Şimdi Ara

Ekran Kartı Tavsiye GTX 560 ti GTX 660

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ati'nin windows 8 için driver desteğini kesmesiyle birlikte yeni ekran kartı alma ihtiyacı duydum. Şu an His HD4870 iceq+ kullanıyorum
    Sistemim 8 gb 1066 mhz ram Intel Q9500 3.40 GHz'de o.c.'lu ep45ds3lr'de anakartım ve 700 w thermaltake psum var.
    Şimdi ati'nin driver desteğini çekerek bana attığı kazıktan dolayı uzun zamandır ati kullanıcısı olmama rağmen ati kart almayı düşünmüyorum. Hafta sonu vatanın indiriminden almayı düşünüyorum kartı. İki kart arasında kaldım

ASUS GTX660 DirectCU
    ve
    ASUS GTX560 Ti 448 Cores DCU II

aralarında indirimle beraber 160 lira bir fark oluyor taksitle alacağım için pek sorun değil fakat arada vereceğim fiyat farkı bana bir yarar sağlar mı uzun süre kullanmayı düşünüyorum kartı bu 4870 in yanlış hatırlamıyorsam 3. yada 4. senesi sorunsuz mutlu mesut gidiyorduk fakat driver güncellemeleri yollarımızı ayırmamıza neden oldu. Ayrıca anakartımda pci 2.0'ı desteklediği için gtx 660'da sorun yaşarmıyım?

Şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi szralp -- 21 Kasım 2012; 16:13:08 >

• anakart 2.0 destekliyorsa kartta 2.0da çalışır.zaten pci-e 3.0 için ivy bridge işlemci lazım. Yani senin şuanki işlemcinle 3.0 çalıştıramazsın anakartın destelese bile. ben olsam 448 Core 560ti alırdım. birazcık OC ile GTX 570 seviyesinde bi kart.zaten bu 660 ve 660Ti lere pek ısınamadım ben.şimdilik 560ti al. ilerde sistemi komple değiştirdiğin zaman yeni nesil gpu alırsın.
  • bende 560ti düşünüyorum 6870 ile
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.