Şimdi Ara

ekran kartı Yardımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar masa üstü bilgisayarım tümleşik 128mb ekran kartıyla kullanıyordum şimdi bazı oyunları kurmam gerkiyor (kızım için) çok gelişmiş oyunlar olmayacak masa üstü pc me hangi ekran kartını almalıyım hiç bilmiyorum çünkü ben 2. el falan bulurum diye düşünüyorum
    sistem özellikleri:

işlemci : intel pentium 4CPU 3.00,socket 775 LGA, VIA Chrome9 HC IGP Familye
    anakart : faxconn P4M900- 8237A
    Ram : DDR2 1GB mb ram

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunmen -- 9 Mart 2013; 14:37:55 >

• Merhaba,

Bütçenizi yazmamışsınız !
    Vatan indirimi ile vereceğim linkten bütçenize uygun olan bir kartı tercih edebilirsiniz.Fiyat arttıkça özellik ve hız artmaktadır.Ayrıca DX11 olanları tercih edin.
    link
  • Vatanda indirim var. ikinci el sıkıntıları ile ugrasmak istemiyorsaniz 50-60 tl arasina ufak tip fanli bir urun alabilirsiniz daha basarili olacaktir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nirvanha

Merhaba,

Bütçenizi yazmamışsınız !
    Vatan indirimi ile vereceğim linkten bütçenize uygun olan bir kartı tercih edebilirsiniz.Fiyat arttıkça özellik ve hız artmaktadır.Ayrıca DX11 olanları tercih edin.
    link

hocam benim sisteme hangi modeller uyum sağlar onu bilmiyorum pc neski olduğu için 50-60 civarı bütçe ayırmayı düşündüm birde forumdan 2. el de düşünebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: exeter

Vatanda indirim var. ikinci el sıkıntıları ile ugrasmak istemiyorsaniz 50-60 tl arasina ufak tip fanli bir urun alabilirsiniz daha basarili olacaktir.

hocam sisteme uyum sağlayacak hangi moıdel olabilir sizce vatandan bahsettiğiniz bütçeye alırım sorun olmaz
  • pcix16 olan her kartı destekler , verdiğim link filtreden geçirilmiştir.İstediğiniz kartı alıp kullanabilirsiniz.İkinci el ile uğraşmayın , 2 yıl garantili kart almış olursunuz.Zaten çok hızlı bir kart bile alsanız o sistemde size çok fazla şey kazandırmaz.Yapabiliyorsanız rem'inizi de en az 2gb yapın.Ayrıca aldığınız kart sisteminize uymaz ise geri götürüp iade edebilirsiniz.
  • pci-e sınıfından en ucuz ne varsa onu alin. fanlı varsa tercih edebilir yada kendiniz uzerine bir fan takabilirsiniz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.