Şimdi Ara

Egzozda Delik Olursa ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
32.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: gentleman_

Hazır böyle bir konu açılmışken ben de bilenlere bir soru sorayım. Ben aracımın daha fazla ses çıkarmasını istiyorsam ne/neler yapabilirim?

Benim de araştırdığım bir konuydu bu, çevreyi rahatsız edecek kadar çok ses çıkartmasından çok biraz homurtu istiyordum.

Son susturucuyu iptal edip yerine düz boru tak diyen de var, orta ve son susturucuyu iptal edip daha fazla ses alanlar da var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnurD7

quote:

Orijinalden alıntı: gentleman_

Hazır böyle bir konu açılmışken ben de bilenlere bir soru sorayım. Ben aracımın daha fazla ses çıkarmasını istiyorsam ne/neler yapabilirim?

Benim de araştırdığım bir konuydu bu, çevreyi rahatsız edecek kadar çok ses çıkartmasından çok biraz homurtu istiyordum.

Son susturucuyu iptal edip yerine düz boru tak diyen de var, orta ve son susturucuyu iptal edip daha fazla ses alanlar da var.

Orta susturucu iptalinde performans olumsuz etkileniyor diye bir kaç yerde okudum. 2-3 hp diyorlar. Tabi bu benim görüşüm değil, forumlardan okuduğum bunlar. Ben bu konuda bilgi sahibi değilim. Eğer öyleyse orta susturucu iptali gereksiz olur. Son susturucu için performans hakkında pek olumsuz yorum yok fakat tabi ki orta susturucu iptali kadar sonuç vermez ses açısından.

• yahu orası zurnanın son deliği artık. yakıtla hiç mi hiç bir alakası yok. manifolttan ve katalitik convertorden çıktıktan sonra isterse arabanın içine dolsun o duman performans ve yakıtla alakası yok arac bıraz eskı model, ilk olarak da yazdım, parası olan var olmayan var. bu tip ufak sorunlar için perçem attırıp kaynak yaptırmak en ucuz çözüm. usta mazot dolu depoya kaynak yapıyor, eksoza mı yapamıcaklar hayırlı ugurlu olsun. Kazasız belasız sürüşler dilerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.