Şimdi Ara

Ekran Kartı Yazılım Problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler ekran kartım AMD Radeon HD 7690M XT. Kullandığım bilgisayar HP Pavilion dv6-6C04ET. Bu ekran kartına uygun bir amd yazılımı bulamadım bir türlü. Önceden hiç problemim yoktu. Durduk yere ekran kartı çalışmayı durdu hatası vermeye başladı. Dedim yazılımdan sanırım. En son çıkan betayı yükledim. CCC kapatıldı hatası vermeye başladı. Sonra onu sildim son sürüm 13.12 yi yükledim. Onda da düzgün yüklenemedi diyor. Çözünürlük maksimum 1024x720 oluyor falan değişik bir şey. En son sistem geri yükleme yaptım eskiye döndüm onda da kartlar arası geçiş yapamıyorum. Ne yapmam lazım?

• Tekrar sistem geri yükleme yaptım. Bu sefer de CCC açmak isterken host app hatası veriyor. Hangi sürümü yüklemeliyim düzgün çalışan bir sürüm var mı benim bilgisayarım için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sinan233

Tekrar sistem geri yükleme yaptım. Bu sefer de CCC açmak isterken host app hatası veriyor. Hangi sürümü yüklemeliyim düzgün çalışan bir sürüm var mı benim bilgisayarım için?

bu CCC windows 7 ile pek uyumlu değil ondan bu tür problemler normal öncelikle temiz kaldır sonra indir ve sadece grafik sürücüsünü kur ccc yi kurma yani o zaman pek problem olcağını sanmıyorum
  • Sonunda hallettim. En son çalışan ve uyumlu sürüm 13.9. Her şeyi sildim onu yükledim şu an gayet güzel çalışıyor. Ne problemli şeymiş arkadaş ya
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.