Şimdi Ara

E8400 ve E8500 E0 Revizyonlar Nerede?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Genellikle klasik multimedya işleri için PC kullanıyorum...İnternette sörf,filmler ve müzik dinlemek gibi..Oyun neredeyse hiç oynamıyorum...Yeni oluşturacağim sistemde CPU kaldı sadece..Asus'un yeni ses kartları çıkana kadar kullanayım diye birde idareten ses kartı almam gerekecek..

ECS G31 anakart..
    2X1GB hi-level DDR2 800
    Artic Co. Freezer 7 pro..
    ASUS 20X sata DVD-RW
    Seagate 250GB 410AS
    Noctua P-12
    SilverStone ST-50EFplus

E8500 Cpu almaya karar verdim Fakat E0 revizyonlusunu bulamıyorum..inventus.com da var fakat kimlik fotokopisi kart fotokopisi fakslayın vs.. gibi şeyler yazıyor..Diğer Online siteler gibi değil galiba..Başka bir yerde de bulamadım..Bilen arkadaşlar varsa link verebilirlerse iyi olur E0 revizyon için..
    E5200 gelmiş onu gördüm bu arada..Ben E5200 ile E8500 arasında kalmıştım bir ara..Uzun süre kullanayım hemde daha hızlı olur diye E8500 alayım diye düşünüyorum..Aslında E5200 de benim kullanımım için yeterlidir yani..Benim için Sessizlik çok önemli..Sonra müzik ve filmler..O.C yapmayı düşünmüyorum..5200 alırsam belki voltaj arttırmadan biraz yaparım..

Ses kartı olarak Yeni ASUS çıkana kadar Creative Audigy value alıp kullanacağim.
    CPU konusundada E8500 E0 (bulamıyorum) ve E5200 arasındayım..Durum bu..Oyun az oynasamda en küçük takılma olmasını bile istemediğim için E8500 arıyorum...

• E0 revizyonlar daha ülkemize gelmedi büyük ihtimal, yakında girecektir stoklara biraz daha beklemelisin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.