Şimdi Ara

ekran problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba.yeni aldığım samsung 23" ekranımla ilgili sorunum var.win 7 ultimate 64 bit kullanıyorum ancak son çözünürlük ve boyutta olmasına rağmen ekranda üstte ve altte siyah boşluklar var yani görüntü tam ekran olmuyor.ekranın kendi ayarlarından bunu değiştiremiyorum.yardımcı olursanız çok sevinirim...

• bende samsung 22 inç kullanıyorum monıtorun sag tarafında kendı ekran ayarı var ona bastımmı monıtor kendısı ortalıyo ekranı sağda solda altta ustte bi boşluk kalmıyo
  • auto adjust not available diyor bende ve yapmıyor acaba sürücü de mi eksiklik var?
  • ilginç ekran kartınız ne acababen bu monıtoru nerdeyse 15-20 cesıt ekran kartında kullandım bu zamana kadar bu tarz bısey yasamadım
  • ayarlamalarda elle o boşluklari kapatmayi deneyin. menusunde illa ki ayar kısımları olacaktir.
  • yeni aldım zaten bilgisayarı sfir hd6870 ekran kartım.samsun bx2350 ekran.1920ye 1080 oranında ekran görüntüsü.ancak dediğim gibi ekran menüsünde genişletme değerleri sürekli pasif değiştiremiyorum.acaba bağlantıyı mı yalnış yaptım.hdmi dan bağlıyım.gelen cdyle beraber sürücüleri de yükledim??
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.