Şimdi Ara

Ekran kararması dell 1564

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.Dell 1564 ekran kartı atı radeon hd 5450 win 7 yüklü olan laptop sahibiyim.Bilgisayarımın ekran kararması sorunu var.Bilgisayar açılıp internete girdiğimde farenin ucunda 2*2cm büyüklüğünde kare nokta nokta bir şey çıkıyor ve bilgisayarım donuyor.3 veya 5 saniye sonra ekran kararıyor.Mecburen reset atmak sorunda kalıyorum.Bu arızayı ne zaman vereceği belli olmuyor.Bazen saatlerce internete girsem yapmıyor bazende açıldıktan 5dk. sonra yapıyor.Site ayrımı pek yapmıyor.Çünkü bazen arza verdiği siteye sonra girdiğimde yapmıyor.Format olayını denedim.Formattan sonra yaklaşık 2veya 3 hafta yapmıyor sonra yine yapmaya başlıyor.Çözümünü bulamadım.Sizce ne olabilir donanımsal mı yoksa yazılımsal mı?Bilgisayarım 4 senelik önceden böyle bir sorun yoktu .yaklaşık 8 aydır bu sorun var.

• Servise ekran çip değişim için baş vur ellinde olan ciplere göre değişim yapacaklardır
  • Cip dediğinize göre arıza donanımsal.Yanlız gecen sene kastamonuda bir bilgisayarcıya verdim o cip değiştirdim dedi ve 100tl aldı. ama 3 ay sonra yine arıza vermişti.Bu arada cip değiştirme işlemi yaklaşık kaç para tutar bilginiz varmı.pahalı bişey mi
  • Konu güncel.Şu anda güvenli mod' da çalışıyorum.
  • konu güncel
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.