Şimdi Ara

EKRAN KARTI TAVSİYESİ YAPABİLECEK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • eski bi amd athlon 2duo processur x4000 işlemcili 2gb ram 260watt ile çalışan bir sistemim var 8600gt 512mb ram 128 bitden kurtulma cabalarım var yardım edebilir misiniz pcı-e destekleyen gta5i minimum oynayacağım bir ekran kart istiyorum rami 4 yapıcam ama suan ekrankartı oncelık (PCI E DDR2)

• r7 240

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saviolaaaa S kullanıcısına yanıt
    işlemcin ve ram'in gta 5 gibi bi oyun için yeterli değil,ekran kartı alarak paranı boşa harcama,yeni bi sistem topla
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaNq3rB0y

r7 240

Yanıtın için teşekkür ederim bi bakıyım ben. Dedim baktımsımdı baya güzelmiş 1.elini düşünebilirim bunun :)

quote:

Orijinalden alıntı: Skörtıl_Nimo

işlemcin ve ram'in gta 5 gibi bi oyun için yeterli değil,ekran kartı alarak paranı boşa harcama,yeni bi sistem topla

i3 istiyor en düşük o da çift çekirdekli değil mi ? turbobrost mu nedir bi o farkı var sanırım overclok ile ghzyi yükseltirsem hal olur gibime geliyor ram ise 6 takıcam en az ona 150 200 2.el düşünüyorum, ekran kartıda en düşük 1gb 256bitlik bir şey istiyor bu kafama yattı 128 bit bile olsa oynatır sonucta düşükte grafik değil oyunun senaryosu beni bağlıyor grafikte önemli tabi ama işte öğrencilik diyelim benim kafamda hepsini 260 gibi bir fiyat var veya daha az bir sistem toplamak en az 900den başlıyor ki toplarsam adam akıllı toplamak isterim, daha hızlı bi amd çift çekirdekte bakıyorum ucuz sonucta onuda ailemden kardeşimden falan isterim anlayacağın dandik mandik oynamak istiyorum :D

• İşlemci overclock için 100 TL lik bir soğutucu alman gerekli kasan genişse

Xıgmatek red scorpion yada biraz daha cıkarabilirim dersen Achiless versiyonunu al

Kasan kücükse Cooler master hyper 103 almanı öneririm overclock yapabilirsin bunlarla

Psu çok düsük 2.el 350-400 watt veren kaliteli psulardan alabilirsin 20-30 TL fiyatları

Ekran kartını R7 250 1 GB 128 bit OC versiyonunu öneririm kendim kullanıyorum bulamassın OC özelliksiz de alabilirsin

Ramler 4 GB yeter ama 6 GB yapabiliyosan yap

Gta 5 de en kötü low medium arası oynarsın belkide medıum :)

ama iyice araştırmanı öneririm bütçen varsa apu sistem topla 1200 TL civarı fotograf eklim ordanda inceleyebilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: ababtemas1

İşlemci overclock için 100 TL lik bir soğutucu alman gerekli kasan genişse

Xıgmatek red scorpion yada biraz daha cıkarabilirim dersen Achiless versiyonunu al

Kasan kücükse Cooler master hyper 103 almanı öneririm overclock yapabilirsin bunlarla

Psu çok düsük 2.el 350-400 watt veren kaliteli psulardan alabilirsin 20-30 TL fiyatları

Ekran kartını R7 250 1 GB 128 bit OC versiyonunu öneririm kendim kullanıyorum bulamassın OC özelliksiz de alabilirsin

Ramler 4 GB yeter ama 6 GB yapabiliyosan yap

Gta 5 de en kötü low medium arası oynarsın belkide medıum :)

ama iyice araştırmanı öneririm bütçen varsa apu sistem topla 1200 TL civarı fotograf eklim ordanda inceleyebilirsin

Sistem fena olmamış yorumun içi sağol :) ama şuan alabilecek durumda değilim okul var malesef telefonda giricek araya ve ekran kartında güvenilir 2.el 256 bitlik istiyorum zor bulucam biraz ama almışken 256 bit lazım elimde 512mb 128bit var belki o overclock yapsam 1e cıkabilir durum böyleyken az sacma geliiyor 256bit olmayan ekran kartı almak ama alsam o serilerden birini alırım ve amd olması ilgimi cekti :) intel casper laptobum sayesinde güven vermiyor bana.

• Zotac gt630 2gb 128bit aldım ilgilenenlere duyrulur :) şimdi deneyeceğim :)
  • Ekran kartı pek kolay cıkmadı ama cıktı ve verim alabildim gta4 sonunda adam gibi oynanıyor :) bakalım gta5e ne yanıt verir
    Yüzyılın hatası dostun en az r7 240 almalıydın
    Gta 5 hayal gibi senin için

• AhmetY58 kullanıcısına yanıt
    ciddi misin yaa bak şimdi içime kurt düşürdün :( gta5 çıktığında bi denerim olmadı bunu satar üstüne ekler öyle kart alırım acıkcası 80 lira ile gezdim her yeri en uygunu buydu :/
    80 liraya sıfır aldıysan yine iyidir ben vatan fiyatı üzerinden yorum yaptım

• quote:

Orijinalden alıntı: AhmetY58

80 liraya sıfır aldıysan yine iyidir ben vatan fiyatı üzerinden yorum yaptım

Yook vatan uçuşmuş fiyatlar konusunda bence şuan pahalı geliyor bana yani
    eski işlemcim olduğu için biliyorum athlon x2 ile gta4 oynayamazsın belki önceden 5-10fps dir şimdi low da 25fps üstüne çıkınca sana oynanır gelebilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: foz54

eski işlemcim olduğu için biliyorum athlon x2 ile gta4 oynayamazsın belki önceden 5-10fps dir şimdi low da 25fps üstüne çıkınca sana oynanır gelebilir

Yok hocam inan o da gelmiyor bi ara sevgilimin acer aspire v3 v2-722(bu kod yanlış olabilir) bunda oynamıştım laptopta aşırı akıcı bi oyundu mediumun biraz daha üstünde oynamıştım ve gerçekten iyiydi belkide haklısın ama gta4 de eski değil mi amd athlonu yadırgamaması lazım :(
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.