Şimdi Ara

Egreat R6S & R200S Gerçek 3D MEDYA OYNATICI & Himedia Q5 Gerçek SMART TV (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
541
Cevap
11
Favori
41.804
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: taytaylan

Maalesef şu anda kargom KAYIP. işin daha acı tarafı hiçbir kargo yetkilisi kargonun nerde olduğunu bilmiyor.MNG kargo rezaleti ni biliyordum ama bu boyutlarda olduğunu tahmin etmemiştim.Yazıklar olsun......Az önce 155 i arayarak bir ekip istedim.Polis arkadaşlar gelince kargo şubesine gideceğiz.Bariz olarak kargoyu iç etti bu adamlar.MNG KARGODAN UZAK DURUN ARKADAŞLAR

Daha önce bunu defalarca yaptı bu adamlar:

http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/1028832/mng-kargo-kargo-kayip
    http://forum.donanimhaber.com/m_34417102/tm.htm
    http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/1370740/mng-kargo-kayip-kargo-2-aydir-bulunamiyor
    http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/1364033/mng-kargo-kargom-kayip-muhatap-bulamiyorum
    http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/1361336/mng-kargo-4-aydir-kayip-olan-kargoma-kayitsiz-kaldi
    http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/1354113/mng-kargo-kargo-kayboldu-deyip-isin-icinden-cikiyorlar

Ee ne olacak şimdi ürün bedeli kadar ödeme yapmalılar sana

• quote:

Orijinalden alıntı: Sancak Bilgisayar

quote:

Orijinalden alıntı: exe2000

quote:

Orijinalden alıntı: competan4

Merhabalar,

Ben ürünü havale ile alacağım ama adres olayını nasıl halledelim?

evet bunu bende öğrenmek istiyorum. birde şunu sorucam. şuan bu cihazı aldığımda hd ve adult kanalları ücretsiz izleyebilecek miyim?

hd ve adultlar şuan için ücretsiz ve oldukça uzun bir zaman da ücretsiz olacak gibi...
    nasıl olduğunu sormayın

( üzümü ye , bağını sorma )

Hocam ödemeyi az önce eft ile yaptım. Kargo bilgilerimi de hem pm inize hem iletişim bölümüne yazdım. Kargoya bugün verebilirseniz çok makbule geçer. Kargo kodunu bekliyorum. Kolay gelsin...

• quote:

Havale : 180 TL
    http://www.hdtech.com.tr/site/banka_bilgileri

Kargo dahil mi?
  • Ücretsiz kargo kampanyası bitti.
    Kargo ücretini alıcı karşılıyor ve ortalama 6.5 TL
    taytaylan , eğer kargoyu kaybetmişlerse elleri mahkum fatura tutarını karşılayacaklar.
    Neticede ürünler faturalı gidiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sancak Bilgisayar -- 1 Ekim 2012; 18:31:35 >
  • Nihayet cihaz bulundu ve teslim aldım.Ancak futubox yüklü değil ? ayrıca online tv leri oynatma hatası gibi bir hata veriyor oynatmıyor.yapmam gereken bir işlem var mı , ilk çalıştırdığımda?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taytaylan -- 1 Ekim 2012; 20:01:49 >
  • GG deki ilanın en altında , futubox u nerden açacağınızı yazıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sn. Sancak Bilgisayar,
    Cihazı aldım test ediyorum.
    Display de sorun var. İlk açılışta HELLO yazısı düzgün çıkıyor
    sonrasında sapıtıyor aralarda bazı digitler silik çıkıyor yazılar anlaşılmıyor.
    Bu durum yazılımla düzeliyormu?
    Cihazdaki yazılım versiyonu : 2.6.4.0

Düzeltme:
    Şimdi ilan sayfasına baktım orada belirtilmiş modlu yazılımdan kaynaklanabileceği.
    Bu durumda şöyle bir ricam olacak.
    Bana Orj. yazılım ve modlu yazılım linklerini PM'den göderebilirseniz makbule geçer.
    GG'sen ödemeyi onayladım. Hayırlı satışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ybektas55 -- 1 Ekim 2012; 21:12:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ybektas55

Sn. Sancak Bilgisayar,

aynı durum bende de var
    720p videoları ileri alarak izlemeye çalışınca takılma oluyor
    memnuniyetsizlikten iade hakkımız var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Samsung-İstanbul

quote:

Orijinalden alıntı: ybektas55

Sn. Sancak Bilgisayar,

aynı durum bende de var
    720p videoları ileri alarak izlemeye çalışınca takılma oluyor
    memnuniyetsizlikten iade hakkımız var mı?

İlanda en altta display ile alakalı bilgi var. Displayde modlu yazılımdan dolayı bazı karakterler şindilik düzgün göstermiyor. Yakında çıkacak yeni yazılımda display düzgün çalışacak veya orijinal yazılımı yükleyin display düzgün çalışır. Şuan cepten girdiğim için link kopyalamıyorum , yarın linkleri burada paylaşırım.

Ayrıca bu cihazda 720p veya 1080p video takılması diye birşey söz konusu değil.
    Açtığınız dosyada veya hdd de bir anormallik olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sancak Bilgisayar -- 1 Ekim 2012; 21:48:32 >

• Sancak bilgisayar yetkilisi;
    özel mesaj gönderdim konu ile ilgili.
    saygılar
  • Konu başlığına güncel yazılım linkleri ve sıkça sorulan sorular yakında eklenecektir.
    Zira çok fazla soru var , inanın hep aynı cevapları vermekten diğer soruları cevaplayamıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Samsung-İstanbul

Sancak bilgisayar yetkilisi;
    özel mesaj gönderdim konu ile ilgili.
    saygılar

ok.
  • quote:

Konu başlığına güncel yazılım linkleri ve sıkça sorulan sorular yakında eklenecektir.
    Zira çok fazla soru var , inanın hep aynı cevapları vermekten diğer soruları cevaplayamıyoruz.

Güncel yazılım linkleri ve sıkça sorulan sorular eklendi.
  • @sancak bilgisayar
    Ürün elime ulaştı ancak orjinali yazilimla geldi (aksi belirtilmedikce cs6 ile gelicek yazmıştınız ve futubox yüklü olacaktı ama oyle olmadi) ve cs6 yi belirttiğiniz adresten yükleyip iptv yi actım ve belirttiğiniz yere girdim ancak futubox kanalları calismiyo:(( yardimm

• quote:

Orijinalden alıntı: kornrulez

@sancak bilgisayar
    Ürün elime ulaştı ancak orjinali yazilimla geldi (aksi belirtilmedikce cs6 ile gelicek yazmıştınız ve futubox yüklü olacaktı ama oyle olmadi) ve cs6 yi belirttiğiniz adresten yükleyip iptv yi actım ve belirttiğiniz yere girdim ancak futubox kanalları calismiyo:(( yardimm

CS Modlu yazılım içim öncelikle Ana Menüden :

IMS - > Sytem Tools (en sağda) -> Uptdate Script -> Update Script ( Hdd links - Video Online ) -> Check Versiyon Script HDD Links From İnternet -> Update Script

yapın , cihaz linkleri kurduktan sonra REBOOT ile cihazı yeniden başlatın.

Daha sonra tekrar Ana Menüden :

HD4ALL -> Live TV - > High Defination TV ( numai cu abonament ) -> Logon kısmından

User: ve Pass: şifrelerini girin.

Futubox HD IPTV Kanallarına Auron V7 Yazılımı ile giriş için Ana Menüden ;
    Uygulamalar -> Canlı TV -> Yabancı TV -> Http,Rtmp -> Yuksek Kaliteli TV2
    b]User: ve Pass: şifrelerini girin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sancak Bilgisayar -- 2 Ekim 2012; 18:59:52 >

• Pass ve kullanici adını nerden bulucam??
    Edit:kullanici adi ve pass pm ile geldi sagolun;)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kornrulez -- 2 Ekim 2012; 19:44:52 >
  • Futubox platformu şuan için daha beta aşamasında olduğu için zaman zaman açmıyor olabilirler.
    Belirli bir süre bekleyip tekrardan denerseniz , açarlar.
    Ben şimdi denedim , bizde de şuan göstermiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kornrulez

Pass ve kullanici adını nerden bulucam??

PM ile size gönderdim.
  • Bende cihazı mng kargodan güç bela aldım.İstanbuldan gelip kocaeline teslim edilecek cihaz nasıl oluyorsa afyonda ortaya çıkıyor,ordan tekrar geri getirmelerini bekleyip araçtanda kendim aldım kargomu..Yoksa Kocaeli şubesine gelen kargo kimbilir Türkiyenin hangi ücra yerine gidecekti (:

Pass ve kullanıcı adı bendede yok bu arada..Gönderebilirseniz sevinirim..
  • Samba çalışmadı sanırım yazılımdan çünkü android aps den girip es file explorerdan networkü görüyor ama ip vs herşeyi ayarlamama rağmen network e bastığımda networkumdeki filmlerin durduğu share edilmis pc yi goremiyor sade myshortcuts diye birsey var oysa ayni networku es file exp sizin makinadan ip si ile goruyor bu arada networkde baska bir pc. Xbmc ile smb den sorunsuz medyalarin durdugu pc ye ulasiyor bu yazilimda sms ile ilgili bir sıkıntı mı var çözüm ne önerirsiniz

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.