Şimdi Ara

wifi güçlendirici tavsiyesi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • akıllı tvnin wifisi modeme uzak olduğundan sürekli kopuyor tvden film izlemek istiyorum wifi güçlendirici iş görür mü ? ve tavsiye edermisiniz.

• up up.

• Cihan4292 kullanıcısına yanıt

Tp link kullanıyorum hocam kurulumu çok basit ama modem ikinci katta zemin katta nette kopmalar oluyordu, birinci kata tp linki taktim gayet stabil artık zemin kat fakat netinizi birebir hızda yansıtmıyor 35 mbit kullanıyoruz 15 mbit olarak yansıtıyor ama oldukça stabil. Bir senedir kullanıyoruz memnunuz tavsiye ederim.

• yasardogu35 kullanıcısına yanıt

kalın ducvar falan var sürekli koptuğu için ne film izleniyor ne bişey stabil verse o civar yeter hocam modeli ney sendekinin.

TP-Link TL-WA854RE, 300 Mbps Kablosuz Menzil Genişletici

Bu modelmiş hocam.

• Merhaba, Keenetic modellerini inceleyin isterseniz.. yaklaşık 4 yıldır (omni, lite, start modellerini) kullanıyorum, gayet stabil. öneririm.

Elimde bu vardı. 5 ghz i taşımadigi için iade ettim. Bana hem 2.4 hem 5 ghz yayın yapabilecek bir wifi güçlendirici lazım. Ne önerirsiniz?

• sarmoodi S kullanıcısına yanıt

baktımda daha giriş seviye uygun bişey istiyordum önerdiğiniz sanırım yüksek hızlı internet bağlantısı olanlar ve biraz daha profesyoneller için. tp-link ve xiaomi arasında kaldım.

hocam bu modeli aldım gayet iyi tvden hd maç özetleri falan izliyorum ama pcdeki kablolu internetimde sorun oldu pcyi her uyku moduna aldığımda yada kapadığımda internet kopuyor sonra baya uğraştırıyor :( ne yapabilirim böyle bir sorun yaşadınız mı ? yada müşteri hizmeti varmı yardım alacak kapsama alanı çok hoşuma gitti çözümü varsa iade etmeyim hemen.

Ben hiç sorun yaşamadım hocam aldığım ilk gün modemin yanında tüm ışıkları yanana kadar beklettim ki o şekilde otomatik tanıyor ağı sonrasında 15 aydır hiç dokunmadım ve hiç problem yaşamadım

mobilden tp link tether uygulamasından mı yapmıştınız sizde benim gibi ?

Hayır hocam şu şekilde kurdum

“Arkadaşlar merhaba. Öncelikle kurulum için uzun uzadıya video izlemenize gerek yok kısaca anlatayım. Biraz uzun olacak ama umarım faydalı olacak. Satın almış olduğunuz cihazı modeminize yakın bir yerde prize takın. Önce iki tane ışık yandığını göreceksiniz. Sonrasında modeminiz üzerinde bulunan “WPS” tuşuna basın. Yaklaşık 10 saniye içinde satın almış olduğunuz cihazın üzerindeki tüm ışıkların yandığını göreceksiniz. Cihazınız başarılı bir şekilde kurulmuş demektir. Cihazınızı evinizde sinyal gücünü zayıf aldığınız yerlerdeki herhangi bir prize takabilirsiniz. Kendi deneyimime gelince, ben çok memnun kaldım. Şöyle ki. Modemim ile balkon arasında iki oda bir mutfak var. Balkona çıktığımda wifi bağlantısı gidip kendi operatörüm üzerinden internete bağlanabiliyordum. Cihazı bağladıktan sonra balkonun en uzak köşesinde bile full bağlantı var. Eğer yorumu beğendiyseniz ve size faydalı olduysa lütfen diğer kullanıcıların görmesi açısından beğenirseniz memnun olurum. Ayrıca hepsiburada ve hepsijet ailesine de bu hava muhalefetinde bile iki günde teslimat yaptıkları için teşekkür ederim.”

teşekkürler en son olmadı cihazı resetleyip bide böyle deneyecem. cihazı çıkarıp pcyi açtığımda net var, pc açıkken güçlendiriciyi geri takıp kullanıncada sorun olmuyor çok enteresan. ama wifi güçlendirici takılıyken pc açıp kapayınca "ethernet geçerli bir ıp yapılandırmasına sahip değil" diyor. sadece kabloluda sıkıntı oldu.

• Arkadaşlar merhaba; karavanın arkasında bulunan wifi kameramın görüntüsü telefonumda sürekli kilitleniyor. telefonu karavana yaklaştırdığımda ise kilitlenme olmuyor. sinyal güçlendirici kullanacağım ama karavanda 220v prizler sadece dışardan elektirk alınca kullanılıyor. USB soketler var ve aküden alıyor enerjiyi. USB ile çalışan bir sinyal güçlendirici bulamadım. Böyle bir cihaz var mı? bilgisi olan var mı?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.