Şimdi Ara

ekran sararması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ya bilgisayarı açtıgımda hem kasanın içinden tırrrrrrrrrr diye bi ses geliyor 15 dk sonra geçiyor , hemde ekran sapsarı. driverları yukledim ekranın kablolarını teker teker iyice taktım ama hala sapsarı ve kasanın içinden ses geliyor nasıl düzelticem ben bunu

• Monitörün yanında kolon vs varsa kaldır. (Elektronik eşya vs)

Monitör ile ekran kartın arasındaki kabloyu değiştirmeyi dene.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi impact_24 -- 11 Eylül 2009; 17:52:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: impact_24

Monitörün yanında kolon vs varsa kaldır. (Elektronik eşya vs)

hoparlor vardı onu da kaldırdım , monitör ile ekran kartın arasındaki kabloyuda degistirdim
  • ekran gırısı ve kasanın erkan kablosunu takdıgın yerle oyna bendede sararıyodu bole yapnıca gecıyodu
  • quote:

Orijinalden alıntı: necaiti

quote:

Orijinalden alıntı: impact_24

Monitörün yanında kolon vs varsa kaldır. (Elektronik eşya vs)

hoparlor vardı onu da kaldırdım , monitör ile ekran kartın arasındaki kabloyuda degistirdim

Hoporlör ü kaldıralı çok oldumu benimde yapmıştı bi ara 3-4 saatte kendine geldi.
  • Ekran kartın tam oturmuyodur bendeki vidasız emanet duruyo arkadan vga kablosu girişiyle oynayınca sararıyor bazen.Monitörün kablosunu ekran kartına taktığın yerle oyna azıcık bak bakalım düzelcekmi.Bu arada monitörde fezaya yükselmiş olabilir tam garanti veremem problemini halledebilmen konusunda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DŗёąΜ

ekran gırısı ve kasanın erkan kablosunu takdıgın yerle oyna bendede sararıyodu bole yapnıca gecıyodu

yine yaptım yine olmadı :(

@ impact_24

sabah kaldırmıstım zaten hoperloru

@ tatbkath

yapıyorum ama duzelmiyor kasadan gelen ses ile ekranın bir alakası var mıdır ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi necaiti -- 11 Eylül 2009; 18:02:15 >
  • hala gecmedi yardim lutfen
  • Sen şimdi önce pc yi bi kapat, kablolarını bi güzel çıkar İftara kadar tv izle sonra yemeğini ye sonra gel aç pc yi. Bırak pc kendine gelsin olmazsa deneriz yine birşeyler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi impact_24 -- 11 Eylül 2009; 18:38:03 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.