Şimdi Ara

Ekran kartı tavsiyesi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, yaklaşık 2 yıldır kullanmakta olduğum nvidia geforce 210 ekran kartım yandı ve yeni bir ekran kartı almam gerekiyor bilgisayar özelliklerim

Anakart : HP-2820H
    CPU: Intel Core 2 Duo E6550 @ 2.33GHz
    RAM: 2,00GB Tek-Kanal DDR2 @ 398MHz
    500w psu
    evet sistem özelliklerim bunlardır sanırım ddr2 destekliyor anakartım

bütçem:120 tl

şöyle 45 50 fps lol oynayabilceğim bir ekran kartı arıyorum konuyla ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lannister IV -- 31 Temmuz 2014; 10:10:37 >

• Lannister IV kullanıcısına yanıt
    işini göreceğini düşünüyorum hocam ,

http://www.vatanbilgisayar.com/hd6570-gddr3-2gb-128bit-amd-radeon-dx11-ekran-karti-6595.html?srt=UP
  • r7 240 tam sisteme uygun.güç tüketimide uyar diye düşünüyorum önceden gt210 kaldırıyormuş

bu kart g210dan daha iyi

lolda 45 değil 80 100 fps bile alabilirisn
  • ilginiz için öncelikle teşekkür ediyorum ama korkum anakart kabul edicekmi ddr2 ekran kartı kullanıyodum önceden
  • edit 500wpsu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lannister IV -- 31 Temmuz 2014; 10:10:57 >
  • up :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lannister IV

ilginiz için öncelikle teşekkür ediyorum ama korkum anakart kabul edicekmi ddr2 ekran kartı kullanıyodum önceden

uyar hocam ekran kartının ramla alakası yok pci expres slotu oluyor o raya yerleştiriceksiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakhan29

quote:

ilginiz için öncelikle teşekkür ediyorum ama korkum anakart kabul edicekmi ddr2 ekran kartı kullanıyodum önceden

uyar hocam ekran kartının ramla alakası yok pci expres slotu oluyor o raya yerleştiriceksiniz

sağolun hocam siparişini veriyorumh emen
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: burakhan29

quote:

sağolun hocam siparişini veriyorumh emen

alın hocam sisteminiz tam karta uyumlu psu işlemci falan sorun çıkarmaz netten video izleyerek takmasını öğrenebilirsiniz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.