Şimdi Ara

ECZANEDE ÇIRAKLIK YAPICAM SİZCE KAÇ PARA VERİRLER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
19.719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu yaz eczanede çıraklık yapıcam.sizce ne kadar para verirler tahminen daha görüşmedim?

• Yaşın kaç?
  • askerde tanıştığım eczacıda çırak arkadaşım var altına son model araba çekti,nasıl oldu bende anlamadım ünv mezunu y.lisans yapan ve çalışan biriyim ay sonu zor geliyor
  • hatunlar gelip balon istediğinde renk atma ver gitsin.
  • 350-400 ancaa
  • Akıllı ol kendini geliştir eczacı kalfası olmaya falan bak. Sonra iyi kazanırsın.
  • Günlük bir kutu vermidon verirler
  • quote:

Orijinalden alıntı: cadox18

Arkadaşlar bu yaz eczanede çıraklık yapıcam.sizce ne kadar para verirler tahminen daha görüşmedim?

ben de düşünüyorum...
  • Git hamallık yap ama eczanede cıraklık yapma
  • Günlük 12.5 felan işte
  • ya aslında eczacı tanıdık.daha öncede çalıştım orda.kendimi geliştirecek durumum yok sadece yazın çalışacağım.bu arada yaşım 18
  • quote:

ya aslında eczacı tanıdık.daha öncede çalıştım orda.kendimi geliştirecek durumum yok sadece yazın çalışacağım.bu arada yaşım 18

benim yaşım 17, bizim de akrabanın eczanesi var, daha önce çalışmadım ama bu yaz boş durmamı istemiyor ailem.
  • quote:

ya aslında eczacı tanıdık.daha öncede çalıştım orda.kendimi geliştirecek durumum yok sadece yazın çalışacağım.bu arada yaşım 18

Aynı durum bende de vardı geçen yaz.Çalıştım 2 aya yakın bir süre.Güzeldi ama yoruluyordum geçen sene bir de LYS'den çıktığım hafta işe başlamıştım. Bu sene de sınavlara girdim ve çok yoruldum çalışmak istemiyorum ama evdede zaman geçmiyor.Dışarı arkadaşlar çağırıyor birçoğu samimiyetsiz davranışlarda.Çok kararsızım ama gerçekten bünyem kaldırmaz bu yaz çalışmayı.

Edit:Yazım Hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jr. Corrado -- 1 Temmuz 2011; 21:07:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lenz

quote:

Aynı durum bende de vardı geçen yaz.Çalıştım 2 aya yakın bir süre.Güzeldi ama yoruluyordum geçen sene bir de LYS'den çıktığım hafta işe başlamıştım. Bu sene de sınavlara girdim ve çok yoruldum çalışmak istemiyorum ama evdede zaman geçmiyor.Dışarı arkadaşlar çağırıyor birçoğu samimiyetsiz davranışlarda.Çok kararsızım ama gerçekten bünyem kaldırmaz bu yaz çalışmayı.

bende 1 yada 2 ay çalışıcam.sen ne kadar aldın peki?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lenz

quote:

bende 1 yada 2 ay çalışıcam.sen ne kadar aldın peki?

850 lira aldım.Bizim tanıdıktı.
    Eğer işlek eczaneyse işin zor.11 saat oturtmuyorlardı bizi.Bir de bizim eczane bayağı büyüktü 13-14 kişi çalışıyordu.Bir tek öğlen yemeklerde oturuyorduk o da 10 dk bile sürmüyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jr. Corrado -- 1 Temmuz 2011; 22:29:15 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.