Şimdi Ara

Edena Hack!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sonunda emek hırsızları benide buldu edenadaki tAnGaCll adlı magem bugun sabah hacklendi...
    adamlar başkalarının emeğini çalmaktan ne zevk alıyor anlamıyorum çarda premıumda vardı roll back için yazı yazdım umarım atilir

• quote:

Orjinalden alıntı: JuNioR_ßoZo

Sonunda emek hırsızları benide buldu edenadaki tAnGaCll adlı magem bugun sabah hacklendi...
    adamlar başkalarının emeğini çalmaktan ne zevk alıyor anlamıyorum çarda premıumda vardı roll back için yazı yazdım umarım atilir

üzüldüm kardeş .. en iyisi myko sanırım yine...

• quote:

Orijinalden alıntı: i love this game!!!

quote:

Sonunda emek hırsızları benide buldu edenadaki tAnGaCll adlı magem bugun sabah hacklendi...

üzüldüm kardeş .. en iyisi myko sanırım yine...
    saol kardeş ayrıca hiç oynamadım myko da yorum yapamicam :(

• quote:

Orijinalden alıntı: JuNioR_ßoZo

saol kardeş ayrıca hiç oynamadım myko da yorum yapamicam :(

Alıntıları Göster
    Geçmiş olsun kardeşim. Üzüldüm senin adına. Lvlin ve np n yüksek, premiumun da var büyük ihtimalle rollback atarlar... Itemlerin nasıldı uniq itemlerin varmıydı bari?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Suyheuti

Geçmiş olsun kardeşim. Üzüldüm senin adına. Lvlin ve np n yüksek, premiumun da var büyük ihtimalle rollback atarlar... Itemlerin nasıldı uniq itemlerin varmıydı bari?

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Falchon

ya item önemli diil emeklerim gitmiş ben ona yanıyorum
    itemlerim
    staff +5lycaon Yüzük ruby ring,+9hp ring belt +9hp ve kekuri belt kolye elemental pendant kupe +1bronze earring clering earing elbiseler helmet ve pad +8 diğerleri +7 :(((

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JuNioR_ßoZo -- 12 Haziran 2006; 21:43:04 >

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Falchon

ya item önemli diil emeklerim gitmiş ben ona yanıyorum
    itemlerim
    staff +5lycaon Yüzük ruby ring,+9hp ring belt +9hp ve kekuri belt kolye elemental pendant kupe +1bronze earring clering earing elbiseler helmet ve pad +8 diğerleri +7 :(((

Alıntıları Göster
    BÜYÜK GEÇMİŞ OLSUN KARDEŞ

• quote:

Orijinalden alıntı: KanPa

BÜYÜK GEÇMİŞ OLSUN KARDEŞ

Alıntıları Göster
    geçmiş olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xarinth

geçmiş olsun

Alıntıları Göster
    saolun umarım rollback atılıcak!!!
  • quote:

Alıntıları Göster
    Ben yarım saat önce ani bir kararla oyunu bıraktım ztn, tavsiyem sen bırak, bu olay inşallah oyunu bırakmana vesile olur.
  • quote:

Alıntıları Göster
    dostum dikkatimi çekti sen char ını saıyodun yani ilanwermiştin msne gelin konuşalım felan ayagına işi ilen hackerlara kaptırmış oaliblrsin exploid felan üzüldüm geçmiş olsn
  • quote:

Orijinalden alıntı: HePeR

dostum dikkatimi çekti sen char ını saıyodun yani ilanwermiştin msne gelin konuşalım felan ayagına işi ilen hackerlara kaptırmış oaliblrsin exploid felan üzüldüm geçmiş olsn

Alıntıları Göster
    eet ztn oyuna bırakacak gıbıydım ama böyle daha uzucu bırakmış oldum :))))
  • quote:

eet ztn oyuna bırakacak gıbıydım ama böyle daha uzucu bırakmış oldum :))))

Alıntıları Göster
    galiba buna en cok ben üzülürüm.dun sen le konusmustuk bu char konusunda ben dahaka.

eger hala satmayı dusunuyorsan bi konusalım.bu arada geçmiş olsun.
  • ÇOK ÜZGÜNÜM AYNISI BENDEDE OLDU DÜN AKŞAM BLOCED ACCOUNT DEDİ GEÇMİŞ OLSUN
  • quote:

Gerçekten çok üzüldüm ya benim başıma gelse ölürdüm heralde

• quote:

Orijinalden alıntı: kral3323

ÇOK ÜZGÜNÜM AYNISI BENDEDE OLDU DÜN AKŞAM BLOCED ACCOUNT DEDİ GEÇMİŞ OLSUN
    gecmis olsun
    bence hazır charın da hacklenmis charını cıplak halde sat
    ve oyunu bırak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Funeral_Mist

gecmis olsun
    bence hazır charın da hacklenmis charını cıplak halde sat
    ve oyunu bırak

Alıntıları Göster
    Geçmiş olsun.inş. rolllback atılır yoksa ben kimden abyss alcam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: _RazorBlade_

Alıntıları Göster
    başlıyacam bu hacklera aama muratr hacklediler kamanlının itemlerini çaldılar g0p'unda itemleri gitmiş durumda nedense magelere yönelik bi saldırı var
  • quote:

Orijinalden alıntı: hizlinet

başlıyacam bu hacklera aama muratr hacklediler kamanlının itemlerini çaldılar g0p'unda itemleri gitmiş durumda nedense magelere yönelik bi saldırı var

Alıntıları Göster
    Geçmiş Olsun Kardeşim Seni Hiç Sevmedim cz de bizim towna bi yığılıyordunuz paso nova nova nova ama dost kara günde belli olur orc ta olsak humanda olsak kardeşiz ( HEPİMİZZ KARDEŞİZZ BU SAWAŞŞ NE DİYE, BİR İNSAN Bİ ORKU WURUYOR NE DİYE aamaan MAGELER OYOYOY PRİESTLER OY OY OY WARİORLAR OY OY OY ROGUELER OY OY OY)

• quote:

Orijinalden alıntı: oracles

galiba buna en cok ben üzülürüm.dun sen le konusmustuk bu char konusunda ben dahaka.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: oracles

şu an sitede bug var sifre değişmiyor rollback ta bunuda belirttim eğer atılır şifre değisirse satıorum sana çarı...

• quote:

Orijinalden alıntı: _RazorBlade_

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: _RazorBlade_

saol... sorma ztn en çok ona üzüldüm abyss ten son 10 gunde 500m yapmıştım eksik itemler için yazık oldu

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.