Şimdi Ara

editör aranmaktadır.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • lineage II - gunz online - guild wars - ve başka bir oyuna editör aranmaktadır.
    eger kendinizden emin olduğunuz bir oyun varsa bu konu altına ad soyad yaş email -oyun?- olarak msj atınız

• biraz daha açık bilgi veriri misin?

hangi forum adına arıyorsun?

onur GÜVENÇ
    19
    onur.88@hotmail.com

referanslarım : KnightOnline lv70/SilkroadOnline lv80/CabalOnline Lv93/Hero 4dan6kyu/2MoonsOnline Lv53(cb) yeni server devam 3.gün şuan3X..

ayrıca L2 ve WOW denemelerim de oldu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onyxlog -- 10 Ağustos 2007; 12:43:33 >
  • 1 rinci olarak belirtmek isterimki forum degıl
    2 incisi msn ye ekledim daha acık bilgi vermek gerekirse en usta oldugun oyunun bölümü sen ve o oyunun diger editörlerinin olucak anketler-forumları-turnuvaları-yamaları-dosyaları-resımlerı herşeyi sizin panelınızde bulunucak kimse oraya karışamıcak tabi çeşitli kurallar cercevesinde
  • Soyle soyliyim sizin aradiginiz oyunlar icerisinde sadece gunz online hakkinda cok genis bilgiye sahibim.

tabi cesitli online oyunlari oynadim ama bazi nedenlerden dolayi biraktim oynamis olduklarim silkroad,wow,9dragons vs. ama 2008 de cikicak dev mmorpg veya mmo bazli oyunlar hakkinda genis bilgi sahibiyim ozelliklede warhammer online.
    neyse ilgilenirsenize cagatay bilim yas 20 q_ulmo@hotmail.com msn adresim
  • gunz da ne gibi edit istiyosun mesela duvarları falan değiştirmek mi yada silahlari fln editlemek mi?
  • gunz online konusunda olabilirim... msn adresim maxi_lopez19@msn.com

gunz onlineda Bf,Ss,Hs,Dbf,Rs... vs... hepsini yapamıyorum.. yapamadıgım 2 hareket instafall ve instadbfgrimer...
    GunzTurkey server'ında en iyi 2.playerdım...fakat pc kasdıgı için bırakmak zorunda kaldım...bir çok server'da oynadım her serverla ilgili bilgim var private yada global olsun... eger editör lazımsa gunz için max_lopez19@msn.com u eklersen konuşuruz

Ad:Muhammed (Mami)
    Soyad:Algan
    Oyun:Gunz online+Knight online

Ko'da 71 lvl warıor 72 priest'im var...ek olarak ark.larımın charlarıyla baya oynadım...77 mage 80 warıor 73 asas...bi çok konuda bilgim var...Ko kısmınada lazımsa olabilirim ama Gunz'ı daha çok isterim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9E066D474 -- 10 Ağustos 2007; 23:38:54 >

• editorden kasıt yazar gıbı yanı oyunu edıtlemıyecek serdar:)
    timeofthekill ekledim konusalım:)
  • yanlış ekledin sanırım kardeş.bana şu şu sizi listesine ekledi kbl ediomusunz fln gelmedi:)

bide msn adresini ö.m den verirmisin bende ekliyim
  • beni arat biraz forumda :P
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.