Şimdi Ara

Elektrik-elektronik ve bilgisayar müh arasında kalanlar içeri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
2
Favori
8.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hocam bu biraz yılla alakalı bir şey şuanda çalışmayıp yatan bir bilgisayar mühendisinin iş bulacağını çok düşünmüyorum zaten artık şirketlerde güzel eleme yöntemleri vs uyguluyolar hadi 1-2 sene daha yatarak mezun olanlar girsin ama ondan sonrası kesinlikle sıkı bir çalışma isteyecek çünkü bu alana talep fazla ve herkes pastadan yemeye çalışıyor bu da olumsuz bir şey bileceğiniz üzere. Yazınızı yine okudum baştan önyargılımı yaklaşıyorum diye ama malesef siz üniversitede kendinizi geliştirmeyip iş bulamamanızı ee ye yıkmışşınız öyle bir yazı olmuş faydadan çok zararı dokunabilir bir yazı olmuş her neyse iyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kreutz -- 6 Ağustos 2020; 18:48:19 >
  • Kreutz kullanıcısına yanıt
    hocam ee hakkında sorular sormak isterdim size özelden rica etsem ?
  • tabi dostum atablirsin mesaj
  • Kreutz kullanıcısına yanıt
    Senin gibileri çok seviyorum senin gibi olup kuytu köşede saklananlar oluyor sen ne güzel belli ediyorsun kendini bizde sana engelimizi rahatça atabiliyoruz teşekkür ederim dostum ^^
  • İsraf seni. Hayır ne yazmışım merak ediyorum adam b*k atmaya çalışmış bende karşılaştırma yerine kötüleme yapıyorsun yatmışşın demişim ee okuyoruz diye :D ne yazarsanız yazın banane ama bu başlık yol göstericilikten ziyade gömme başlığı olmus
  • kızgın boğa K kullanıcısına yanıt
    Ben ne okudum ya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    istanbul üniversitesinde okudum.vasat bir üniversite değildir iü.uluslarası olarak iyi kötü adı duyulmuş bir üniversitedir.
    dereceler ise sadece düzenli çalışmayı ölçüyor.ki liseyi de hiç de kötü olmayan samiha ayverdi anadolu lisesinde okudum.(pertevniyale yakın anadoludaki fen liseleriyle eş değer)bok atmadan önce bilmediğin konular hakkında ahkam kesmeyin lütfen.

şöyle ömür boyu maaşlı çalışacak basit düşünen insanlar bana bok atınca deli oluyorum.iş seçiyorum kardeşim iş. iş bulmama sebebim bu.gidip de mühendislik yapmayacak bir firmada excel mühendisi olmak istemiyorum.
    sizin gibilere inat da yazılımla uğraşıp işimi kuracağım.işin içinde opencv ve yapayzeka ve sınıflandırma olacak ama şimdilik embeddedla c++ kısmını tamamlamak için stm32 üzerinden yürüyorum.yavaş yavaş python üzerinden veya qt üzerinden androide geçeceğim.

Elektrik-elektronik ve bilgisayar müh arasında kalanlar içeri

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.