Şimdi Ara

Electro World - Iphone 4 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
17.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: netkit

kartal (minibus caddesi) electro world e bugun ve ptresi gelecekmis ..1879 world 10 taksıt kontratsız. beyoglundakı turkcell carsambaya kayıt alıyor. tunel tarafındakı 2,000 tl istedi 32gb ye..access /word 10 bonus 12 taksıt yazıyordu taksıme dogru soldakı turkcell de ama tlf yoktu.2 gunde 6 yer gezdım sadecd 2000 tl dıyende vardı o da kazık dıye almadım.

1879 dediğin sanırım 32 gb? bugün gelecek derken pazar gününden bahsediyorsun sanırım?
  • dartydeki fiyat nedir beyler bilen varmı?
  • 1599 world e peşin fiyatına 8 taksit.fakat stok kalmamış diyorlar.
  • Bu iphone ların bence birazını kontratsız satıp, kontratlıya geçtiler....

şimdi kanada, ingiltere gibi sıraya mı girecek millet?..

bu iş oraya doğru gidiyor... Bence apple buraya fazla stok ayıramadı, söz verdiği için birkaç bin tane gönderdi.. Gerisini ise sonraya bıraktı. Şimdi kontratlı satacaklar ve piyasada yok diye, millete 2 hafta- 3 hafta süre verip sıraya yazdıracaklar bana kalırsa.. Çünkü fabrika aynı üretimi yapıyor, gün geçtikçe dünyada sattığı ülkeler artıyor...

Son durum bunu gösteriyor... Talebe göre az iphone 4 geldi... Elinizdekinin kıymetini bilin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Warfeet -- 25 Eylül 2010; 21:49:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nordmende

1599 world e peşin fiyatına 8 taksit.fakat stok kalmamış diyorlar.

teşekkürler dostum
  • ARkadaşlar,

Şimdi Capacity electroworldü aradım, ismimi yazdırdım. Müşteri Temsilcisi; Geldiği zaman ararız ama ayırım yapamayız ona göre bilginiz olsun dedi. Tahminen Çarşamba, Perşembe geleceğini söyledi. İlk sevkiyatta 20 tane gelmiş ama bu sefer 30-50 arası gelebilirmiş. ve muhtemelen 1650 TL civarı olacak dedi. İlk çıkış fiyatı olduğu için 1580 TL'den verdik dedi. Bilginize..

edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asush -- 25 Eylül 2010; 21:58:34 >
  • elektro world sim - kilitli satıyomuş arkadaşlar bugun gaziosmanpaşadakinde sordum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: asush

ARkadaşlar,

Şimdi Capacity electroworldü aradım, ismimi yazdırdım. Müşteri Temsilcisi; Geldiği zaman ararız ama ayırım yapamayız ona göre bilginiz olsun dedi. Tahminen Çarşamba, Perşembe geleceğini söyledi. İlk sevkiyatta 20 tane gelmiş ama bu sefer 30-50 arası gelebilirmiş. ve muhtemelen 1650 TL civarı olacak dedi. İlk çıkış fiyatı olduğu için 1580 TL'den verdik dedi. Bilginize..

dostum capacity elektro world ün telefonunu rica etsem alabilir miyim?
    eğer diğer şubelerinin telini biliyorsan onlarıda verirsen çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tevez

elektro world sim - kilitli satıyomuş arkadaşlar bugun gaziosmanpaşadakinde sordum..

dostum emin misin? çünkü garantili telefonlarda sim - kilit yok bildiğim kadarıyla. sorduğun kişi muhtemelen konuya biraz yabancı olabilir.
  • quote:

quote:

elektro world sim - kilitli satıyomuş arkadaşlar bugun gaziosmanpaşadakinde sordum..

dostum emin misin? çünkü garantili telefonlarda sim - kilit yok bildiğim kadarıyla. sorduğun kişi muhtemelen konuya biraz yabancı olabilir.

Başka bir konuda da biri vodafone'un kontratlı sattığı iphone4lerde bile sim kilit yok demiş. Turkcell hattıyla sorunsuz kullandığını yazmış.

Bana kalırsa bu telefonlar zaten ucu ucuna yetişti ve gelir gelmez satılmaya başlandı. Yurt dışından gelen orijinal ambalajları açılmadan satılıyor, içerisinde Türkçe kullanım kılavuzu olmadığı için ve ambalajını açamadıkları için de yanına kılavuzu içeren bir kutucuk ekleniyor. Bildiğim kadarıyla sim kilit vs işlemi için telefon fiziksel olarak bir cihaza bağlanmalı, ama bu telefonların hepsinin tek bir kaynak distribütörden geldiğini düşünürsek ve içine kullanım kılavuzu bile eklenemediğini göz önünde bulundurursak, sim kilitli olma olasılıkları çok az diyebilirim. (tabiki sim kilidi için hiçbir bağlantıya gerek duyulmaması halinde teorim tamamen çürür)

• quote:

quote:

ARkadaşlar,

dostum capacity elektro world ün telefonunu rica etsem alabilir miyim?
    eğer diğer şubelerinin telini biliyorsan onlarıda verirsen çok sevinirim.

0212 560 79 79 diğerlerinin numarasını bilmiyorum. googlea atıyorum "elektroworld maslak tel" vs yazarak bulabilirsiniz.

bu arada bir ricam olacak ben bayanım, dostum diye hitab etmesseniz çok memnun olurum. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asush -- 26 Eylül 2010; 1:41:16 >

• Bende dün ankara ankamall electro worldden aldım telefonumu sabah saatlerinde gittim tam telefonların geliş anına yetiştim toplam 12 tane telefon geldi koskoca mağzaya bunlardan 9 tanesi 16 lıktı 3 tanesi 32 likti.32 gb aldım bi tane 1879 tl ye.Yanında turkcell mikro sim verdiler.Hemen turkcell standından eski simden yeni sime aktarma yaptılar takıp kullanmaya başladım.Dediklerine göre bu fiyat promosyon fiyatlarıymış yeni gelicek parti biraz daha pahalı olcakmış.
  • quote:

ARkadaşlar,

20 tane geldi dediklerine emin misiniz? Çünkü sabah 10 itibariyle mağazadaydım. 4. iphone 4'ü aldım. 3 adet 32 gb. ve 9 adet 16 gb. geldi demişlerdi ve ona göre satış yaptılar. Eğer söyledikleri gibi 20 adet geldiyse kalan 8'i çalışanlar tarafından alındı. Ben 1 tanesini kendilerine ayırdıklarını duymuştum ama 8 fazlaymış. Hele toplam 20 tane geldiği düşünülürse...

• Bu EW çalışanları da ne zengin adamlarmış...
  • Evet çoğunu çalışanlar müdür onun akrabaları kapmış hemen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krandei

quote:

quote:

Başka bir konuda da biri vodafone'un kontratlı sattığı iphone4lerde bile sim kilit yok demiş. Turkcell hattıyla sorunsuz kullandığını yazmış.

Bana kalırsa bu telefonlar zaten ucu ucuna yetişti ve gelir gelmez satılmaya başlandı. Yurt dışından gelen orijinal ambalajları açılmadan satılıyor, içerisinde Türkçe kullanım kılavuzu olmadığı için ve ambalajını açamadıkları için de yanına kılavuzu içeren bir kutucuk ekleniyor. Bildiğim kadarıyla sim kilit vs işlemi için telefon fiziksel olarak bir cihaza bağlanmalı, ama bu telefonların hepsinin tek bir kaynak distribütörden geldiğini düşünürsek ve içine kullanım kılavuzu bile eklenemediğini göz önünde bulundurursak, sim kilitli olma olasılıkları çok az diyebilirim. (tabiki sim kilidi için hiçbir bağlantıya gerek duyulmaması halinde teorim tamamen çürür)

Hepsiburada'dan 3G almıştım. Turkcell kullanıyorum ve kartımı taktığımda sim kartımın desteklenmediğini söyledi iTunes. İçinden Vodafone'a ait garanti belgesi çıktığı için Vodafone'u aradım, temsilci başka birine aktardı, problemi anlattım imei numarasını istedi söyledim işleminiz tamamlandı dedi kapattık ve başladım kullanmaya.

• quote:

Orijinalden alıntı: otnemem

quote:

ARkadaşlar,

20 tane geldi dediklerine emin misiniz? Çünkü sabah 10 itibariyle mağazadaydım. 4. iphone 4'ü aldım. 3 adet 32 gb. ve 9 adet 16 gb. geldi demişlerdi ve ona göre satış yaptılar. Eğer söyledikleri gibi 20 adet geldiyse kalan 8'i çalışanlar tarafından alındı. Ben 1 tanesini kendilerine ayırdıklarını duymuştum ama 8 fazlaymış. Hele toplam 20 tane geldiği düşünülürse...

valla 20 tane geldi dedi. ben ayırır mısınız dediğimde burda 5 kişiyiz herkes birine ayırsa karuşıklık olur satılanlar direk sisteme giriliyor ve stok durumu tüm bayilerden görülüyor bu yüzden ayıramıyoruz ama ararız kesin dedi. yani madem öyle bir durum var demek ki o 8 tane onların yakınlarına veya kendilerine gitmiştir.. ah ah bi tanıdığımız yokki bize de ayırsaydı :( açıkta kaldım alamadım çok mutsuzum :(

• merhaba arkadaşlar.
    iPhone 4 web sitemizden alabilirsiniz.
    fiyatı buraya yazmıyorum neden diyecek olursanız günlük fiyat güncellemesi yapıldığı için siteden takip etmeniz daha makul olur diye düşünüyorum
    sitemizin link:www.oryox.net
  • quote:

Orijinalden alıntı: ea430

merhaba arkadaşlar.
    iPhone 4 web sitemizden alabilirsiniz.
    fiyatı buraya yazmıyorum neden diyecek olursanız günlük fiyat güncellemesi yapıldığı için siteden takip etmeniz daha makul olur diye düşünüyorum
    sitemizin link:www.oryox.net

bu siteyi ilk defa gördüm cihazlar garantili mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leon5366 -- 26 Eylül 2010; 13:42:51 >
  • Bu sitede ki Ipnone 4' ün garantisi nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuVNeRa -- 26 Eylül 2010; 13:46:47 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.