Şimdi Ara

Ekran Kartımı Servise yolladım Bekleme Süresi Hakkında(DEĞİŞİM YAPILICAK) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
1.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: mehmet 52

değişim derken gtx 670 ile mi değiştirecekler yoksa kutusu açılmamış başka bir sapphire 7870 ile mi değiştirecekler?

Arayıp sorun veya mail atın.

Dostum işde yarın sabah arıycam ..Aynısıyla değişim yaparlar büyük ihtimal ama sorun yaşadığım için onu istemiyorum diycem farkını verip 670 alıcam.

@CoBİ EĞER kart kargoda ise şöyle birşey yapamyı planlıyorum kutusunu hiç açmadan geri yolluycam.Dİycem ki sorun yaşadım bir daha beklemek istemiyorum farkını verip 670 alayım diycem..Bakalım ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: DiLoN

quote:

değişim derken gtx 670 ile mi değiştirecekler yoksa kutusu açılmamış başka bir sapphire 7870 ile mi değiştirecekler?

Dostum işde yarın sabah arıycam ..Aynısıyla değişim yaparlar büyük ihtimal ama sorun yaşadığım için onu istemiyorum diycem farkını verip 670 alıcam.

@CoBİ EĞER kart kargoda ise şöyle birşey yapamyı planlıyorum kutusunu hiç açmadan geri yolluycam.Dİycem ki sorun yaşadım bir daha beklemek istemiyorum farkını verip 670 alayım diycem..Bakalım ..

o zaman gigabyte windforce gtx 670 alın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DiLoN

quote:

o zaman gigabyte windforce gtx 670 alın

Aynen öyle yapacağım dostum ..Yıllardır Atideydim ama artık birazda Nvidia artık ..

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.