Şimdi Ara

Elektrik Süpürgesi hangisini tercih etmeliyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• yorum yok mu?
  • Electrolux hepsinden daha iyidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -DanceOfEternity- -- 29 Nisan 2015; 13:06:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • THOMAS ELEKTRİKLİ SÜPÜRGELERİ çok farklı...

Özellikle evdeki maytları çekmesi, tam bir hijyen sağlaması kedili köpekli evlerde büyük temizlik sağlıyor..

http://www.simport.com.tr/THOMAS_br_16?search=thomas

Alman malı zaten :)
  • DragonLee53 kullanıcısına yanıt
    Philips FC8632/02 PowerPro Torbasız Elektrikli Süpürge
    Fakir Veyron Basic Elektrikli Süpürge
    bi de bu süpürgeleri araştırın ben de kararsızım
  • Philips powepro serisinden olabildiğince uzak durun. Kalitesi orta düzey, ancak filtreleme performansı çok kötü. Haznedeki tozun çoğunu hazne arkasındaki filtreye atıyor. Süpürürken toz kokusu yayıyor. Philips çok popüler ama ben elektrikli süpürgelerini filtrelemedeki vasatlığı sebebiyle sevmiyorum.

Fakir'i direkt eleyin. İstisnai birkaç modeli haricinde bütün modellerini fason olarak Çin'e yaptırıyor. Benim bildiğim kadarıyla Fakir'in kendine ait bir fabrikası yok, tüm ürünleri fason.

Bence torbalı süpürge en ideal süpürgedir.

Torbasız alacaksanız Dyson 1, Electrolux 2, Philips 3;

Torbalı alacaksanız ise Miele, Nilfisk, Electrolux, Bosch, Siemens ve Profilo mantıklı.

Daha başka iyi süpürge üreten firmalar da var, ancak çok ulaşılabilir halde değiller. Panasonic vs.

Bu arada Samsung'u da kesinlikle önermem, o da filtreleme yönünden sıkıntılı.

• quote:

Orijinalden alıntı: candogan62

Philips powepro serisinden olabildiğince uzak durun. Kalitesi orta düzey, ancak filtreleme performansı çok kötü. Haznedeki tozun çoğunu hazne arkasındaki filtreye atıyor. Süpürürken toz kokusu yayıyor. Philips çok popüler ama ben elektrikli süpürgelerini filtrelemedeki vasatlığı sebebiyle sevmiyorum.

Fakir'i direkt eleyin. İstisnai birkaç modeli haricinde bütün modellerini fason olarak Çin'e yaptırıyor. Benim bildiğim kadarıyla Fakir'in kendine ait bir fabrikası yok, tüm ürünleri fason.

Bence torbalı süpürge en ideal süpürgedir.

Torbasız alacaksanız Dyson 1, Electrolux 2, Philips 3;

Torbalı alacaksanız ise Miele, Nilfisk, Electrolux, Bosch, Siemens ve Profilo mantıklı.

Daha başka iyi süpürge üreten firmalar da var, ancak çok ulaşılabilir halde değiller. Panasonic vs.

Bu arada Samsung'u da kesinlikle önermem, o da filtreleme yönünden sıkıntılı.

Candoğan bey torbasızlar arasında Bosch Relaxx Pro Silence 66 nasıldır? Birde Bosch un yeni 59 db lik bir torbalı süpürgesi var. Bu iki cihaz için yorum yaparsanız sevinirim.

Bir de Dyson DC 52 modelinde filtre yokmuş. Zamanla tıkanan cyclone borularının uçlarını esnek hale getirmişler. Dyson da bu modeli önerir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @CAN@ -- 17 Mayıs 2015; 16:41:52 >

• Electrolux Super Cyclone Scanimal şubat ayından beri kullanıyorum tavsiye ederim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.