Şimdi Ara

ekran donması!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ismi lazım degil bi serverda oynıorum bugun arkadas bi item verdi invertory fulldu iptal oldu kasaya koycaktım itemleri kasaya girmedi itemi veren arkadasta kasaya giremedgni soyledi bi map a ısınlancaktm anti hack-dupe:unknown die yazı cıktı sag ustte sonra swicth yapcaktım kasaya acık dedi alt f4 ile oyundan cıktm snra girmeye calıstım id ve pw yazdıktan sonra girmioyr kitlenio baska acc aldım ondada aynı hatayı verdi oyunu silip bastan kurdum kac kre res attım gene olmadı ne yapablrm

• ismilağzim deil serverin clienti bozuk galiba :D
  • Çarin askıda kalmiş
    Veya bi süreligine ipden banned yemişin :)))

Not: server admini yani server tr ise sahibini bildir düzeltilir degilse işin harap :)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karameL44 -- 9 Ocak 2010; 23:16:17 >
  • oyunu sitesinden bak online olanlara server takilmişta olabilir
  • Böyle Birşey Eger TR Serverında Oynuyorsan İp den Banlanmıssın Arkadasın Dedigi Gibi(Eger Türk Serverıysa İsimde Veririm Zaten )
    Ama Yok Yabancı Bir Server İse Client Bozuk Olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bold-Mg -- 10 Ocak 2010; 13:10:04 >
  • bilinçsiz ce konusmayin daha önce girilen bir client şimdi girmiyor girişi tıklar tıklamaz dc atiyrsa tek sebep vardir
    muserver scfdata scf_common seriali degişmiştir ama bu arkadaşin sorunu böyle bir sey degil bosa kota harcatmayalim
    server sahibini bul
    + senin bu gibi bir sorun alman exe ayarlarinda örnek diyorum şu itemlerden 2 tane benzer item olursa özellikleri dupe olarak dc verir bunlar bir ayardir ama hassas season4 lerde off bu ozellikler genelde
    ama kurmayi deneyen acgi fark edip on da etmiş olabilir. 1.1e lerde cok yaşanir
  • Olay SmyrnaMu da yaşanmıştır.
    Servera girememesinin sebebi ip statik olmadığı için no-ip adresiyle sabitlemiştik, no-ip programı kapanmış, o kapanıncada servera girişler kapanmış...
    Programı açtım giriş problemi düzeldi ama o item olayını bende anlamadım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Osman Sercan ERBEK -- 10 Ocak 2010; 15:01:45 >
  • banada oluyo o iş kasa açikken laga giriyo kasa kapanmiyo warplanirken dupe hack diyo crtl+alt+del den kapaniyo sadece sebide laggtır
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.