiyona alisacagiz diyorsunuz ama sonradan pisman olmazsiniz insallah.
    Elegance paket almanizi isterdim. Sebebide artik butun e serisi basta e180 ler avantgarde satiliyor her yer avantgarde oldu, elegance farkli dururdu koyu dis renk (siyah veya lacivert) ve bej rengi ic doseme ile arac cok guzel olurdu. Tek hosuma gitmeyen tarafi 5 kollu direksiyon ama 60 yasinda bir adam icin daha iyi olur o direksiyonu benimser s serisinden alisiktir zaten.
    Onun haricinde siz babaniza oranla daha gencsiniz 30 lu yaslarda falansinizdir heralde. Oyle olunca 60 yasinda bir kisi ile fikirleriniz uyusmayabilir. Babniz insallah bu araca gule gule biner. Hayirli olsun

• quote:

quote:

quote:

Amg almayın.Çok serttir.

İptal edilebilir.S Class'ın konforundan sonra Amg E Class kütük gibi gelir.Anca Elegance kurtarır.O kadar para verdikten sonra Elegance alıp beklemeye değer.
    Amg'nin sertliğinden pişman olmanız muhtemel.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• teşekkür ederim. opsiyonlar hakkında belirttiğiniz düşünceler babamınkilerle tamamen aynı ama o daha en standart donanımlardan baslamıstı napıcam hız sabitlemeyi, napim direksiyon elektrikli ayarlanıyor bir kere ayarlıyorum 10 yıl biniyorum, amg de olmasın ne oluyor sanki amg olunca vs vs :) acıkcası elegance paketi gostermedim hiç kendisine çünkü kaputta yıldız olmamasına takmıstı ve elegance ı gorurse bu aractan cayabilir diye düşündüm :) satış temsilcisine sorduk serviste kaputa yıldız takabiliyorlarmıs onuda oyle halletmiş olduk. herhalde kaputta yıldız olan tek amg bizde olucak :) sert süspansiyon benım ıcın sorun degil artık alısır bişey olmaz zaten araç gelene kadar benım fiesta ya biniyor olucak o yuzden o suspansiyon ona cennet gibi gelecektir :) 5 kollu direksiyonu ben de hiç sevmedim 3 kollunun yeri bambaska. bu arada yasım 22 o yuzden avantgarde amg de neden ısrarcı oldgum anlasılmıstır :) tekrardan teşekkür ederim :)

Legen_dry hocam 206 fiyat verdiler en son.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bende de yazdiklarinizin hepsinden var ama ben onu command 6 lı dvd+gorus paketi adi altinda aldim,mayis gibi teslim aldim
    Ben de elegance seviyorum advan. In kocaman yuvarlan ızgarasına alışamadım ama amg ile gerçekten hos durdu.
    Elegance sevmiyorsanız,iyi tercih(ki benim zaafım derecesinde severim bana 2009 c180 i elegance ise,biraz da sersemliğime gelmişse 100k ya bile satarsın)

sizinde aracınız hayırlı olsun kazasız belasız kullanırsınız inşallah. valla bize medya paketi diye sattılar aynı şeyleri :) siz artık elegance la aşk yaşıyorsunuz oyle gozukuyor ama bende herhalde yaşımdan mıdır nedir avantgarde ı cok begenıyorum o yuzden allah yuzume baktı da boyle bir araç cıkardı onumuze :)

barbosa hocam hiç aklımıza gelmedi jaguar hem bütçemizide baya aşıyor o araç ama gercekten iyiymiş.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Amg almayın.Çok serttir.

İptal edilebilir.S Class'ın konforundan sonra Amg E Class kütük gibi gelir.Anca Elegance kurtarır.O kadar para verdikten sonra Elegance alıp beklemeye değer.
    Amg'nin sertliğinden pişman olmanız muhtemel.

Amg bende daha once hiç kullanmadım ama dediğiniz kadar sertse alısırız gibime gelıyor obür türlü siparıs verip daha cok bekleyemezdik .ünkü yeni arac bize en kısa sürede lazım o yuzden bunu alıcaz hayırlısı olsun artık.

• Kaputa yıldız koydurma sakın. Babam'da kendi avangarde'ına koydurmaya kalktı, altı kaval üstü şişhaneye döndü. İvedilikle söktürdük çok şükür. Ama Elgance'ın tadı başka olurdu. Yıldız kaputun üstünde lazım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Praetor

Kaputa yıldız koydurma sakın. Babam'da kendi avangarde'ına koydurmaya kalktı, altı kaval üstü şişhaneye döndü. İvedilikle söktürdük çok şükür. Ama Elgance'ın tadı başka olurdu. Yıldız kaputun üstünde lazım...

hadi ya benimde aklıma gelmişti kötü durur mu acaba diye neyse araç gelsin taktırmayız o zaman.
  • quote:

teşekkür ederim. opsiyonlar hakkında belirttiğiniz düşünceler babamınkilerle tamamen aynı ama o daha en standart donanımlardan baslamıstı napıcam hız sabitlemeyi, napim direksiyon elektrikli ayarlanıyor bir kere ayarlıyorum 10 yıl biniyorum, amg de olmasın ne oluyor sanki amg olunca vs vs :) acıkcası elegance paketi gostermedim hiç kendisine çünkü kaputta yıldız olmamasına takmıstı ve elegance ı gorurse bu aractan cayabilir diye düşündüm :) satış temsilcisine sorduk serviste kaputa yıldız takabiliyorlarmıs onuda oyle halletmiş olduk. herhalde kaputta yıldız olan tek amg bizde olucak :) sert süspansiyon benım ıcın sorun degil artık alısır bişey olmaz zaten araç gelene kadar benım fiesta ya biniyor olucak o yuzden o suspansiyon ona cennet gibi gelecektir :) 5 kollu direksiyonu ben de hiç sevmedim 3 kollunun yeri bambaska. bu arada yasım 22 o yuzden avantgarde amg de neden ısrarcı oldgum anlasılmıstır :) tekrardan teşekkür ederim :)

Legen_dry hocam 206 fiyat verdiler en son.

Hocam sen bana babanin numarasini ver konuscam valla adam o araca o kadar para verecek sende ona arac hakkinda yalan soyleyeceksin. Bak sana kendimden bir ornek vereyim.
    Benim kardesim var benden 10 yas kucuk 17 yasimda babam 65 yasinda o da senin gibi avantgarde begeniyor ama gel gorki babam elegance hasta o kaputta yildizi gorecek illaki.

Dedigim gibi babanin amg ye binmesini istemem o adama agir gelir elegance daki o yumusak konforlu suspansiyona binecek o adam kaputta yildizi gorecek ve gormeli.
    Affedersinde senin 22 yasindaki avantgarde sevdandan dolayi o araci almamali o begenmemis resmen sen begenmissin araci.
    O kadar fizuli opsiyonu neden eklettin. O adam kamera kullanacak mi orada isine yarayacak 2 donanim var.
    Keyless go
    Gunes Paketi Yan perdeler vs.
    Bunlar icinde 205 liraya araba aldirma o fiyata dizel alirsiniz.

Babana bu durumu acikla elegance goster sahibinden de 171 lik ilan var orada gayet iyi fotograf var. durumu anlat farklari soyle karari ona birak. O kadar donanima da gerek yok bence iki tanede donanim kullanacak diye 35 lira fazla vermesin

Not: Sana herhangi bir sekilde suistimal yapmiyorum. Ama yaptigin davranis yanlis

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.