Şimdi Ara

Electro World - Iphone 4

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
17.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar iphone 4 u Electro World'den alacak olanlar bu başlıkta bilgi paylaşımında bulurlarsa hepimiz için faydalı olur sanırım.Bilindiği üzere şu an için hiç bi Electro World mağazasında stoğu bulunmuyor, fakat bu sabah maslak Electro World'e gittiğimde saat 13.00 gibi geleceğini söylemişti ben de pek ilgilenmedim sonrasında.Sizden istediğim hangi şubesinde ne kadar iphone 4 var? ne zaman gelecek? vs.. gibi konularda birbirimize fikir beyan etmek.
    Örneğin yarın iphone 4 gelir mi? gelirse hangi şubesine gelir?

• ben de electrodan alıcam. müşteri hizmetlerinden aldığım bilgiye göre (saat 15:00 civarı aradım) 1 hafta içinde geleceği söylendi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: asush

ben de electrodan alıcam. müşteri hizmetlerinden aldığım bilgiye göre (saat 15:00 civarı aradım) 1 hafta içinde geleceği söylendi..

evet önümüzdeki hafta içi gelecek deniliyor fakat gün konusunda bilgisi olan varsa paylaşırsa çok iyi olur .
  • Sali gunu diye duydum bence boyle merkezi yerlerdeki magazalara bakyin stok gelir gelmez bitiyo sotede kuytuda bi magaza bulun daha fazla sansiniz olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F93BE544A

Sali gunu diye duydum bence boyle merkezi yerlerdeki magazalara bakyin stok gelir gelmez bitiyo sotede kuytuda bi magaza bulun daha fazla sansiniz olur
    Ankara Antares'deki electroworldü aradık dün akşam, ellerinde kalmadığını ve pazartesi günü tekrar geleceğini söylediler. 12 tane satmışlar 24ünde..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F93BE544A

Sali gunu diye duydum bence boyle merkezi yerlerdeki magazalara bakyin stok gelir gelmez bitiyo sotede kuytuda bi magaza bulun daha fazla sansiniz olur
    Evet önümüzdeki hafta içi gelir diyorlar birde fiyatlara +100 eklenme olabilirmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zeebani

Evet önümüzdeki hafta içi gelir diyorlar birde fiyatlara +100 eklenme olabilirmiş

yok artık lebron james !!!

ben en ucuz Electro World diye ordan almak için bekliyorum.Eğer öyle kesin bi şey varsa gider darty den alırım .
  • quote:

Orijinalden alıntı: nordmende

quote:

yok artık lebron james !!!

ben en ucuz Electro World diye ordan almak için bekliyorum.Eğer öyle kesin bi şey varsa gider darty den alırım .

Alıntıları Göster
    dartydede tükendi :) turkcellde var massalah hafta içi gene gelicekmiş ama kredi kartlarına vade eklior baya 1770 tl oluyor. bonus 12 taksit
    elektro worldde vade farkı ne kdar bilen warmı

• quote:

Orijinalden alıntı: OguzhaniuM

dartydede tükendi :) turkcellde var massalah hafta içi gene gelicekmiş ama kredi kartlarına vade eklior baya 1770 tl oluyor. bonus 12 taksit

darty de tükendiğine emin misin? millet istiklal de ki darty de var diyor?
    ayrıca darty de world karta vade farksız en fazla kaç taksit yapılıyor ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: OguzhaniuM

darty de tükendiğine emin misin? millet istiklal de ki darty de var diyor?
    ayrıca darty de world karta vade farksız en fazla kaç taksit yapılıyor ?

müsteri hizmetlerini aradım kapalı kutu hiç kalmadı dedi.
    acık varmıs baya millet deniyo anten sorunu olunca iade
    :D
  • quote:

anladım ben biz alamayanlar kısmetsiz grubuz.. Te allam
  • quote:

Orijinalden alıntı: asush

quote:

anladım ben biz alamayanlar kısmetsiz grubuz.. Te allam

Alıntıları Göster
    Ankara antaresdekinde

Turkcell stok yok 32gb 1875tl
    Vodafone stok var fakat sadece kontratlı satılıyor.

Sim kesme ne demek bilmiyorlar.

1 hafta sonra gelebilir dediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cosmik -- 25 Eylül 2010; 19:55:54 >

• Şebeke sorunu var, biraz beklemek mantiklisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: barisemirankara

Şebeke sorunu var, biraz beklemek mantiklisi
    astoria ew de de kalmamış ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

yarın gelir mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: barisemirankara

Şebeke sorunu var, biraz beklemek mantiklisi

şebeke sorunu bekleyerek geçiyormu? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

Alıntıları Göster
    Capacity EW de de yok ama pazartesi şansımızı denemek lazım .
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgun23

Capacity EW de de yok ama pazartesi şansımızı denemek lazım .

Alıntıları Göster
    yahu ben baya sabırsızım :) bi an önce elime geçsin istiyorum şu an kullandığım telefon nokia 6681 evet yanlış duymadınız nokia 6681 :) artık bu takozdan kurtulmak istiyorum zaten çalışmamaya başladı kendisi. o da beni istemiyor sanırım artık :) yarın hiç bi electro world de bulamaz mıyız?
  • quote:

yahu ben baya sabırsızım :) bi an önce elime geçsin istiyorum şu an kullandığım telefon nokia 6681 evet yanlış duymadınız nokia 6681 :) artık bu takozdan kurtulmak istiyorum zaten çalışmamaya başladı kendisi. o da beni istemiyor sanırım artık :) yarın hiç bi electro world de bulamaz mıyız?

Alıntıları Göster
    kartal (minibus caddesi) electro world e bugun ve ptresi gelecekmis ..1879 world 10 taksıt kontratsız. beyoglundakı turkcell carsambaya kayıt alıyor. tunel tarafındakı 2,000 tl istedi 32gb ye..access /word 10 bonus 12 taksıt yazıyordu taksıme dogru soldakı turkcell de ama tlf yoktu.2 gunde 6 yer gezdım sadecd 2000 tl dıyende vardı o da kazık dıye almadım.

• simdi arkadaslar bir turkcell bayiine gidip 10 yillik turkcell hattim oldugu icin ve son 6 ay toplami 600tl nin ustunde fatura odedigim icin kontratli olarak iphone 4 alabiliyormuyum kredi kartina falan gerek olmadan? her ay kucuk paket bedeli 129 tel faturama yansicak o kadarmi yani?? eksik veya fazla soyledigim bisey varmi aydinlatirsaniz sevinirim tesekkurler
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.