Şimdi Ara

EDWARD VE ALEXANDER A HAYIR!!!(facebook dh dayanışması) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
1
Favori
24.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  EDWARD VE ALEXANDER A HAYIR!!!(facebook dh dayanışması)

terledi tabi vampirceğiz hoplaya zıplaya
  • edward sac iyide burun-kaş-goz uyumsuzlugundan kaybediyor gibime geliyor
  • 2 SİDE ÇOK YAKIŞIKLI diye ÇEKEMİYORSUNUZ CIKS CIKS...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erden47 -- 19 Mayıs 2009; 20:26:45 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Çöl Tilkisi

Metin konuya gelirse

Allah yazdıysa bozsun
  • nie kıskanıonuz ki

gerek yok boyle hareketlere

istedikleri kadar hayal kursunlar sonucta bizim elimize kalıcaklar her sekilde
  • Facebook'a üye olan insandan fazla bir şey beklemezdim zaten.
  • quote:

Alayı kamil bu iki elemanın.

nası bi yorumdur bu ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LiveForSpeed -- 19 Mayıs 2009; 22:15:26 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ::SadeceÖğrenci::

quote:

Orjinalden alıntı: ::AlacaKaranlıkT!M::

Şu çocuğun neresi çok yakışıklı, aklım almıyor.

EDWARD VE ALEXANDER A HAYIR!!!(facebook dh dayanışması)

O zaman biz erkekler de şunları ağzımızdan düşürmeyelim:

Aysel le bizim Hadise'nin dışındakiler yalan

Yohanna

• edwarda
  • hadi arkadaşlar karşı grup 50 kişi fazla. ne yapıp edip geçmeliyiz. hadi dh dayanışmasını görelim.http://www.facebook.com/group.php?gid=83053398686
  • arkadaşlar dh li olmakla övünüyodum ama arkadşlar "bu muydu senin dh dediğin topluluk" diye dalga geçmeye başladı.onları susturmam için gruba üye olup arkadaşlarınızı davet etmeniz lazım. hadi dh...
  • O Twilight'taki çocuğu pek sevmedim ama Alexander baya yakışıklı bence. E yetenek de var, daha ne olsun? Şovunu canlı izlemedim, izleseydim oy verirdim ben de. Benim gibi düşünen birçok bayan oy vermiş zaten. Sizdeki sadece kıskançlık bu durumda.
  •  EDWARD VE ALEXANDER A HAYIR!!!(facebook dh dayanışması)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bidesen -- 20 Mayıs 2009; 1:30:46 >
  • Arkadaşım nedir alıp veremediğin ? Çocuk hem güzel, hem işinde başarılı, sevenleri ,hayranlarıda var yani sana ne oluyor ? İsteyen istediğini ağzından eksik etmez . Bu ne seni, ne beni, nede bir bakşasını ilgilendirir . Senin ağzında birinin ismi eksik olmasa, ben sana gelipte diyebilirmiyim " bu ne ya, hep aynı isim hep aynı isim, ,istemiyorum vs " gibisinden birşey demeye hakkım varmı sana "Hayır" yok . Senin kıskanmanla, hayır demenle birşey değişecekmi "Hayır" isteyen istediğini sever . Onların yerinde sen olsan , ozaman ne olacak ? Böyle şeylere hiç gerennk yok arkadaşlar
  • Valla her Facebook sayfamı açtığımda bu iki elemanın yüzünü görmekten bıktım açıkçası. Sırf şu Edward denen tipsiz yüzünden Cin Ali dışında kitap okumayan erkek arkadaşlarım bile alacakaranlık okur oldular. Resmen toplumumuza girdi bunlar. Bu 2sinden kurtulmak zor olucak sanırım. Normalde bi erkek bulurlar 1-2 ay konuşur kapatırlardı. Bu ikisi çıktığından beri kimsenin ağzından düşmüyor yav.
    Özellikle sevgilisi olan kızlar da diyor yok çok yakışıklı falan. O zaman ben senin o erkeğe olan sevginden şüphe duyarım.
    Toplumumuz çok kötü yöne gidiyor. Bu 2si iyi bir özet bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: baykagan

Tür: Ortak İlgi Alanları - Hayvanlar

_____

Fazla gruba üye olmam ama buna mutlaka katılıyorum. 2 gündür paylaşa paylaşa bitiremediler videoları sayfa doldu taştı. Edwardda zaten yakışıklılık yok onu biliyoruz, Alexandera gelince iyi tamam sempatik falan ama o da o kadar yakışıklı değil. İlk gördüğümde bana pinokyoyu hatırlattı nedense.

• ortak ilgi alanları esprisini yakalyan arkadaşı tebrik ediyorum

arkadaş listenizi de davet ederseniz çok makbule geçer. bi arkadaş la iddaamız var. o da alexander hayranları grubu açtı
  • quote:

Orjinalden alıntı: Vikernes

Edward

Alexander

Tiplere bak ıhlamur kaynat.

bildiğin mal

• quote:

Orjinalden alıntı: Vikernes

Edward

Alexander

Tiplere bak ıhlamur kaynat.

Lugano

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.