Şimdi Ara

EBAY'DAN GÜVENİLİR MİDİR! ALIŞVERİŞ YAPANLAR LÜTFEN YARDIMM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MERHABA ARKADAŞLAR BEN EBAY DAN ALIŞVERİŞ YAPMAK İSTİYORUM DAHA ÖNCE ALIŞVERİŞ YAPMIŞ VEYA TANIK OLMUŞ ARKADAŞLARIM LÜTFEN YARDIM EDİN ÇÜNKÜ DELL 1720 MARKA LAPTOP ALMAK İSTİYORUM FİYATLAR UYGUN GELDİ KARGO İŞLEMİ NASIL OLUYOR BİLGİLERİNİZE İHTİYACIM VARR

• ratingi iyi olan satıcılardan rahatlıkla alışveriş yapabilirsin.ancak gümrüğe takılma ihtimali yüksek haberin olsun.bi de adamla anlaş üzerine gift yazdırsın o zaman gümrükten geçer direk evine teslim alabilirsin
  • saol arkadaşom gift ne demek oluyo biraz daha aydınlatabilirmisin
  • amerikadaki kargo fişlerinin üzerine malın değerini girmen isteniyo ancak gift seçeneği işaretlenirse bu ekonomik değeri olmayan hediyelik ürün olarak geçiyo.böylece gümrük ödemekten kurtulmuş oluyosun.ancak her satıcı bunu yapmayabilir.direk iletişime geçmen gerekli.
  • her gift yazan kargo gümrükten geçer diye bir kural var mı?
  • güzel bi soru
  • bence ebayden uzak dur, benim bir arkadasim laptop aldi ibm ekranda olu piksel var, baska bir arkadasim ipod aldi gelen makine `cakma` ipod idi. ayrica refurbished denilen fabrikaya gitmis tamir gorumus makineleri sifir gibi ebayde satiyorlar.. soylemek istedigim piyasada 150 dolar olan birseyi 130 dolara bulursan normal olabilir ama 150 dolarlik urun 70-80 dolara ebayde satiliyorsa bilki kesin birsey vardir hicbir firma %100 kazanmaz teknoloji olayinda..
  • kesinlikle haklısın bende birkaç yüksek puanlı 1000lerce ürün satmış adamın satışlarına bakıyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.