Şimdi Ara

Egreat R6S & R200S Gerçek 3D MEDYA OYNATICI & Himedia Q5 Gerçek SMART TV (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
541
Cevap
11
Favori
41.804
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi bir tane de ben sipariş verdim, size gönderiğim önemli mesajı okursanız sevinirim.
  • 3d olmayan bir led ile bu cihaz yardımıyla 3d film izlenebilir mi?
  • alamassın arkadaşım tüplü tv de 3d olmaz 1 d bile alsan şükret..
  • quote:

Orijinalden alıntı: galata80

alamassın arkadaşım tüplü tv de 3d olmaz 1 d bile alsan şükret..

cevap banamıydı,led tv diyorum,mesala lg ls5600 gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: feelulive

3d olmayan bir led ile bu cihaz yardımıyla 3d film izlenebilir mi?

3D için TV de 3D olmalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sancak Bilgisayar

quote:

Orijinalden alıntı: kornrulez

@sancak bilgisayar size burdan ve GG sitesinden msj gönderdim umarım dikkate almışsınızdır(burdakini henüz okumammışsınız) kargo ile alakalı

Buradan atmanız yeterlidir.

Bu arada ücretsiz kargo kampanyası bu gece saat 23:59 da sona erecektir.

Demişsiniz ama halen msjimi okumamışsiniz umarım sorun olmaz ve yarin kargoya verilir mı?

• Bir adet de ben aldım. GG kullanıcı adım kayhanar. Güzel kampanyanız için teşekkürler.
  • Media player olarak baktığınızda Philips HMP3000'den iyi mi desteklenen formatlar açısından ve menü kullanımı..vs olarak ?

Sadece media player olarak göz önünde bulundurun diğer özellikleri artı olabilir ama kullanmayacak olanlara bir anlam ifade etmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyorhan

Media player olarak baktığınızda Philips HMP3000'den iyi mi desteklenen formatlar açısından ve menü kullanımı..vs olarak ?

Sadece media player olarak göz önünde bulundurun diğer özellikleri artı olabilir ama kullanmayacak olanlara bir anlam ifade etmiyor.

Size nasıl anlatsam.

Iphone5 ile Iphone1 arasındaki fark nedir , telefon açısından ?

ikisiyle de telefonda konuşuyor ve msj yazabiliyorsunuz.

• Sayın yetkili. GG üzerinden mesaj attım ama cevap gelmedi. Kargolar adrese teslim mi Şubeyeden teslim mi yollanıyor?
  • Bir adet sipariş geçtim,Kullanıcı adım agcemi.Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: te1973

Sayın yetkili. GG üzerinden mesaj attım ama cevap gelmedi. Kargolar adrese teslim mi Şubeyeden teslim mi yollanıyor?

GG deki kayıtlı adresinize gönderiyoruz.

• quote:

quote:

Sayın yetkili. GG üzerinden mesaj attım ama cevap gelmedi. Kargolar adrese teslim mi Şubeyeden teslim mi yollanıyor?

Teşekkürler. Cumartesi aklama kadar ürünü bekledim gelmeyince karo takipten kontrol ettim. Ürün şubede bekliyor şeklinde yazıyordu. Yarın biraz fırça atayım kargo şirketine.
  • quote:

quote:

quote:

Teşekkürler. Cumartesi aklama kadar ürünü bekledim gelmeyince karo takipten kontrol ettim. Ürün şubede bekliyor şeklinde yazıyordu. Yarın biraz fırça atayım kargo şirketine.

Kargo firmalarını hiç rahat bırakmaya gelmiyor

• MNG kargo zor durumda galiba. Eskiden gittiği bazı yerlere ya hiç gitmiyor, ya da birkaç günün paketlerini biriktirip bir günde götürüyor.
  • Merhaba

Egreat R160S modelinin ne gibi ustunlugu vardir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: serta2

Merhaba

Wifi si var , içine sata hdd takılabiliniyor ve ekstradan koaksiyel ses bağlantı çıkışı var.

Geri kalan diğer özellikler , yazılım ve donanım aynı.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: serta2

Merhaba

Wifi si var , içine sata hdd takılabiliniyor ve ekstradan koaksiyel ses bağlantı çıkışı var.

Geri kalan diğer özellikler , yazılım ve donanım aynı.

Cevabiniz icin tesekkur ederim; Koaksiyel ses baglantisi optik ses cikisindan dahami iyi oluyor?
  • ikisi de aynı.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kyorhan

Media player olarak baktığınızda Philips HMP3000'den iyi mi desteklenen formatlar açısından ve menü kullanımı..vs olarak ?

Size nasıl anlatsam.

Iphone5 ile Iphone1 arasındaki fark nedir , telefon açısından ?

ikisiyle de telefonda konuşuyor ve msj yazabiliyorsunuz.

Çok uzak bir örnek olmuş. Kodek desteği, yazılım güncellemesi..vs nasıldır ? Mesela philips hmp3000 de alt yazıyı 22 den büyük yapamıyorsunuz..vs gibi. Ama siz sadece bu ürünü sattığınız için diğerini bilmemeniz de gayet doğal benimki de soru yani

Peşin 180 TL ye size GG yerine buradan havale yapsam olmaz mı ? Yani GG dan alacağınız para 180 TL ya ondan dedim :)

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.